Įkraunama...
Įkraunama...

BOCIAN klinika Lenkijoje

QUOTE(debesyse* @ 2016 07 22, 13:02)
Fsh irgi seniai darytas, pries metus buvo gal 12, o norma nurodyta gal 11,8. Neatsimenu tiksliai, bet kelios simtosios po kablelio virs normos. Daktarai sako kad del tu paciu pasalintu cistu..
Labai pergyvenau del to amh ir fsh, bet paskui kazkaip nusiraminau. Kaip ir negerai, bet ne tragedija.. Metus geriau inofolica, prisiskaiciau, kad gerina kokybe kiausialasciu, labai del to bijojau.. Bet ispunktavo nemazai kiausialasciu ir jos kokybiskos.. Tiesa, ivf nepavyko. Bet Bocian paaiskino, kad is medicinines puses viskas buvo puiku - isodinti embrionai 10A ir 8B, gimdos gleivine gera, hormonai geri. Jokios objektyvios priezasties, kodel nepavyko, nera. Tiesiog taip yra ir tiek..
Siaip ar taip, tikiuosi to likusio rezervo uzteks man, kad kazkaip visgi pavyktu to stebuklo sulaukti..


Butinai uzteks kantrybes, mes butinai pasieksim savo svajoniu issipildymo, tikekim tuo! 4u.gif
O jus gal snaiguciu turite?

Ar gerai suprantu, kad tau kele embrionus 3d.? Ar blastutes?
Ar buvo kibimas? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Meshka23 @ 2016 07 22, 14:08)
Butinai uzteks kantrybes, mes butinai pasieksim savo svajoniu issipildymo, tikekim tuo!  4u.gif
O jus gal snaiguciu turite?

Ar gerai suprantu, kad tau kele embrionus 3d.? Ar blastutes?
Ar buvo kibimas? 4u.gif


Turim dvi snaigutes..

Kele 3 dienu. Nebuvo kibimo visiskai..
Atsakyti
QUOTE(debesyse* @ 2016 07 22, 14:09)
Turim dvi snaigutes..

Kele 3 dienu. Nebuvo kibimo visiskai..


O jusu snaigiukai 3 ar 5d.? Kokios kokybes? 4u.gif
Man Pietrzycki cikle prie FET rekomenavo pasidaryti pabraizyma arba hysteroskopija.

Kada planuojate imti snaigutes? 4u.gif
As noriu kuo greiciau, bet reikes atsigauti po LP.
Atsakyti
QUOTE(Meshka23 @ 2016 07 22, 15:19)
O jusu snaigiukai 3 ar 5d.? Kokios kokybes?  4u.gif
Man Pietrzycki cikle prie FET rekomenavo pasidaryti pabraizyma arba hysteroskopija.

Kada planuojate imti snaigutes?  4u.gif
As noriu kuo greiciau, bet reikes atsigauti po LP.


3 dienu. Abu 8B. O jusu?

Man irgi rekomendavo pabraizyma.. O kodel jus dar lp darysites?
Atsakyti
QUOTE(debesyse* @ 2016 07 22, 14:51)
3 dienu. Abu 8B. O jusu?

Man irgi rekomendavo pabraizyma.. O kodel jus dar lp darysites?


Mano blastukai kuriuos sodino svieziame cikle buvo 4AA ir 2AB; snaigute likusi nelabai kokios kokybes - 2BB sad.gif

Pasidariau HSG ir rodo galimai nepratekamus kiausintakius, tai noriu pasitikslinti; dar noriu pasitikrinti del endometriozes ir saaugu, todel reikia LP; nenoriu vel aklai bandyti ivf. Kai 3 nepavyke IVF, tai laikas imtis "sunkiosios artilerijos" ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Meshka23 @ 2016 07 22, 16:04)
Mano blastukai kuriuos sodino svieziame cikle buvo 4AA ir 2AB; snaigute likusi nelabai kokios kokybes - 2BB sad.gif

Pasidariau HSG ir rodo galimai nepratekamus kiausintakius, tai noriu pasitikslinti; dar noriu pasitikrinti del endometriozes ir saaugu, todel reikia LP; nenoriu vel aklai bandyti ivf. Kai 3 nepavyke IVF, tai laikas imtis "sunkiosios artilerijos"  ax.gif


Nesuprantu pagal ka jie sprendzia keliu dienu isodins.. Sakyciau pagal kokybe, bet man kai tik ispunktavo pasake, kad yra 11 kiausialasciu, kokybes dar nezino, sodins triju dienu..

As visas lp ir histero perejau iki ivf.. Rado ir endo, ir saaugu, aptvarke, bet man nepadejo.. Labai linkiu, kad jums padetu wink.gif
Atsakyti
QUOTE(debesyse* @ 2016 07 22, 17:50)
Nesuprantu pagal ka jie sprendzia keliu dienu isodins.. Sakyciau pagal kokybe, bet man kai tik ispunktavo pasake, kad yra 11 kiausialasciu, kokybes dar nezino, sodins triju dienu..

