Įkraunama...
Įkraunama...

Provansas ir klasika

QUOTE(TuDa @ 2016 09 07, 10:40)
Oi nesakyk, nesakyk taip jei nesi to patyrusi biggrin.gif  tikrai ne pats  zaviausias budas prabusti ketvirta ryto doh.gif

apie tai iš karto pagalvojau, todėl vištidę projektavau kitoje namo priešingoje, kur miegamieji, pušynėlyje.
Taip jau gavosi, kad vieną labai aktyvų gaidelį teko namo parsivežti ir uždaryti į karcerį - šiltnamį, tai dieda jis nuo 6 ryto ir taip neįkyriai.
Kas čia žino kaip bus, jei jau labai užkankins - keliaus į puodą, bet labai tikiuosi, kad to neprireiks.
Papildyta:
QUOTE(evvva @ 2016 09 07, 11:33)
ne , ne tokia , mano  kampine , zinau kad UK  tikrai yra , bet gal pas mus kas tokiu uzmate  g.gif
Papildyta:
aha , gyvenu mieste bet prie pat miskelio  ,tai eina sau kaip nuo pavasario pasideda pauksciu ciulbejimai 4 ryte ...isvaziuot savaigaliui i gamta paklausyt pauksciuku susilieti su gamta super ,bet kasdien, tikrai vargina  tongue.gif

pas mus po miegamojo langu buvo lakštingala lizdelį susisukus - nerealus čiulbėjimas, o kaip liūdėjau kai po kelių metų nebegrįžo...

Žinot, čia kiekvienam savas supratimas, nėra net ko ginčytis, lygiai taip pat kaip gražu ar negražu.
Dabar džiaugiuosi tuo ką darau, paskui gal darysiu ką kita.
Papildyta:
QUOTE(vida777 @ 2016 09 07, 11:34)
o kur jos tustinasi, ant graziosios pedantiskai nuskustos vejos ir trinkeliu  scare.gif ? TB pedantui tai netrukdo? Man net pauksciukai nervus gadina, kai pamatau visur prisaikiota, ypac kai prsideda uogu sezonas  hihihi.gif .

Vida, jos k..i daro ant pievelės, kartais ir ant trinkelių. Bet kadangi namie jos tik trys, laksto laisvos, o teritorija didelė, tai do daikto ir nepastebi.
Vienintelis ko jau neleidžiam tai lipt ant terasos, o jos labai norėtų su manim kartu pavakarot, kokį skanėstą nuo stalo gaut.
Kai yra tik keli paukštukai - jie kaip naminiai gyvūnai, dėmesio prašo.

O MB yra laimingas kai laiminga žmona ir stengiasi, kad taip būtų nuolat, todėl man negirdint burbuliuodamas paima aukšto slėnio siurblį ir takus nupurškia, nes vienaip ar kitaip pats mašinas plauna, tai brūkštelt į šoną nesunku.
Papildyta:
QUOTE(Noa @ 2016 09 07, 11:48)
O kaip siunčiami vištų kiaušiniai? Tokie, kad paskui eitų perint? Visai susidomėjau.



pradžiai pakaks pas LT veisėjų nusipirkt, parsiunčia per autobusų stoties tarnybas arba pati gali nuvažiuot pasiimt.

drinks_cheers.gif kaimas ve vištos ne kaimas smile.gif
ir vištidė gali kiemą papuošt

user posted image
Atsakyti
mamasandra, kazkaip apie tave pamasciau sita virtuve pamaciusi, gal kas tiks ikvepimui.

http://www.homebook....326778_-kuchnia
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2016 09 07, 12:56)
mamasandra, kazkaip apie tave pamasciau sita virtuve pamaciusi, gal kas tiks ikvepimui.

