Įkraunama...
Įkraunama...

Kroatija

Vaisių kainų norėtųsi šiek tiek mažesnių ir mes senokai Lietuvoje neatostogavom, gal kas pataisys, bet nežinau kur ledai ( jų beje daug ir labai skanūs ) kainuoja mažiau nei eurą. O tuo labiau paplūdimyje.

Dėl šiltų rūbų, tai jeigu Slovėnijoj užsuksit į Postojna jama, tai jų reikia. Nežinau kaip kitur, šiuo metu Kašteloj 33 rodo, tai tikrai minčių apie apsirengimą nekyla smile.gif


QUOTE(semlina @ 2016 07 21, 12:39)
Ledai pliaže 8 kun sakyčiau kaina proto ribose.

Atsakyti
Sveiki.

Mes praeitą savaitę grįžom iš Kroatijos po beveik dviejų savaičių atostogų. Dar labiau įsimylėjom Kroatiją, manau ir kitais metais vėl ten važiuosim smile.gif
Tiek į priekį, tiek atgal važiavom be nakvynių. Pirmyn buvom pasirinkę nemokamus kelius nuo pat Austrijos/Slovėnijos sienos - užtrukom apie 26 val (su sustojimais keliais pavalgymams, parūkymams ir pan). Atgal važiavom dalį Kroatijos mokamais keliais, todėl užtrukom apie 22 val.
Gyvenom Bast miestelyje netoli Baškos Vodos ir Makarskos.
Orai visą laiką buvo fantastiški. Kiek visko pamatėm smile.gif Aplankėm Omišą, Makarską, Trogirą, Dubrovniką. Vieną dieną keltu kėlėmės pasivažinėt Hvar saloje, dar vieną dieną plaukėm laivu į Hvar ir Brač. Vieną dieną skyrėm Biokovui - kaip ten gražu, kaip ramu wub.gif būtinai dar kartą grįšim smile.gif O paskutinę dieną aplankėm Plitvicą - gerokai pervertintas dalykas. Skonio reikalas, bet nematėm nieko tokio wow, kriokrių kriokliais nelabai pavadinsi, kelios srovelės nuo kalno teka ir tiek. Gal ten reikėtų pavasarį apsilankyt kuomet vandens daugiau būna. Pernai Krka žymiai didesnį įspūdį padarė.
Atsakyti
Del oru. Dabar karsta. Vakarais irgi malonu, bet jei vejelis pakyla ar kur ant vandens man visai norisi uzsimesti kazka ant virsaus. o pries savaite per bura, patikekit labai dziaugiausi kad kasmyro ponca buvau pasiemus lotuliukas.gif Bet cia tokie ekstremumai nedazni...
o ir striukes labai praverte per lietu/veja ar plaukiant keltu/laivu 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(remarka @ 2016 07 21, 13:52)
Vaisių kainų norėtųsi šiek tiek mažesnių ir mes senokai Lietuvoje neatostogavom, gal kas pataisys, bet nežinau kur ledai ( jų beje daug ir labai skanūs ) kainuoja mažiau nei eurą. O tuo labiau paplūdimyje.


as irgi nezinau kiek tarkim Palangoj dabar ledai, bet itariu, kad dar brangiau gali buti biggrin.gif tai 7-8 kunos labai normali kaina kurorte drinks_cheers.gif
Papildyta:
Siandien uzsukom pravaziuodami i Makarska - visiskai nepatiko schmoll.gif Palangu palanga ... Aisku, jaunimui ar su kompanija "pasitusinti" gal ir nieko, kaip kazkas rase daug veiksmo, bet jau poilsiauti ten, tarkim savaite, nenoreciau ne uz ka.

Dabar Trogire. Va cia tai karsta. Termometras masinoj gal 34 rode, bet saule kepina, pastatai, gatves ikaite, tai atrodo zymiai karsciau. Vakare ir tai ne kiek ne vesiau. Va cia tai tikrai nieko nereikia uzsimesti ant virsaus biggrin.gif
Trogiras labai labai patiko wub.gif senamiestis - muziejus po atviru dangum. As kaifavau, bet kam neidomi architektura tai gal ir nelabai patiks. Nors prasieiti tom siaurom, simtmeciu senumo gatvelem, neisivaizduoju, kam gali is vis nepatikti. O ir siaip ten gyvenimas vakare verda. Gyvenam kitoj pusej priesais senamiesti tokioj pat siauroj gatvelej, salia baznytele wub.gif man tai fantastika thumbup.gif tik kainos zyyymiai didesnes nei Makarskos rivjeroj... na gal Hvare panasios buvo ir Dubrovnike biggrin.gif Sprendziu pagal kavines/restoranus, suvenyru kainas, maisto parduotuvese gal ir tokios pacios kaip visur, nebuvom, tai nezinau 4u.gif
Atsakyti
Sveiki, per kur rezervuojatės nakvynę Mikulove kas nakvojat? Bokinge nieko nerandu, o ir kainos kosmosas. Ar gal kas galite pasidalyti kokių nebrangių nakvynės namų adresu? Ačiū iš anksto. Zadare šiuo metu +35. 😊
Atsakyti
QUOTE(Juorita @ 2016 07 22, 14:40)
Sveiki, per kur rezervuojatės nakvynę Mikulove kas nakvojat? Bokinge nieko nerandu, o ir kainos kosmosas. Ar gal kas galite pasidalyti kokių nebrangių nakvynės namų adresu? Ačiū iš anksto. Zadare šiuo metu +35. 😊

