Įkraunama...
Įkraunama...

Granuliniai katilai 4

QUOTE(Povilas Stankevičius @ 2018 11 16, 15:51)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="korida" data-cid="72262388" data-time="1542095138"><div><p>Kaminą užkimšt ,katilą į pavėsį blogesniems laikams ... vartotojo įkelta nuotrauka-panašiai kaip toj reklamoje . Šiai dienai nematau nieko geriau pagal investicijas ir išgaunamos energijos kainą kaip šilumos siurblys oras-vanduo .</p></div></blockquote><p>Kažkodėl galvoju, kad spustelėjus rimtesniam šaltukui ir gavus elektros sąskaitas, mano senukas kieto kuro katilas nebe taip jau ir baisiai atrodytų.

</p>

Jei namas, kiauras'' tada pamačins smile.gif
Atsakyti
ar 40-45e saskaita ziema - didelė? su k/v

QUOTE(Povilas Stankevičius @ 2018 11 16, 13:51)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="korida" data-cid="72262388" data-time="1542095138"><div><p>Kaminą užkimšt ,katilą į pavėsį blogesniems laikams ... vartotojo įkelta nuotrauka-panašiai kaip toj reklamoje . Šiai dienai nematau nieko geriau pagal investicijas ir išgaunamos energijos kainą kaip šilumos siurblys oras-vanduo .</p></div></blockquote><p>Kažkodėl galvoju, kad spustelėjus rimtesniam šaltukui ir gavus elektros sąskaitas, mano senukas kieto kuro katilas nebe taip jau ir baisiai atrodytų.

</p>

Atsakyti

ar 40-45e saskaita ziema - didelė? su k/v

Kokios EE klases namas telpa i tokia saskaita?

Atsakyti
Popieriuose B, natūroj panašus į A. 110 m2

QUOTE(Povilas Stankevičius @ 2018 11 16, 14:08)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="arkava" data-cid="72266737" data-time="1542369608"><div><p>ar 40-45e saskaita ziema - didelė? su k/v</p></div></blockquote><p>Kokios EE klases namas telpa i tokia saskaita?</p>

Atsakyti

Popieriuose B, natūroj panašus į A. 110 m2

Tai čia kita kalba tada. Nors maniškis ir renovuotas, bet aš būsiu laimingas, jei į C klasę tilpsiu ir būsiu arti B, nes nėra taip paprasta, kaip gali atrodyti. Be to ir brangu iš š.. spausti vašką, todėl neapsimoka.

Atsakyti
QUOTE(Povilas Stankevičius @ 2018 11 16, 14:58)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="arkava" data-cid="72266780" data-time="1542372188"><div><p>Popieriuose B, natūroj panašus į A. 110 m2</p></div></blockquote><p>Tai čia kita kalba tada. Nors maniškis ir renovuotas, bet aš būsiu laimingas, jei į C klasę tilpsiu ir būsiu arti B, nes nėra taip paprasta, kaip gali atrodyti. Be to ir brangu iš š.. spausti vašką, todėl neapsimoka.</p>

Jeigu aktualu - A klasė ,be boilerio šildymo (100m2), sutilpo į 1t medienos granulių sezonui (praeitas sezonas)
Atsakyti

Jeigu aktualu - A klasė ,be boilerio šildymo (100m2), sutilpo į 1t medienos granulių sezonui (praeitas sezonas)

Pilnai tikiu, bet as asmeniskai turedamas A klases nama i granules net neziureciau.

Atsakyti

ar 40-45e saskaita ziema - didelė? su k/v

Tai bent nurodyk prie kokios vidaus temperaturos, gal zmogus susals prie 18C :) 

Atsakyti

ar 40-45e saskaita ziema - didelė? su k/v

jūsų namai identiški? 

Palaikyčiau aš namie minusinę temperatūrą, kaip nekurie, tai irgi tonos nereiktų turbūt :D

Atsakyti
QUOTE(Povilas Stankevičius @ 2018 11 16, 20:01)
as asmeniskai turedamas A klases nama i granules net neziureciau.
</p>

Puliikui kaip su mazgote per nosį
Atsakyti

Puliikui kaip su mazgote per nosį
vienas žodis - kepalas :)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Paliukas: 17 lapkričio 2018 - 16:57
Vėsinimas irgi kainuoja smile.gif))

QUOTE(gediminas_ @ 2018 11 16, 18:56)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="arkava" data-cid="72266737" data-time="1542369608"><div><p>ar 40-45e saskaita ziema - didelė? su k/v</p></div></blockquote><p>jūsų namai identiški? 

Palaikyčiau aš namie minusinę temperatūrą, kaip nekurie, tai irgi tonos nereiktų turbūt biggrin.gif
</p>

Atsakyti