http://www.homebook....326778_-kuchnia

dėkui, kad prisimeni smile.gif

aš galvoju, kad gal nepadarysiu didelio nusikaltimo jei dabar pasigaminsiu vienoje puseje spinta - bloka, o kitoje puseje spinteles tik apatines.
Juk pakabinamas bet kada galiu užsisakyt papildomai?
Atsakyti
is patirties sakau, kad i viena 60 cm spinta, kur apatineje dalyje stalciai, o virsuje lentynos, telpa ohoho kiek turto. tai as planuoju dvidure daryti, kur vienoje imontuojamas saldytuvas, o kitoje, jei palaimins gamintojai, apacioje indaplove, o virsuje lentynos. ir tada kitoje puseje man lyg ir isimontuoja viena tokia spinta. Tai jei ir ja palaimins, tada ten stalciai, o virsutineje dalyje lentynos. Pagal si, labai jau pradini plana, pakabinamu gal net netureciau tada. Jei matysiu, kad be ju gyvent neimanoma, tada pasidarysiu. Bet siaip, jei turtas telpa, tada kam tuos pinigus metyti.
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2016 09 07, 14:47)
is patirties sakau, kad i viena 60 cm spinta, kur apatineje dalyje stalciai, o virsuje lentynos, telpa ohoho kiek turto. tai as planuoju dvidure daryti, kur vienoje imontuojamas saldytuvas, o kitoje, jei palaimins gamintojai, apacioje indaplove, o virsuje lentynos.  ir tada kitoje puseje man lyg ir isimontuoja viena tokia spinta. Tai jei ir ja palaimins, tada ten stalciai, o virsutineje dalyje  lentynos. Pagal si, labai jau pradini plana, pakabinamu gal net netureciau tada. Jei matysiu, kad be ju gyvent neimanoma, tada pasidarysiu. Bet siaip, jei turtas telpa, tada  kam tuos pinigus metyti.


aš kai dabar pagalvoju, tai pas mane viršutinėse spintelėse apskritai mažai daiktų, daugiausia apatinėse spintelėse ir didelėje indaujoje. Daugiausia visokios arbatos, stiklinės ir šiaip svarbių, bet retai kada naudojamų daiktų chaosas (testamentai, santuokos liudijimai ir pan. lotuliukas.gif ) arba išvis - netikusių, nepritapusių daiktų savartynas "gal kada pravers" doh.gif

Atsakyti
tarkim mano dabartineje virtuveje pakabinamos pilnai isnaudotos. Bet planuojant jau zinojau, ka ir kur desiu, kaip panaudosiu, nebuvo taip, kad pirma padariau o paskui jau galvojau apie pritaikyma. Spintos norejau, bet nesumasciau, kaip ikisti. O gal pabijojau tiesiog, rinkausi saugesni varianta. Dabar su savisauga man matyt ne kas biggrin.gif Atrodo apmasciau ir kol kas viskas tilptu. tik manau, kad baldininkai gali purkstauti pamate projekta. Galima daryti standartiskai, bet tada man ji nei grazi, nei patogi butu. Tai bandysiu pakariauti, kad konkreciai man tokia virtuve butu pats geriausias sprendimas. O gal nustebins mane ir visai neprireiks nieko irodineti. As po paskutiniu statybu vis dar karingai nusiteikusi - nepazistami meistrai, kol nepabaigia darbu, yra priskirti i pavojingu ir kenkejisku asabu kategorija biggrin.gif Tik savo dazytoja (moteriske) myliu, gerbiu ir visiskai pasitikiu. Ziuresim, kaip jos rekomenduoti plyteliniai ir gipsiniai mestreliai dirbs. Meldziuosi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mamaSandra @ 2016 09 07, 12:25)

drinks_cheers.gif kaimas ve vištos ne kaimas smile.gif
ir vištidė gali kiemą papuošt

user posted image

puiki vistide thumbup.gif kiek joje telpa visteliu cool.gif
Atsakyti
QUOTE(AJIRA @ 2016 09 07, 16:25)
puiki vistide thumbup.gif  kiek joje telpa visteliu  cool.gif

cia is interneto platybiu, maniske paprastesne, bet ir tai uztruko kol vyras sumeistravo...
dabar po truputi pratinu ji prie minties jog man reikia vistides grazenes, su langinem, apsvietimu ir pan.
Manau po kokių kelių metų ją turėsiu biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(femme @ 2016 09 07, 14:58)
aš kai dabar pagalvoju, tai pas mane viršutinėse spintelėse apskritai mažai daiktų, daugiausia apatinėse spintelėse ir didelėje indaujoje. Daugiausia visokios arbatos, stiklinės ir šiaip svarbių, bet retai kada naudojamų daiktų chaosas (testamentai, santuokos liudijimai ir pan.  lotuliukas.gif ) arba išvis - netikusių, nepritapusių daiktų savartynas "gal kada pravers" doh.gif

pas mane viena didelė spintelė užimta vaistais, nežinau kodėl, bet man reikia turėt krūvą pirmosios pagalbos priemonių, o ir šiaip vaistų visiems gyvenimo atvejams.