Aš ieškojau šitam puslapyje, tiesiogiai rašiau emailus
http://www.mikulov.c.../accommodation/


Išsirinkom va šitą. Rekomenduoti negaliu, nes jame nakvosim tik rugpjūčio 3d.
Atsakyti
QUOTE(Juorita @ 2016 07 22, 15:40)
Sveiki, per kur rezervuojatės nakvynę Mikulove kas nakvojat? Bokinge nieko nerandu, o ir kainos kosmosas. Ar gal kas galite pasidalyti kokių nebrangių nakvynės namų adresu? Ačiū iš anksto. Zadare šiuo metu +35. 😊


Mes irgi šiuo metu Zadare. Šiandien apturėjom kuriozą dėl nakvynės. Atvažiavom į per bookingą užsisakytus apartamentus, o jie užimti, nes šeimininkė negavo žinutės iš bookingo. Teko staigiai susirasti naują vietą. Bookingas susisiekė su mumis ir atsiprašė už nesusipratimą, pasisiūlė padėti susirasti nakvynę ir apmokėti kainos skirtumą. Taigi pagaliau turime nakvynę likusiai atostogų daliai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo semlina: 22 liepos 2016 - 23:11
Mes vakar pajudėjom 6 val ryte iš namų ir apie 21val.jau buvome Čekijoj, Ostravoj. Apsistojom Residence Slezka studentų bendrabutyje. Du atskiri kambariai sujungti bendra virtuve, dušas ir wc. Už 4 žmones sumokėjom 50eurų. Jei kas ieškot, kur apsistot, tai tikrai rekomenduoju.
Lenkijoj važiavom nuo Suvalkų iki Bialystok'o. Tai ten pakankamai greitai, bet kelio nuo jo, jei kas ruošiatės artimiausiu metu važiuot, iki Varšuvos niekam nerekomenduoju. Visur kamščiai, šviesaforai ir kelio remontai. Nuo Varšuvos iki Katowice tas pats. Dabar verčiau rinktumėmės ilgesnį maršrutą, nei pusę dienos važiuot 100km kamščiais...
Šiandien dar pabūsim Čekijoj, ryt Slovėnijoj, o poryt jau mausim link Istrijos smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo LiliLu: 23 liepos 2016 - 07:21
O kam vargti ieškant Mikulove, jeigu Brno geros kainos ? pusvalandis iki Mikulovo ir nors man Brno vienas bjauriausių Čekijos miestų, bet tikrai yra ką pamatyti per tas kelias valandas kol jame būsit iki miego. O ir kainos dukart mažesnės nei Mikulove. Į priekį važiuojant už 26 eur radom, dabar atgal už 34 užsakėm. Aišku žvaigždučių ten ieškot nereikia, bet nakvynei tinka

QUOTE(Juorita @ 2016 07 22, 14:40)
Sveiki, per kur rezervuojatės nakvynę Mikulove kas nakvojat? Bokinge nieko nerandu, o ir kainos kosmosas. Ar gal kas galite pasidalyti kokių nebrangių nakvynės namų adresu? Ačiū iš anksto. Zadare šiuo metu +35. 😊

Atsakyti
QUOTE(enura @ 2016 07 22, 00:11)
Del oru. Dabar karsta. Vakarais irgi malonu, bet jei vejelis pakyla ar kur ant vandens man visai norisi uzsimesti kazka ant virsaus. o pries savaite per bura, patikekit labai dziaugiausi kad kasmyro ponca buvau pasiemus  lotuliukas.gif  Bet cia tokie ekstremumai nedazni...
o ir striukes labai praverte per lietu/veja ar plaukiant keltu/laivu  4u.gif
Papildyta:
as irgi nezinau kiek tarkim Palangoj dabar ledai, bet itariu, kad dar brangiau gali buti  biggrin.gif  tai 7-8 kunos labai normali kaina kurorte  drinks_cheers.gif
Papildyta:
Siandien uzsukom pravaziuodami i Makarska - visiskai nepatiko  schmoll.gif Palangu palanga ... Aisku, jaunimui ar su kompanija "pasitusinti" gal ir nieko, kaip kazkas rase daug veiksmo, bet jau poilsiauti ten, tarkim savaite, nenoreciau ne uz ka.

