Įkraunama...
Įkraunama...

4-ių savaičių kiaušinių dieta, N5

Labas rytas,
pas mane siandien 0.Va ir visas saunumas biggrin.gif
As irgi tikiuosi,kasd kiti metai bus ramesni smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Oneiga @ 2016 12 01, 10:38)
Labas rytas,
pas mane siandien 0.Va ir visas saunumas biggrin.gif
As irgi tikiuosi,kasd kiti metai bus ramesni smile.gif

ninja.gif +1kg. scare.gif Vakar pyrageliai +vytintas ziobrys+bananai_sokoladiniai sureliai...
Prisidirbau....
Siandien ispirkinesiu kaltes biggrin.gif
Kita savaite konkreciai pirma tongue.gif
Atsakyti
Isvada viena-kaltas vyras biggrin.gif tongue.gif Kam reikejo tiek visko namo partemt?Maniskis,tai dar pristoja ko nevalgau,ko cia prisigalvoju kudintis biggrin.gif Mat jo manymu jei svoris auga,tai gerai,reiskia sveikas zmogus biggrin.gif O kad tas sveikas zmogus ciut dusuoja vakare nuo apsirijimo,tai nieko tokio biggrin.gif Va filosofija kokia.Nezinai,jei sverciau koki 90kg,tai gal ir kitaip sakytu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Oneiga @ 2016 12 01, 12:17)
Isvada viena-kaltas vyras biggrin.gif tongue.gif  Kam reikejo tiek visko namo partemt?Maniskis,tai dar pristoja ko nevalgau,ko cia prisigalvoju kudintis biggrin.gif Mat jo manymu jei svoris auga,tai gerai,reiskia sveikas zmogus biggrin.gif O kad tas sveikas zmogus ciut dusuoja vakare nuo apsirijimo,tai nieko tokio biggrin.gif Va filosofija kokia.Nezinai,jei sverciau koki 90kg,tai gal ir kitaip sakytu biggrin.gif

Maniskiui kudenos patinka,tai as jam ohoooo kokia kiaulaite ax.gif Greiciau pasakys ko tiek kemsu...bet jei kur atsisakau valgyt ,veln egerai, -atseit issivaizdinu doh.gif
O,kad stora tai paciai negerai,tikrai sunku kvepuoti,o kur dar vargsem kojelem toki sunkuma nesiot!
Privalgiau kriausiu,laukiu pasekmiu tongue.gif Dar beda nusimato,- i svecius ant balandeliu uzkviesti,kaip issisukt reikes blink.gif Jei neissisuksiu sprogsiu nuo kopusto ir kriausiu reakcijos blink.gif
Atsakyti
Oi,Mute,kaip as prisikimsau.Issikepiau orkaitej gabala mesos ir surijau jo gal puse.Tada dar kazkaip sulindo viena bulvyte ,morku misraine su sauksteliu majonezo,o po to dar du saldainiai.Kalta,labai kalta pati pries save rolleyes.gif Nu kur gaut valios pasiskolint????A nenori kartu i kokia negyvenama sala,kol svoris nukris biggrin.gif ?Gyventume vienos nereiketu valgyt daryt ir pacios neestume,o dabar vaikai,vyrai,ir visi alkanom akim pastoviai.Va per juos mes tunkam biggrin.gif
Kaip Tau reikalai su balandeliais?Gal atsilaikei?Nors siaip gali uzskaityt kaip mesyte su salotom,a ne? tongue.gif
Atsakyti
Labas rytas,
bulve ir du saldainiai nepraslydo nepastebeti biggrin.gif +300g.Taip man ir reikia tongue.gif
Atsakyti
pirmadienį startavau ir aš su kiaušiniais biggrin.gif pusryčiam suvalgiau 2 kiaušinius sausai (nu kaip sausai, su kava, bet man yra kiausas tai reik ir majonezo) be nuejau i darba kur buvo koleges gimtadienis ir tik suvalgius maza gabaleli torto prisiminiau kad dietinuos biggrin.gif antradieni sugriesijau su gabaliuku 90%sokolado, paguoda ta kad tikro, be cukraus biggrin.gif o siaip kaip ir nesunku laikytis kol nera dideliu pagundu is salies..
tik tiek kad as i raciona itraukiau didesne produktu ivairove - grikius, liesa varske, liesa piena, liesas raugintas paskukas, brokolius, cukinijas ir patiekalais improvizuoju, pvz vietoj 2 virtu kiausu susiplaku is ju ir lieso pieno kiausiniene ir kepu orkaitej, man lb skanu, dar pvz labai skanu kepti pomidoro ir cukiniju griezineliai su pasuku ir krapu "ala" padaziuku, orkaitej be riebalu keptas upetakis ar lasisa (dar kepiau tuna bet nepatiko).. na zodziu kai man skanu tai kazkaip atrodo nera ir labai sunku bent pakolkas, pirmom dienom prie zuvies ar vistos gal ir norejosi bulves, db kazkaip maziau, tik virti kiausai ne tokie skanus pasidare biggrin.gif
man turbut lengvinanti aplinkybe ta kad neturiu vaiku kuriems reiktu daryti valgyt o ir suzadetinis buvo ispetas kad dabar valgyt as jam negaminsiu kad nekelciau sau pagundos biggrin.gif tai darosi jis pats sau as sau, aisku norisi ir is jo lekstes kai valgo ko nors, tai viena vakara buvau silkes viena kasneli nuvogus, o kita vakara viena rukyto kumpio kasneli biggrin.gif bet pvz eit i svecius, vaziuot pas uosvius ir pan tai vengiu vengiu (nes voski uzkandziai, suriai ir pan man tikrai issukis), ir jau zinau kad rytoj laukia pagunda (kuriai greiciausia pasiduosiu) kiniska vistienos ir juoduju grybu sriuba, mes ja labai megstam iki siol virdavau as db sake pats maniskis virsis, tai jauciu kad ikalsiu bliuduka, o didziausias blogis ten tai tik druska ir cukrus
ai ir dar sudas kad kolkas neturiu svarstykliu, isigysiu tik kita savaite, bet as is tikro noriu numest ne kg bet kad apimtyse pasimatytu, bent jau ilist i pernykstes kelnes (tas yra kokia -5kg) o jei dar ir daugiau tai isvis rojuj buciau nes noreciau numest ~15kg biggrin.gif
Papildyta:
ps kolkas rasausi kalendoriui ka valgau kiekviena diena, net ta kiekviena sugriesinta kasneli , tai pastebejau savo bloga iproti uzkandziaut vakarais po kasneli kita kuri dabar pakeite kasnelis pomidoro, apelsinai, mandarinai arba greipfrutai
Atsakyti
Labas rytas smile.gif Jau si savaite tai kazkoks nesusipratimas unsure.gif Reikes nuo pirmadienio grieztai save i naga suimt!!!Savaitgali bandysiu pradet rimtet tongue.gif
Atsakyti
Ziuriu,labai panasiai gyvenam biggrin.gif Ir man si savaite kazkokia nesmaone.Ne del valgymo(su situo visada nesamone),bet siaip,viskas slysta is ranku.Nebesusitvarkau su emocijom.
Numeciau griesnuosius 300g ir dar 400g.Bet gi sestadienis-kad tik atgal tie gramai nepareitu tongue.gif

