Įkraunama...
Įkraunama...

Adini Feriha koydum (Turtuolė vargšė)

QUOTE(lauravala @ 2016 09 24, 12:42)
Sutaupytu daugelio nervus  lotuliukas.gif

Būtent drinks_cheers.gif
QUOTE(.ege @ 2016 09 24, 15:07)
Merginos kaip UM baigiasi?

Nesidomėkit iš anksto UM pabaiga. Šio serialo pabaiga- ypatinga. Jei žinosit iš anksto, dings nemaža dalis malonumo ir netikėtumo.
Atsakyti
kas su tais turku serialais, siaube serialai dziaugsma turi teikti o ne sirdgela biggrin.gif nekenciu turku serialu unsure.gif unsure.gif nu negali laimingai baigtis neziuresiu UM siaubas.. susigyveni su tuo serialu gal del to kad ne per daug pompastikos jie tokie artimi, neo lotynu amerikos ir se kad nori asaru pakalne schmoll.gif schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(.ege @ 2016 09 24, 15:40)
kas su tais turku serialais, siaube serialai dziaugsma turi teikti o ne sirdgela  biggrin.gif 

Bet uz tai,ilgam isirezia i smegenis lotuliukas.gif

Be reikalo neziuresit UM ax.gif
Atsakyti
sveikos gal galit parasyti per kur ziurit Turtuolė vargšė / Adini Feriha Koydum (2 sezonas) (2012)?
Atsakyti
Aš žiūrėjau čia. Tiksliau skaičiau hihihi.gif , nes čia serialas yra originalo kalba su rusiškais titrais.
Atsakyti
QUOTE(Nireglina @ 2016 09 25, 15:09)
Aš žiūrėjau čia. Tiksliau skaičiau  hihihi.gif , nes čia serialas yra originalo kalba su rusiškais titrais.



Aš UM irgi nemačius blush2.gif Man iš matytų labai Juodieji meilės deimantai patiko smile.gif Ir pabaiga gera smile.gif)) O pradėjau žiūrėt turkiškus nuo Kuzey Gyney žiūrėt smile.gif)))

Db va per tv8 Gyvenimo bangas žiūriu blush2.gif Bet kai vyras grįžta turiu išjungt nes jam alergija vien muziką išgirdus lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Prometėja: 27 rugsėjo 2016 - 15:13
Dabar Ferihos vietoj tai tikrai siusčiau arba kalbėt nenorėčiau. Esu pavydi, tai niekaip nesuprasčiau tokio vyro noro aukotis ir padėt kitai merginai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Prometėja @ 2016 09 27, 16:13)
Aš UM irgi nemačius blush2.gif  Man iš matytų labai Juodieji meilės deimantai patiko smile.gif Ir pabaiga gera smile.gif)) O pradėjau žiūrėt turkiškus nuo Kuzey Gyney žiūrėt smile.gif)))

Db va per tv8 Gyvenimo bangas žiūriu  blush2.gif Bet kai vyras grįžta turiu išjungt nes jam alergija vien muziką išgirdus lotuliukas.gif

As per mečiau UM,bet nesupratau kodel visoms jis patiko.Nepatinka kai isteka išnaudodamos, o po to dėl kito verkia, net pabaigoje negaila buvo (arba reikėjo lėtai ziureti
lotuliukas.gif ).Kaip Gyvenimo bangos, galvoju ta paziuret. O del vyrų tai drinks_cheers.gif ,ir maniskiui alergija biggrin.gif .
Atsakyti
QUOTE(Ginara @ 2016 09 27, 17:50)
As per mečiau UM,bet nesupratau kodel visoms jis patiko.Nepatinka kai isteka išnaudodamos, o po to dėl kito verkia, net pabaigoje negaila buvo  (arba reikėjo lėtai ziureti
lotuliukas.gif ).Kaip Gyvenimo bangos, galvoju ta paziuret. O del vyrų tai  drinks_cheers.gif ,ir maniskiui alergija  biggrin.gif .

Isnaudojimo as ten nemaciau,tik kersta cool.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ginara @ 2016 09 27, 17:50)
As per mečiau UM,bet nesupratau kodel visoms jis patiko.Nepatinka kai isteka išnaudodamos, o po to dėl kito verkia

Manau, kad tekėjo ne dėl išnaudojimo, o dėl visai kitų priežasčių.
Atsakyti
QUOTE(Nireglina @ 2016 09 27, 18:18)
Manau, kad tekėjo  ne dėl išnaudojimo, o dėl visai kitų priežasčių.

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(nenurimstanti15 @ 2016 09 27, 22:04)

Pagreitintas žiūrėjimas negerai. Na kerstas ir prie gero nepriveda verysad.gif
Atsakyti