Įkraunama...
Įkraunama...

BOCIAN klinika Lenkijoje

QUOTE(Dainiuske @ 2016 07 15, 17:22)
Jei isties nepavyko, tai labai gaila... O gal dar per anksti daret?

Manau, kad nepavyko
Pasižiūrėjus kitų merginų, tai manau 8dpį bent jau kokiu 50 turėtų būti
Atsakyti
Mergaites, laikykites.. zinau, koks baisus tas skausmas. Bet taip pat zinau, kad jis praeina.. Taip jau matyt duota - ne si karta.. Bet kita jau tikrai! Bent jau save as tuo guodziau.. daktarai ne Dievai, kad ir kaip to noretume..

Gal snaiguciu turite?
Atsakyti
QUOTE(debesyse* @ 2016 07 15, 19:23)
Mergaites, laikykites.. zinau, koks baisus tas skausmas. Bet taip pat zinau, kad jis praeina.. Taip jau matyt duota - ne si karta.. Bet kita jau tikrai! Bent jau save as tuo guodziau.. daktarai ne Dievai, kad ir kaip to noretume..

Gal snaiguciu turite?

mes neturim nieko, neisgyveno... vel viskas bus nuo pradziu. Kazkaip ant dusios labai negera, siryt vyrui sakiau kad tyrimas bus tik patvirtinimas, to ka as zinau ir taip buvau tvirtai isitikinusi, o kai gavau rezultatus, tai ne kazka...
Atsakyti
QUOTE(_buterfly_ @ 2016 07 15, 17:32)
mes neturim nieko, neisgyveno... vel viskas bus nuo pradziu. Kazkaip ant dusios labai negera, siryt vyrui sakiau kad tyrimas bus tik patvirtinimas, to ka as zinau ir taip buvau tvirtai isitikinusi, o kai gavau rezultatus, tai ne kazka...

Stiprybes, mergaites... Manau, kad padaret viska, kad viskas butu gerai, o visa kita Dievo valioj... Ne si karta, kita tikrai bus viskas gerai!
Atsakyti
QUOTE(_buterfly_ @ 2016 07 15, 18:32)
mes neturim nieko, neisgyveno... vel viskas bus nuo pradziu. Kazkaip ant dusios labai negera, siryt vyrui sakiau kad tyrimas bus tik patvirtinimas, to ka as zinau ir taip buvau tvirtai isitikinusi, o kai gavau rezultatus, tai ne kazka...


Tikiu, kad labai ne kazka.. Mane tokia neviltis eme gavus atsakymus, kad nemoku pasakyt. Tikrai atrode zeme slydo is po koju. Gerai nublioviau, issisnekejau, iskeikiau politikus ir baznycia, kad per juos negaliu cia gauti normalios pagalbos. Ir kas diena daresi vis lengviau.. Bet kiek ilgai uzteks tos stiprybes, nezinau..
Meldziuosi ir laikau suspaudus kumscius, kad tas kitas kartas jau butu sekmingas.. Ir man, ir jums smile.gif
Atsakyti
QUOTE(debesyse* @ 2016 07 15, 19:44)
Tikiu, kad labai ne kazka.. Mane tokia neviltis eme gavus atsakymus, kad nemoku pasakyt. Tikrai atrode zeme slydo is po koju. Gerai nublioviau, issisnekejau, iskeikiau politikus ir baznycia, kad per juos negaliu cia gauti normalios pagalbos. Ir kas diena daresi vis lengviau.. Bet kiek ilgai uzteks tos stiprybes, nezinau..
Meldziuosi ir laikau suspaudus kumscius, kad tas kitas kartas jau butu sekmingas.. Ir man, ir jums smile.gif

kad kitas kartas bus tai tikrai, tik reikia nusiteikti, jog 100% tikimybes niekas niekada neduoda tam ir tai, kad bandai dar sekmes negarantuoja, cia turbut didziausia mano klaida, nes labai tikejau ir dejau viltis...
Atsakyti
QUOTE(mune28 @ 2016 07 15, 15:55)
Pasidariau HCG siandien. Atsakymas  2.48
Isodino 07.07 (ketvirtadieni) - tai siandien 8 ar 9DPI (jau is itampos susimaiciau kaip skaiciuojama)  tai kaip suprantu- nestmo nera....  verysad.gif


Gal tikrai dar anksti tyrimui?
Ir tas skaiciukas 2,5 nevienareiksmis g.gif Nes jeigu nerankibimo, buna raso iki 0,5. Ar bandete daryti NT?
As darsyk hcg pakartociau ryt kitoj labej, ir iki to laiko vaistu nenustraukciau 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(_buterfly_ @ 2016 07 15, 16:31)
pas mane 10d. HCG <1.... net kibimo nebuvo...


