Įkraunama...
Įkraunama...

Toms, kurioms nepavyko daug kartų

QUOTE(wicked @ 2016 07 14, 14:40)
aš ir pati esu ne kartą apturėjus šitą malonumą... ir vaikai ne po kartą... kai vyriausiam kokie dveji su puse buvo, tai JAV ir ligoninėj teko pagulėt, su lašelinėm... visai išseko, dehidratacija gavosi... kadangi nieko negėrė visai... kai pradėjo visas kūnas drebėt, greit atsiradau priimamajam cool.gif tai dabar iš karto - Sprite keli buteliai namo ir 'gydau' vaikus cool.gif


Kodėl būtent Sprite? bigsmile.gif

Aš su vaikais pora kartų ligoninėj gulėjau dėl roto/noro virusų, o pati sirgau likus 2 savaitėms iki vestuvių doh.gif Buvo gera proga numesti keletą kilogramų laugh.gif
Atsakyti
QUOTE(d'esprit @ 2016 07 14, 14:43)
Kodėl būtent Sprite?  bigsmile.gif

Rehydron'o tikrai nesugirdysiu aš jiems... tai duodu nugazuotą Sprite... šitą variantą parsivežiau iš JAV, iš kinietės gydytojos (jos mergaites prižiūrėjau), tai ji tokia natūralistė... paprastai vaikams tokių dalykų stipriai privengia, bet prie visų Rotų, duodavo Sprite... ir dar yra taip vadinama BRAT diet: banana, rice, apple sauce and toast, šitaip maitindavo jas, kol praeidavo liga...
Atsakyti
QUOTE(wicked @ 2016 07 14, 14:54)
Rehydron'o tikrai nesugirdysiu aš jiems... tai duodu nugazuotą Sprite... šitą variantą parsivežiau iš JAV, iš kinietės gydytojos (jos mergaites prižiūrėjau), tai ji tokia natūralistė... paprastai vaikams tokių dalykų stipriai privengia, bet prie visų Rotų, duodavo Sprite... ir dar yra taip vadinama BRAT diet: banana, rice, apple sauce and toast, šitaip maitindavo jas, kol praeidavo liga...


Šitą gydymosi variantą pasižymiu, manau, tikrai pravers. Kas pas mus būtų "apple sauce" atitikmuo? Vienintelė mintis į galvą ateinanti, kad duočiau keptus obuolius mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(wicked @ 2016 07 14, 13:54)
Rehydron'o tikrai nesugirdysiu aš jiems... tai duodu nugazuotą Sprite... šitą variantą parsivežiau iš JAV, iš kinietės gydytojos (jos mergaites prižiūrėjau), tai ji tokia natūralistė... paprastai vaikams tokių dalykų stipriai privengia, bet prie visų Rotų, duodavo Sprite... ir dar yra taip vadinama BRAT diet: banana, rice, apple sauce and toast, šitaip maitindavo jas, kol praeidavo liga...


Mes vivisada tokius rotus-norus ir kitus skrandžio negalavimus gydome su Cola. Ir akivaizdžiai padeda, ir tokio daktaro patarimo klausome 4u.gif Taip kad matyt tie burbuliukai (jokio skirtumo - Sprite, Cola...) gerai užveda biggrin.gif o taip vadinama BRAT dieta - visi produktai, kurie kietina ir normalizuoja virškinimą mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mazule: 14 liepos 2016 - 14:22
QUOTE(d'esprit @ 2016 07 14, 15:11)
Kas pas mus būtų "apple sauce" atitikmuo? Vienintelė mintis į galvą ateinanti, kad duočiau keptus obuolius mastau.gif

greičiausiai, kad taip... nes kokia obuolienė ne visai tas pats biggrin.gif ir aš dar barankytes perku, duodu jiems...
QUOTE(Mazule @ 2016 07 14, 15:22)
Mes vivisada tokius rotus-norus ir kitus skrandžio negalavimus gydome su Cola. Ir akivaizdžiai padeda, ir tokio daktaro patarimo klausome  4u.gif  Taip kad matyt tie burbuliukai (jokio skirtumo - Sprite, Cola...) gerai užveda  biggrin.gif

tai visi gazuoti iš esmės turėtų tikti, kad ir koks mineralinis... bet aš duodu tai, ką jie mėgsta, kad tikrai gertų... nes skysčiai svarbiausia... ir gal dar tas cukrus/gliukozė gerai palaikyti organizmui... o maisto nekišu, jei nelabai nori/nevalgo...
Atsakyti
QUOTE(wicked @ 2016 07 14, 15:27)
tai visi gazuoti iš esmės turėtų tikti, kad ir koks mineralinis... bet aš duodu tai, ką jie mėgsta, kad tikrai gertų... nes skysčiai svarbiausia... ir gal dar tas cukrus/gliukozė gerai palaikyti organizmui... o maisto nekišu, jei nelabai nori/nevalgo...


Ligoninėj gydytoja liepdavo duot ledinukų (aka chupa chups).
Atsakyti
Wicked, aš turbūt niekad iš to neišaugsiu laugh.gif nei rankyčių, nei kojyčių, nei balso.. Ir vėl nurautas stogas wub.gif ir mano vyras nerealus, nes pakenčia vis tai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(d'esprit @ 2016 07 14, 22:26)
Wicked, aš turbūt niekad iš to neišaugsiu laugh.gif nei rankyčių, nei kojyčių, nei balso.. Ir vėl nurautas stogas  wub.gif  ir mano vyras nerealus, nes pakenčia vis tai  wub.gif

taip ir turi būt cool.gif
a ko taip anksti baigėsi??? g.gif
Atsakyti
QUOTE(wicked @ 2016 07 14, 22:35)
taip ir turi būt cool.gif
a ko taip anksti baigėsi??? g.gif


Mm, o kaip dabar grįžt į normalią būseną? cool.gif
20val pradžia smile.gif
Atsakyti
QUOTE(d'esprit @ 2016 07 14, 22:37)
Mm, o kaip dabar grįžt į normalią būseną?  cool.gif

neskubėk, mėgaukis emocijom kol gali... jos turi blogą savybę gana greit praeiti cool.gif
Atsakyti
QUOTE(wicked @ 2016 07 14, 22:39)
neskubėk, mėgaukis emocijom kol gali... jos turi blogą savybę gana greit praeiti cool.gif


Mėgaujuosi.. Taip nerealu, kad uchhh.. rolleyes.gif
Atsakyti
As irgi tokias ligas cola gydausi kai su skrandziu kas...padeda thumbup.gif

Kaip jums oras? Man baisu guleti.... viskas mirga-marga....
Gal ateis siltesni orai... bisko jau pabodo... lietus lietus vejas...
Norisi ja kokio rimtesnio savaitgalio😎

Dvi dienos merginos laikausi jau maziau valgau... dvi dienos lotuliukas.gif paziuredim kiek istrmpsiu maziau nei 104 nesweriai jau keli metai...

doh.gif
Atsakyti