Įkraunama...
Įkraunama...

Pasyvus namas - langas

QUOTE(vaikis_ @ 2016 07 14, 16:06)
idomu kaip greitai dideles varstomos dalys "pases" ir reikes reguliavimo, nes 4 stiklai priduoda svorio.
O gal VELANSTA gali pteikti tikslius 4 stiklu paketo parametrus:
Šiluminės savybės
Šviesos laidumas ir atspindėjimas
Saulės energijos pralaidumo charakteristikos

Parasiau, kad balkono duryse bus 3 stiklai. Praleidau, kad mano VISI langai yra nevarstomi, nes visuose kambariuose yra dar ir balkonines durys.

Kodel VELANSTA? Cia stiklo paketu gamintojams turetu rupeti. Man sviesos laidumas nerupi. Silumines charakteristikos gereja maziausiai 20%. Apie stiklo atspindincia danga atsakymo negavau.

QUOTE(cibulis @ 2016 07 14, 17:01)
Žmogau, kam kurti temą, kuri dubliuoja kitas? Apie pasyvaus namo langus galima kalbėti ir pasyvių namų, ir langų temoje. Abiejuose tiks.

O jei nori kurti naują temą, tai kur naują, o ne dubliuok jau esamas. Nauja tema būtų: pasyvus  Fiedzios namas. Tai būtų nauja tema, o dabartinės pavadinimas dubliuoja jau esamas. Tokių besikartojančių temų prikurta daug. Juose  parašo po kelis puslapius ir tema baigiasi.

Perskaityk dar karta ka specialiai paciam atsakiau. Jeigu kils dar klausimu perskaityk dar karta ir taip skaityk ir skaityk kol nekils daugiau klausimu.
Atsakyti
QUOTE(biesas66 @ 2016 07 14, 20:40)
Pone mokytojaugal galit nereguliuoti eismo?

Galiu. Bet kaip tu man sakai, kad nelysčiau, taip aš sakau, kad tema yra perteklinė. Daugiau nelįsiu, nes tema visiškai nesąmoninga.
Papildyta:
QUOTE(FIEDZIA @ 2016 07 14, 20:52)
Perskaityk dar karta ka specialiai paciam atsakiau. Jeigu kils dar klausimu perskaityk dar karta ir taip skaityk ir skaityk kol nekils daugiau klausimu.

Tu man pasakyk tik vieną dalyką: kuo skiriasi langas namui nuo lango pasyviam namui?

Dar geriau perskaičiau tavo temos pavadinimą: pasyvus namas - langas. Brūkšnys lietuvių kalboje dažnai reiškia praleistą tarinį yra. Vadinasi tavo temos pavadinimą galima perskaityti ir taip: pasyvus namas yra langas. O tokiu atveju tai reiškia, kad pasyvus namas yra vien iš langų, t.y. stiklo. Jei turi tokią mintį - tai tada sukūrei tikrai naują temą. Sveikinu. 4u.gif

Bet jei nori pareklamuoti vieną firmą, kuri tau už gerą kainą parduoda langus, tai šitą reikalą gali daryti ir mano aukščiau nurodytose temose apie pasyvius namus ir langus.
Atsakyti
QUOTE(BangaS @ 2016 07 14, 17:10)
Gal 100mm KUBUS'e tai bus išspręsta.


Aš ten supratau, kad 100mm tai profilio storis, o ne palaikomas stiklo paketas g.gif
Atsakyti
QUOTE(cibulis @ 2016 07 14, 22:09)
Galiu. Bet kaip tu man sakai, kad nelysčiau, taip aš sakau, kad tema yra perteklinė. Daugiau nelįsiu, nes tema visiškai nesąmoninga.
Papildyta:

Tu man pasakyk tik vieną dalyką: kuo skiriasi langas namui nuo lango pasyviam namui?

Dar geriau perskaičiau tavo temos pavadinimą: pasyvus namas - langas. Brūkšnys lietuvių kalboje dažnai reiškia praleistą tarinį yra. Vadinasi tavo temos pavadinimą galima perskaityti ir taip: pasyvus namas yra langas. O tokiu atveju tai reiškia, kad pasyvus namas yra vien iš langų, t.y. stiklo. Jei turi tokią mintį - tai tada sukūrei tikrai naują temą. Sveikinu.  4u.gif

Bet jei nori pareklamuoti vieną firmą, kuri tau už gerą kainą parduoda langus, tai šitą reikalą gali daryti ir mano aukščiau nurodytose temose apie pasyvius namus ir langus.



Pertekline,ar ne,tai cia tavo subjektyvi nuomone,. Esi eilinis vartotojas o ne moderatorius,tad ,prasome nebambeti cia,kas ka kuria,kiek raso ir t.t.. Niekas jum nesuteike teises teisti kitu. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(BangaS @ 2016 07 14, 16:10)
Gal 100mm KUBUS'e tai bus išspręsta.

Bet kokius nevarstomus langus gali "paskandinti" silumos izoliacijoje. Nesiskandina tik palanges briauna. Pradeti tokiu profiliu gamyba nebutu problemos, jeigu butu paklausa.

