Įkraunama...
Įkraunama...

Grybautojai 2016

Laba user posted image,
Labai gražių nuotraukų su gražiais grybukais pridėjot user posted image
Vis nuvažiuojam į pušynėlius, baravykų tik po keletą randam, nemažai lepšiukų, bet voveraičių šiandien visą krepšį pririnkom, ir kalpokų tai daug priaugę, pirmadienį didelį krepšį galvučių pririnkom, šiandien jau buvo labai nurinkti kalpokai, o peraugusių neimam, tai sveikų galvučių nedidelį krepšiuką pririnkom.
Pušynuose labai gražu, saulutė šviečia, bruknės raudonuoja, grybautojai su krepšiais žygiuoja : )
Atsakyti
QUOTE(rastafarinas @ 2016 08 11, 19:36)
Ojej!!!
Labai mėgstu šį: kaip ūmėdė, tik lupt nereikia  bigsmile.png
Geros žinios  4u.png


O mes niekad nelupam umėdžių... Nebent labai purvinos būna ir lengvai nenusivalo. Šiaip tos odelės visiškai nuverda ir neluptos...
Atsakyti
Sveikutės!Nukaliau šiandien į mišką,FB vaizdelių prisižiūrėjusi.Ataskaita tokia: dviese tris krepšius prisirinkome,bet pagrinde raudonikiai.Baravykų kažkiek yra,bet praktiškai visi sukirmiję,vienas kitas mažiukas sveikas ir galvutės kai kurių.Masinio dygimo tikrai nėra.Bet ir grybautojus tik 2 sutikome.Dar nuvažiavome į kitą mišką už kelių km.,tai praktiškai tas pats masyvas.O ten anei jokio grybuko mirksiukas.png .Štilis.Nė lepšio jokio,šungrybis vienas-kitas...Miega miškas.
O jūs man atsakykite,kada baigs kirmiję baravykai??? unsure30x30.png
Atsakyti
Kad puslapis butu spalvingesnis kelios nuotraukytes su sios dienos gerybem smile30x30.png
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(rastafarinas @ 2016 08 11, 20:53)
Dar aš žalias sutrindavau, su medum sumaišydavau ir taip tiesiog vagydavau [šaldytuve laikau].

Skamba skaniai ir sveika turbut toks miksiukas. O kiek medaus dedat, pvz. puslitriui jau sutrintos mases brukniu kiek medaus deti?
Atsakyti
QUOTE(cavalli @ 2016 08 11, 22:40)
Kad puslapis butu spalvingesnis kelios nuotraukytes


wub30x30.png blink30x30.png
geriu kava ir nuo ankstaus ryto tokiais vaizdais geriuosi. Nors imk ir varyk i miska.
Atsakyti
QUOTE(Teoleda @ 2016 08 11, 21:09)
Sveikutės!Nukaliau šiandien į mišką,FB vaizdelių prisižiūrėjusi.Ataskaita tokia: dviese tris krepšius prisirinkome,bet pagrinde raudonikiai.Baravykų kažkiek yra,bet praktiškai visi sukirmiję,vienas kitas mažiukas sveikas ir galvutės kai kurių.Masinio dygimo tikrai nėra.Bet ir grybautojus tik 2 sutikome.Dar nuvažiavome į kitą mišką už kelių km.,tai praktiškai tas pats masyvas.O ten anei jokio grybuko mirksiukas.png .Štilis.Nė lepšio jokio,šungrybis vienas-kitas...Miega miškas.
O jūs man atsakykite,kada baigs kirmiję baravykai??? unsure30x30.png

Raudonikiai gal iš poligono?

Sveikos smile30x30.png

ir aš grožiuosi
Atsakyti
QUOTE(Lyžuka @ 2016 08 12, 08:30)
Raudonikiai gal iš poligono?

Sveikos smile30x30.png

ir aš grožiuosi

Ne,nebuvau poligone šiais metais.Man žinomas vietas iškirto,pastovūs šaudymai,Ruklos moterų desantas,kai nešaudo...Užtenka lapuočių kol kas,o rudeniop gal sugrįšiu ten smile30x30.png
Atsakyti
Sveikos gyvos, pas mus antras baravyku dygimas, pririnkau karzinka mazuliuku, keli simtai gal ten, bet sukirmije nesvietiskai, kazi ar puslitrukas baravyku galvyciu kasniukais iseis.
Atsakyti
QUOTE(Jurkinas @ 2016 08 11, 19:21)
O mes niekad nelupam umėdžių... Nebent labai purvinos būna ir lengvai nenusivalo. Šiaip tos odelės visiškai nuverda ir neluptos...

Nu geras, šito nežinojau, kad nuverda. Tai kiek gi darbo atkrenta!!!
O grūzdam irgi nukristų kaži? blush-anim-cl.png
QUOTE(cavalli @ 2016 08 11, 21:40)
Kad puslapis butu spalvingesnis kelios nuotraukytes su sios dienos gerybem smile30x30.png

Pasaka... 4u.png
QUOTE(cavalli @ 2016 08 11, 22:43)
Skamba skaniai ir sveika turbut toks miksiukas. O kiek medaus dedat, pvz. puslitriui jau sutrintos mases brukniu kiek medaus deti?

DEdu ir ragauju, kada man jau gana saldumo.
QUOTE(ErikaN @ 2016 08 12, 16:07)
Sveikos gyvos, pas mus antras baravyku dygimas, pririnkau karzinka mazuliuku, keli simtai gal ten, bet sukirmije nesvietiskai, kazi ar puslitrukas baravyku galvyciu kasniukais iseis.

O, aš mažiukų neradau.
Štai mano foto grybai ir miškai .
Jau vieną kokį radau baravyką.... Nuo žvirkeliuko pamačiau, į ąžuolą beveik įaugęs. Seniai tokio dydžio neradau smile30x30.png. Pakirmijęs, aišku.Va: user posted image
Prisirinkau vokietukų - bet labai jau daug ir sukirmijusių. Prieš savaitę reikėjo eit jų, maždaug. Vieną mažą raudonviršiuką, kazlėkiukų ir voveruškų gana nemenkai. Verda, kvepia štai dabar smile30x30.png
Atsakyti
Pas mus šiandien tuštuma.Sąlyginai.Dviese tik pusantro krepšio prilaupėm raudonikių ir baravykų.Pastarieji baisiai sukirmiję.Dygimas sustojęs visai.Ketvirtadienį džiaugiausi,kad prasidėjo,o pasirodo-baigėsi tongue30x30.png Kitame miške voveraičių krepšiuką pasirinkome,bet tik dėl azarto.Niekas jų nevalgo.Gal žinote kas kokią ypač skanią užtepėlę ar mišrainę iš voveraičių?Nesugalvoju,kaip jas panaudoti tongue30x30.png
Atsakyti
QUOTE(Teoleda @ 2016 08 13, 19:35)
[...].Gal žinote kas kokią ypač skanią užtepėlę ar mišrainę iš voveraičių?Nesugalvoju,kaip jas panaudoti tongue30x30.png

Aš tai virtas jas sutrinčiau su kokiom alyvuogėm [juodom], kepintu svogūnu, alyvuogių aliejaus šiek tiek dėčiau kieto sūrio [tarkuočiau]. Bent jau man tai skaniai skamba smile30x30.png Galima gal sūrio ir nedėt,
Atsakyti