Įkraunama...
Įkraunama...

Adini Feriha koydum (Turtuolė vargšė)

QUOTE(serija74 @ 2016 08 26, 18:55)
Gal kas žiūrėjote, ar yra kur nors rusų kalba "Emiro kelias" visos serijos? Šiandien pažiūrėjau 8 ir daugiau nerandu. Žinau, kad serialas nutrauktas buvo, bet gal ne ties šia serija, nes čia visai be pabaigos  blink.gif

Ju tik tiek ir yra 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(tinute84 @ 2016 08 26, 00:00)
Jetau, pries pora savaiciu pradejau ziureti si seriala, kaip uzkabino, kad nervas ima biggrin.gif  biggrin.gif  Noriu pamatyti jau paskutine serija, kad zinociau kaip baigsis, nes jau naktim sapnuoju ir laukiu kitos serijos  lotuliukas.gif

Va ir man tas pats buvo. Paziurejau rusiškai ant prasukimo buvo idomu. Dabar ziuriu per Lnk nu pieviskas tas serialas, kaip ir visi. Man tie Ferigos vargses stradalinanti veido israiska jau juokinga 😂
Atsakyti
QUOTE(Ginara @ 2016 08 27, 12:25)
Dabar ziuriu per Lnk nu pieviskas tas serialas, kaip ir visi. Man tie Ferigos vargses stradalinanti veido israiska jau juokinga 😂

Nu man jau irgi biški pabodo tie tampymaisi... nors va pabaiga su Haliliu labai sudomino, - o jau tėvo akių vartymas kai išbėgo Ferihos ieškot doh.gif doh.gif doh.gif lotuliukas.gif net atsisukau kad dar pažvengt :))))
Atsakyti
Manęs šitas serialas visai neužkabino, peržiūrėjau jį tik dėl Cagatay
Atsakyti
QUOTE(Justmina @ 2016 08 28, 17:51)
Manęs šitas serialas visai neužkabino, peržiūrėjau jį tik dėl Cagatay

Kaip as medcezir biggrin.gif nu visiskai nekabino jis manes.
Atsakyti
QUOTE(lauravala @ 2016 08 28, 18:41)
Kaip as medcezir  biggrin.gif  nu visiskai nekabino jis manes.

Bandžiau ir aš žiūrėti Medcezir, kai rodė kažkuri Lietuvos televizija. Ištempiau gal 10 serijų. Visiškai neužkabino.
Atsakyti
QUOTE(Nireglina @ 2016 08 28, 20:47)
Bandžiau ir aš žiūrėti Medcezir, kai rodė kažkuri Lietuvos televizija. Ištempiau gal 10 serijų. Visiškai neužkabino.

As nuo..iki datraukiau,bet kaip Justmina rase,vien del Cagos,o gal but,kad jau buvau sita seriala macius,neisivaizduoju,bet ir siuzetas man medceziro nelabai kazkaip lipo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(lauravala @ 2016 08 29, 05:28)
As nuo..iki datraukiau,bet kaip Justmina rase,vien del Cagos,o gal but,kad jau buvau sita seriala macius,neisivaizduoju,bet ir siuzetas man medceziro nelabai kazkaip lipo  ax.gif


Čia jau kaip kažkas sakė, skonis draugų neturi, gal ir gerai kad tų serialų tiek ir jie visi skirtingi, galime atsirinkti kas patinka kas ne, kaip ir aktoriai visi gražus tik visų žmonių skirtingi skoniai :)
Atsakyti
QUOTE(Justmina @ 2016 08 29, 12:16)
Čia jau kaip kažkas sakė, skonis draugų neturi, gal ir gerai kad tų serialų tiek ir jie visi skirtingi, galime atsirinkti kas patinka kas ne, kaip ir aktoriai visi gražus tik visų žmonių skirtingi skoniai :)

drinks_cheers.gif
Atsakyti
Bet kaip akivaizdžiai reklamuoja tą dalyką, kur Mehmetas dirba. Ten, kur benziną dujom keičia. Vis lyg tarp kitko pamini, kaip tai naudinga, pigu ir saugu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(nenurimstanti15 @ 2016 08 29, 14:42)
Bet kaip akivaizdžiai reklamuoja tą dalyką, kur Mehmetas dirba. Ten, kur benziną dujom keičia. Vis lyg tarp kitko pamini, kaip tai naudinga, pigu ir saugu  biggrin.gif

Tai daug cia reklamos,cocacolos,telefonu,gerimu biggrin.gif
Teko ziuret seriala kuriame higieninius paketus reklamavo lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(lauravala @ 2016 08 29, 15:05)
Tai daug cia reklamos,cocacolos,telefonu,gerimu  biggrin.gif
Teko ziuret seriala kuriame higieninius paketus reklamavo  lotuliukas.gif

Turkų? Irgi vis užsimindavo, kaip gerai ir patogu? lotuliukas.gif
Atsakyti