mimi,sveika prisijungus.Tau gerai,kai kai gali tik sau gamint biggrin.gif Prabanga taip sakant biggrin.gif
Ar atsilaikei pries sriuba?O vistiena juk gali valgyt,ir surius gali.Va su tom kruopom ir pienu ne kazka biggrin.gif
Atsakyti
..ryt nelipsiu ant svarstykliu,prisirijau visko ir daug frusty.gif Nuraminau nerva vadinasi,dabar bloga fool.gif
Ryt gal kokia iskrova pasidaryt.. hmm.gif
Atsakyti
Mute,auuuuuuuuu biggrin.gif
Kiek kg numetei per svaite biggrin.gif ?As net 900g biggrin.gif Jei taip ir toliau -iki kitu Kaledu bus tikslas pasiektas tongue.gif Padariau dar viena atradima-kalti ne tik vyrai,bet ir savaitgaliai.Nesuprantu kodel as per juos tiek prisikemsu blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Oneiga @ 2016 12 03, 14:44)
Ziuriu,labai panasiai gyvenam biggrin.gif Ir man si savaite kazkokia nesmaone.Ne del valgymo(su situo visada nesamone),bet siaip,viskas slysta is ranku.Nebesusitvarkau su emocijom.
Numeciau griesnuosius 300g ir dar 400g.Bet gi sestadienis-kad tik atgal tie gramai nepareitu tongue.gif

mimi,sveika prisijungus.Tau gerai,kai kai gali tik sau gamint biggrin.gif Prabanga taip sakant biggrin.gif
Ar atsilaikei pries sriuba?O vistiena juk gali valgyt,ir surius gali.Va su tom kruopom ir pienu ne kazka biggrin.gif

oj ne neatsilaikiau,buvo ir sriubos bliudelis biggrin.gif na siaip sakau jame nieko tokio blogo kaip ir nera apart sultinio kubelio ir cukraus sauksto ant puodo sriubos... šeštadienis išvis buvo cheat day nes netycia atsiduriau gimtadienyje bet stengiausi su saiku, anksciau tikrai daugiau buciau suvalgius visko biggrin.gif sekamdienis buvo beveik normalus bet neatsilaikiau pries 2 gabaliukus juodojo sokolado biggrin.gif
o dėl sūrio tai galima kaip suprantu tik liesą varskės ar brinza tipo suri o užkandžiams juk ten visoki dziugai, brie, camemberai ar bent jau fermentiniai būna tai nelb gal gerai skaitos vien dėl to kad riebūs jie būna unsure.gif
o kodėl pienas ir grikiai negerai? rolleyes.gif nu pienas gal del to kad bsk angliavandeniu ten yra, bet taip tai irgi baltymai, o apskritai tai vos ne vanduo, mano tėvas ta mano pieną ir vadina vandeniu kur pieno statines plauna (as perku UAT 0,5 proc riebumo) biggrin.gif nu grikiai gal irgi del tu angliavandeniu juose, bet kiek ten vienoj porciojoj gal ne 100g nesuvalgau (beje as ju nevalgau kaip garnyro o atskirai pvz pusryciam, paivairinimui nuo kiausiu valgiau grikiu o tada vakarienei kiausa) unsure.gif ai bet as jau matau kad as tuoj sita dieta perdarysiu pagal save, nes kiekviena diena to paties valgyt negaleciau biggrin.gif pvz vistos krutinele ir taip yra mano nemegstamiausia vistos dalis bet nu valgau valgau nors mieliau rinkciaus pvz slauni kokia bet kiek skaiciau intere tai krutinele raso
bet savaitgali tai tikrai sunku buvo ir matau kad grieztai grieztai pagal meniu nepasilaikysiu as jos, va pvz siandien pietum tuno savo sultyse skardine ir salotos lapai, nors pagal ale dietos taisykles tik 3 ar 4 savaite tuno galima..ir surio rodos tik 3 savaite
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mimi88: 05 gruodžio 2016 - 14:47