Ojej... verysad.gif labai labai liudna, stipriai tave apkabinu 4u.gif
Zinau ka reiskia sis skausmas ir neviltis, kai zeme slysta is po koju, pamacius hcg iki 1...
Lailykis, laikas po truputi uzgydys zaizda, ir bandysite vel 4u.gif
Paskambink gydytojui pasikonsultuoti, kodel jo manymu nepavyko, kokius tyrimus rekomenduotu pasidaryti. Man po nepavykusio ivf Pietrzyzcki ipute vilties, siek tiek nurimau; nukreipe kuria linkme toliau planuoti veiksmus.
Papildyta:
Mune, priminkit jus Bocisn daretes ivf? Ar Baltarusijos klinikoje? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Meshka23 @ 2016 07 15, 19:27)
Gal tikrai dar anksti tyrimui?
Ir tas skaiciukas 2,5 nevienareiksmis  g.gif  Nes jeigu nerankibimo, buna raso iki 0,5. Ar bandete daryti NT?
As darsyk hcg pakartociau ryt kitoj labej, ir iki to laiko vaistu nenustraukciau  4u.gif
Papildyta:
Ojej... verysad.gif labai labai liudna, stipriai tave apkabinu  4u.gif
Zinau ka reiskia sis skausmas ir neviltis, kai zeme slysta is po koju, pamacius hcg iki 1...
Lailykis, laikas po truputi uzgydys zaizda, ir bandysite vel  4u.gif
Paskambink gydytojui pasikonsultuoti, kodel jo manymu nepavyko, kokius tyrimus rekomenduotu pasidaryti. Man po nepavykusio ivf Pietrzyzcki ipute vilties, siek tiek nurimau; nukreipe kuria linkme toliau planuoti veiksmus.
Papildyta:
Mune, priminkit jus Bocisn daretes ivf? Ar Baltarusijos klinikoje? 4u.gif




Dariausi PL, bet kitoje klinikoje, ne BOCIAN. Dariausi Artemidoje
Atsakyti
QUOTE(mune28 @ 2016 07 15, 19:42)
Dariausi PL, bet kitoje klinikoje, ne BOCIAN. Dariausi Artemidoje


Ar tai jusu pirmasis IVF?
Kokios pas jus bedeles? 4u.gif
Atsakyti
Buterfly, kaip jautiesi? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Meshka23 @ 2016 07 17, 12:17)
Buterfly, kaip jautiesi? 4u.gif


sudinai labai jauciuosi, net labai. liko vaistu man, tai siandien deju juos i atskira dezute kitam kartui ir zliumbiau... kazkaip uzpludo jausmai kai mes vaziavom, tikejomes, kai tuos vaistus gerem, kaip juos leidausi pilna vilties, ir kaip nieko nesigavo. labai noriu vel viska kartoti bet manau dabar reikia stipriai su savimi dirbti ir psichogiskai pasiruosti. vyras del mano organizmo pergyvena, kad vaistu pilna, jad nepakenktu man ir tt, o man su galva labai reikia padirbeti nes psichoginis skausmas tikrai nustelbia mintis apie organizma!
zodziu bus bandymu tikrai tik reikia ruostis, jog galbut man ir nelemta tapti mama....
Atsakyti
QUOTE(_buterfly_ @ 2016 07 17, 10:29)
sudinai labai jauciuosi, net labai. liko vaistu man, tai siandien deju juos i atskira dezute kitam kartui ir zliumbiau... kazkaip uzpludo jausmai kai mes vaziavom, tikejomes, kai tuos vaistus gerem, kaip juos leidausi pilna vilties, ir kaip nieko nesigavo. labai noriu vel viska kartoti bet manau dabar reikia stipriai su savimi dirbti ir psichogiskai pasiruosti. vyras del mano organizmo pergyvena, kad vaistu pilna, jad nepakenktu man ir tt, o man su galva labai reikia padirbeti nes psichoginis skausmas tikrai nustelbia mintis apie organizma!
zodziu bus bandymu tikrai tik reikia ruostis, jog galbut man ir nelemta tapti mama....


Oi mergyt, suprantu kaip dabar sunku, skaudu ir liudna... ir to skausmo nelabai gali sumazinti, tik laikas gydo... tikiu, kad siuo metu apemusi neviltis, netikejimas, klausimai "kodel nepavyko?" ir pan... tai normalu; reikia duoti sau laiko issiliudeti ir tai nera joks psichologinis nestabilumas, tai gedejimas, kuris yra normali busena po nepavykusio IVF.
Po truputi atsigausi, pradesi vel galvoti apie sekanti bandyma, apie tyrimus, kuriuos galima butu dar pasidaryti, papildomas proceduras; nes man asmeniskai mazai ka gydytojai skyre, daugeli tyrimu pasidariau pati parekomenduota forumo mergaiciu, pasiskaicius uzsienio forumus.
Del vaistu poveikio nebijok, nera jis toks blogas; tai tik hormonai, kurie ir taip gaminasi organizme, tik didesnis ju kiekis. Nestumas jeigu taip paziureti, zymiai rizikingesnis sveikatai, nei IVF bigsmile.gif
Mintyse esu kartu su tavimi; ir tikiu kad sekantis bandymas bus tikrai TAS! wub.gif
Atsakyti