Kitos - arbata, kava ir visokių kitų dėžučių galybė, tada kelios spintelės dažniau naudojamoms taurėms ir stiklinėms ir viena virš kriauklės - džiovykla, be kurios manau galėčiau gyvent, nes visus indus iš indaplovės dažniausiai sukraunu į apatines spinteles.

Taigi viską paskaičiavus nelabai ir reikia man tų pakabinamų spintelių. Tačiau mano vyrui labai jų reikia, nors virtuvėje jis retas svečias. Ale kai paklausiu kodėl jam jų reikia, tai atsako jog dėl grožio ir dėl to jog taip pas visus cool.gif
O aš jau išaugau iš to amžiaus kad būtų kaip pas visus: miegamasis zunda, virtuviniai vienodi ir tulikai su mediniais dangčiais.
Ir dar, galvoju jog dirbant prie darbastalio kur vizualiai iš viršaus niekas "nespaudžia" turėtų būt labai gaivu, erdvu, laisva ir dar kaip kitaip, kaip dar nebandžiau.

Atsakyti
QUOTE(AJIRA @ 2016 09 07, 16:25)
puiki vistide thumbup.gif  kiek joje telpa visteliu  cool.gif

Tai taip suvokiu, kiekvienai po kambarį + bendras salionas biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(mamaSandra @ 2016 09 07, 19:29)
Taigi viską paskaičiavus nelabai ir reikia man tų pakabinamų spintelių. Tačiau  mano vyrui labai jų reikia, nors virtuvėje jis retas svečias. Ale kai paklausiu kodėl jam jų reikia, tai atsako jog dėl grožio ir dėl to jog taip pas visus  cool.gif


Tai tu sakyk. Kad tas spinteles galima užsisakyti ir vėliau, gal kitos spalvos ir panašiai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2016 09 07, 20:43)
Tai taip suvokiu, kiekvienai po kambarį + bendras salionas biggrin.gif
Papildyta:
Tai tu sakyk. Kad tas spinteles galima užsisakyti ir vėliau, gal kitos spalvos ir panašiai biggrin.gif

sakau sakau, o bus kaip visada - taip kaip nori žmona tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2016 09 07, 20:43)
Tai taip suvokiu, kiekvienai po kambarį + bendras salionas biggrin.gif

ir + terasa smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mamaSandra @ 2016 09 07, 12:25)
pas mus po miegamojo langu buvo lakštingala lizdelį susisukus - nerealus čiulbėjimas, o kaip liūdėjau kai po kelių metų nebegrįžo...

Žinot, čia kiekvienam savas supratimas, nėra net ko ginčytis, lygiai taip pat kaip gražu ar negražu.
Dabar džiaugiuosi tuo ką darau, paskui gal darysiu ką kita.



laktingala ir man patiktu , bet tik ne 4 ryte biggrin.gif po musu langais iskart pusynas prasideda ir tie pauksciukai atrodo labai labai arti ciulba , gal ir garso izoliacia bloga , rimtai labai ikyrus pavasari labiausiai , va dabar as ju jau negirdziu, ciulba ir tiek , bet pavasari labai suaktyveja biggrin.gif .O siaip as jus pilnai suprantu ir ka jus rasote apie visteles jusu hobi , man ziauriai idomu ir turiu tam polinki irgi , ir net ne klausiu kas ir kaip , nes zinau ,kad galiu uzsikrest greitai , isitikinus , kad ateis laikas , kai isvaziuosiu gyvent i uzmiesti ir uzsiimsiu retesniu gyvunu arba augalu selekcija smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo evvva: 08 rugsėjo 2016 - 09:11