As visas lp ir histero perejau iki ivf.. Rado ir endo, ir saaugu, aptvarke, bet man nepadejo.. Labai linkiu, kad jums padetu wink.gif

man lp niekas nesiule, niekur, kalbejau su pazystama gydytoja, tai ji sakw kad jei nera reikalo, lp nerekomenduoja nes kiekviena invazija i organizma gali pakenkti o ne padeti, tai sedziu rami del to. su gydytoju kita karta kalbesiu kodel nesodina 5d. nes musu pvz neisodinti net neisgyveno iki 5 dienos, tai tie kurie buvo isodinti, beje abu 8b, manau irgi nustojo dalintis. galbut pabijojo kad nieko neliks ka isodinti...
Atsakyti
QUOTE(_buterfly_ @ 2016 07 22, 17:18)
man lp niekas nesiule, niekur, kalbejau su pazystama gydytoja, tai ji sakw kad jei nera reikalo, lp nerekomenduoja nes kiekviena invazija i organizma gali pakenkti o ne padeti, tai sedziu rami del to. su gydytoju kita karta kalbesiu kodel nesodina 5d. nes musu pvz neisodinti net neisgyveno iki 5 dienos, tai tie kurie buvo isodinti, beje abu 8b, manau irgi nustojo dalintis. galbut pabijojo kad nieko neliks ka isodinti...


As irgi taip galvociau.. Bet mums net nebande apvaisinti pasake, kad sodins triju dienu..
O, jei nieko nemaisau, lauku gelei sodino 3 dienu, nes bijojo, kad nesidalins, likusius salde irgi 3 dienu del tos pacios priezasties. O pavyko su snaigute..

Idomiai man jie elgesi sitoje vietoje.. Jeigu, neduok Dieve, reikes dar vieno pilno ivf, irgi jau klausinesiu labiau. Si karta tiesiog pasitikejau gydytoju..
Atsakyti
QUOTE(debesyse* @ 2016 07 22, 18:29)
As irgi taip galvociau.. Bet mums net nebande apvaisinti pasake, kad sodins triju dienu..
O, jei nieko nemaisau, lauku gelei sodino 3 dienu, nes bijojo, kad nesidalins, likusius salde irgi 3 dienu del tos pacios priezasties. O pavyko su snaigute..

Idomiai man jie elgesi sitoje vietoje.. Jeigu, neduok Dieve, reikes dar vieno pilno ivf, irgi jau klausinesiu labiau. Si karta tiesiog pasitikejau gydytoju..

as irgi pasitikejau, ir toliau pasitikiu, tik klausimu dabar daug daugiau kilo, tai tegu ruosiasi atsakineti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(debesyse* @ 2016 07 22, 15:50)
Nesuprantu pagal ka jie sprendzia keliu dienu isodins.. Sakyciau pagal kokybe, bet man kai tik ispunktavo pasake, kad yra 11 kiausialasciu, kokybes dar nezino, sodins triju dienu..

As visas lp ir histero perejau iki ivf.. Rado ir endo, ir saaugu, aptvarke, bet man nepadejo.. Labai linkiu, kad jums padetu wink.gif


Man LT tik vienas gydytojas pasiule LP, is viso mazai ka gydytojai siule, daug ka pati dariausi savo iniciatyva. Pietrzycki nesiule LP, sake nereikia, bet kai HSG neaisku ar pratekami kiausintakiai, reikia manau pasitikrinti. Be reikalo tikrai tokiu operaciju geriau nedaryti, ir as jos labai bijau, kad tik blogiau nebutu... bet jeigu nepasidarysiu ir vel nesigaus ivf, uzsigrausiu kad ne viska padariau.

Del 3d. sodinimo as manau, kad daugumai kurioms vaisina 6 kiausialastes, sodina 2-3d., nes bijo kad iki blastu niekas neuzaugs, nes iki blastuku uzauga tik 30-40 proc. apsivaisinusiu embrionu ir cia gerose klinikose. Mums 2d. buvo 8 embrionai, tai iskart sake kad sodins 5d. Klausiau, ar gali buti, kad nei vienas iki 5d. neisgyvens, sake kad visko gali buti.
Papildyta:
QUOTE(_buterfly_ @ 2016 07 22, 16:57)
as irgi pasitikejau, ir toliau pasitikiu, tik klausimu dabar daug daugiau kilo, tai tegu ruosiasi atsakineti smile.gif


As irgi pasitikiu gydytoju ir klinika, bet merginos, bukim realistes, Bocian yra panasus konvejeris zmoniu kiekio prasme kaip VK; reikia ir pacioms daug info stengtis susirinkti, nebijoti klausti, priminti gydytojui, jeigu kazka pamirso. Nes pas juos gi per diena kruva zmoniu pravaro, gali ir pamirsti kokia smulkmena 4u.gif As vis akcentavau gydytojui, kad man 35m., kad neduok dieve, mano puses kiausialasciu nesugalvoti nenaudoti schmoll.gif
Dar pamenu kaip Pietzycki biski persigando, kad net 14 kiausialasciu, ojoj kaip daug, ka jus su tiek darysit... galvojo kad nenoresiu visu vaisinti, nes kurgi paskui tiek saldyti ax.gif O gavosi tik 3 blastocistos is visos tos kruvos verysad.gif
Atsakyti
Sveikos, ar kuri nors darėtės AFS (antifosfolipidinio sindromo) tyrimą Vilniuje? Gal BOCIAN jį daro?
Atsakyti
Aš Kaune dariausi pas Abraitį (su siuntimu)

QUOTE(arlauskute @ 2016 08 08, 07:27)
Sveikos, ar kuri nors darėtės AFS (antifosfolipidinio sindromo) tyrimą Vilniuje? Gal BOCIAN jį daro?

Atsakyti