Dabar Trogire. Va cia tai karsta. Termometras masinoj gal 34 rode, bet saule kepina, pastatai, gatves ikaite, tai atrodo zymiai karsciau. Vakare ir tai ne kiek ne vesiau. Va cia tai tikrai nieko nereikia uzsimesti ant virsaus  biggrin.gif
Trogiras labai labai patiko  wub.gif senamiestis -  muziejus po atviru dangum. As kaifavau, bet kam neidomi architektura tai gal ir nelabai patiks. Nors prasieiti tom siaurom, simtmeciu senumo gatvelem, neisivaizduoju, kam gali is vis nepatikti. O ir siaip ten gyvenimas vakare verda. Gyvenam kitoj pusej priesais senamiesti tokioj pat siauroj gatvelej, salia baznytele  wub.gif man tai fantastika  thumbup.gif tik kainos zyyymiai didesnes nei Makarskos rivjeroj... na gal Hvare panasios buvo ir Dubrovnike  biggrin.gif Sprendziu pagal kavines/restoranus, suvenyru kainas, maisto parduotuvese gal ir tokios pacios kaip visur, nebuvom, tai nezinau  4u.gif


Trogiras mano meilė wub.gif jau taip gražu man ten smile.gif vakarais visos prabangios jachtos suplaukia į uostą. Pasaka.
Atsakyti
QUOTE(JMD @ 2016 07 24, 16:44)
Trogiras mano meilė  wub.gif jau taip gražu man ten smile.gif vakarais visos prabangios jachtos suplaukia į uostą. Pasaka.


drinks_cheers.gif wub.gif ir man turbut is miestu kol kas Trogiras pats paciausias.
Pravaziuojant atkreipiau demesi i Jusu mineta Marina. Labai grazus uostukas, vienas graziausiu matytu. Tik nelabai supratau kur ten papludymys? Nes arba prieplauka, arba krantas be priejimo kiek spejau pamatyt pravaziuojant...

grizom jau i LT verysad.gif , noriu atgal i HR biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(enura @ 2016 07 24, 17:53)
drinks_cheers.gif  wub.gif ir man turbut is miestu kol kas Trogiras pats paciausias.
Pravaziuojant atkreipiau demesi i Jusu mineta Marina. Labai grazus uostukas, vienas graziausiu matytu. Tik nelabai supratau kur ten papludymys? Nes arba prieplauka, arba krantas be priejimo kiek spejau pamatyt pravaziuojant...

grizom jau  i LT  verysad.gif , noriu atgal i HR  biggrin.gif

pacioj Marinoj nezinau kur papludimys, mes gyvenom Poljica/Marina, tai yra 2 km link Trogiro tolyn nuo Marinos centro, netoli zuvu ferma. Ten tokia grazi ilanka ir akmenukinis papludimys. I Marina eidavom vakarais i restoranus kokiu skanybiu pavalgyt. Ten nepaprastai geras Zuvies restoranas buvo smile.gif o ir supermarketas musu pagrindinis Marinoj buvo.

Man tokia žiauri nostalgija, nors verk smile.gif deja deja, šiemet pakeičiau darbą ir nebeturiu atostogų sad.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JMD: 24 liepos 2016 - 19:20
QUOTE(JMD @ 2016 07 24, 19:18)
pacioj Marinoj nezinau kur papludimys, mes gyvenom Poljica/Marina, tai yra 2 km link Trogiro tolyn nuo Marinos centro, netoli zuvu ferma. Ten tokia grazi ilanka ir akmenukinis papludimys. I Marina eidavom vakarais i restoranus kokiu skanybiu pavalgyt. Ten nepaprastai geras Zuvies restoranas buvo smile.gif o ir supermarketas musu pagrindinis Marinoj buvo.

Man tokia žiauri nostalgija, nors verk smile.gif deja deja, šiemet pakeičiau darbą ir nebeturiu atostogų sad.gif


liudna tada visai verysad.gif na nieko, veliau atsigriebsit 4u.gif

as jau apie kitamet galvoju biggrin.gif zvalgiausi kur butu galima dar stabtelti i pietus vaziuojant. Maciau netoliese Marinos moliusku fermas. Ir kaip minejau labai mielas uostas-miestelis pasirode ta Marina ax.gif o kaip ten krantas Poljicoj? apartamentai prie pat vandens?

Atsakyti