Nezinojau apie KUBUS. Mano atveju gerai butu balkonu duris "skandinti" i apsiltinimo sluoksni. Bet man itarima kelia slenkstis. Labai jau jis man nepatikimai atrodo. Apie pazeminta slenksti taip pat nieko nerasoma. Beje, dabartiniame mano name langu (mediniai) remai taipogi yra paskandinti silumos izoliacijoje. Bet balkono duru varcia yra matoma. Ir man ji neuzkliuna. Siame name dedu plastikinius langus. Baltus. Bet pridetine stiklajuoste bus laminuota. Todel ir balkono durys bus su medzio imitacija is vidaus. O kaip is isores? Ja irgi laminuoju, nes durys atsidaro i vidu. Jeigu balkono duru isore laminuoju tai neaisku ar varcia turetu buti slepiama. Kadangi tu vaikstai pro duris tai sioks toks remelis gali buti psichologiniais sumetimais.

Dar vienas ne/vertas demesio momentas tas, kad sienas, kuriose yra angos, pas mane apdailintos klinkeriu iki kelios eiles auksciau langu virsaus. Dabartinis mano namas vienaaukstis. Ir dar viena ne/priezastis, kad prie klinkeriu apdailintu sienu yra 2 terasos ir/ar trinkeles. Nereikia saugotis su sezlongais, kedemis, is masinu traukiamais nesuliais ir t.t. Automatiskai klinkeriniai ir angokrasciai.
Naujas namas bus su mansarda. Pietine siena su terasa ir virs jos balkonu taip pat butinai dailinsiu klinkeriu. Angas kitose sienose klinkeriu apdailinsiu tik angokrasti angoje.
Atsakyti
QUOTE(mintas @ 2016 07 14, 21:10)
Aš ten supratau, kad 100mm tai profilio storis, o ne palaikomas stiklo paketas  g.gif


Vaikis apie pasėdimą kalbėjo, aš argumentavau, kad profilis 100mm - iki šiol dar kaip storiausias profilis, tikėtina, kad bus ir stabiliausias.
+ paketo klijavimas neduos pasėsti jeigu tik apkaustai išlaikys.

Max paketo storis nežinomas... gaila. Man nieko neatsakė Gealan.
Atsakyti
QUOTE(BangaS @ 2016 07 15, 09:01)
Vaikis apie pasėdimą kalbėjo, aš argumentavau, kad profilis 100mm - iki šiol dar kaip storiausias profilis, tikėtina, kad bus ir stabiliausias.
+ paketo klijavimas neduos pasėsti jeigu tik apkaustai išlaikys.

Max paketo storis nežinomas... gaila. Man nieko neatsakė Gealan.


bent ziurint i pati kubus profili nuotraukoje kazkaip sunkiai tikisi jog imanoma 4 stiklu paketa istatyti.
Atsakyti
QUOTE(vaikis_ @ 2016 07 15, 09:20)
bent ziurint i pati kubus profili nuotraukoje kazkaip sunkiai tikisi jog imanoma 4 stiklu paketa istatyti.


Deja, deja...
Tikriausiai gamintojai orientuojasi į 3 stiklų paketus, palikdami teorinę galimybę (kriptono užpildą) 4 stiklų paketams...
Atsakyti
QUOTE(BangaS @ 2016 07 15, 10:28)
Deja, deja...
Tikriausiai gamintojai orientuojasi į 3 stiklų paketus, palikdami teorinę galimybę (kriptono užpildą) 4 stiklų paketams...


Vis tik ketvirtas stiklas stipriai didina apkrovas varčiai, o stacionariems langams, mes jau žinom, kad yra kitas sprendimas - Gealan 9000 su praplatinta stiklajuoste. Įplukdyti galima beveik bet kokius langus, tik kuo jie lygesni, tuo lengviau.

Kaip manot, ta praplatinta stiklajuostė užtikrina pakankamą sandarumo lygį?
Papildyta:
QUOTE(BangaS @ 2016 07 15, 10:01)
Max paketo storis nežinomas... gaila. Man nieko neatsakė Gealan.


Ir iš vis, žiūrėdamas į tą profilį, priėjau išvados, kad palaikomas stiklo paketo storio diapozonas, ten turėtų būti labai siauras.
Atsakyti
Žiūriu aš į FIEDZIA profilius su praplatinimo stiklajuostėmis
user posted image

ir nesuprantu vieno dalyko. Kaip įdėjus stiklo paketą sudėti stiklajuostes?

Arba, kaip jau surinktam langui stiklajuostes (sakykim sudužus stiklo paketui) išimti?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mintas: 16 liepos 2016 - 14:48
jeigu gerai isiziuresi, tai cia isistato pati stiklajuoste:

user posted image
Atsakyti
QUOTE(vaikis_ @ 2016 07 16, 16:13)
jeigu gerai isiziuresi, tai cia isistato pati stiklajuoste:


Dėkui, aiškiau smile.gif. Tai tokią pat praplatinimo stiklajuostę galima naudoti ir su kitais profiliais?
Atsakyti