Įkraunama...
Įkraunama...

Lieknėjam 2016-aisiais

QUOTE(sima_1 @ 2016 08 05, 14:59)
Aš irgi retai sau kurioj nuotraukoj patinku, pozuot visai nemoku ir nelabai mėgstu. Sy vyru turim vieną tą pačią pozą, kuri metų metais nuotraukose vyrauja biggrin.gif net juokiamės, kokie nuobodūs biggrin.gif

Beje, vakar sulaukiau skambučio iš kilo.lt, čia turbūt visiems skambina, kurie tą nemokamą planą atsisiuntė g.gif labai neturėjau kada kalbėt, kaip tik su dukra lauke buvau, tai mandagiai atsisakiau, kad nieko iš jų nepirksiu ax.gif

O aš tai kažkaip žiauriai susikausatau prieš kamerą, nemoku net šypsenos išspaust, atrodo suakmenėju visa, o kad galvą pakreipt ar uodegą pasukt gražesniu rakursu, išvis man tuo metu ne tas galvoj būna blink.gif lotuliukas.gif Vyras man sako, kad aš kaip išsigandusi visose nuotraukose. Taip ir yra, aš bijau fotiko lotuliukas.gif , žinau, kad išeisiu blogai, tai ir bijau lotuliukas.gif

Vakar aš sulaukiau skambučio iš keisto numerio g.gif Numeris prasideda +370 5...Atsiliepiau, bet kitam laido gale tylėjo g.gif Net buvo mintis kilus, kad gal vyras iš užsienio skambina, kadangi jo telefonas sugedęs, jis laikinai kiša savo kortelę į bendradarbio telefoną ir skambina mum kartą per dieną. Tai pagalvojau, kad gal kokią vietinę kortą nupirko doh.gif lotuliukas.gif Bet ko gero čia kilo skambino blink.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2016 08 05, 20:47)
Vakar aš sulaukiau skambučio iš keisto numerio  g.gif Numeris prasideda +370 5...

Žinok ir man taip buvo prieš kelias dienas, irgi skambino iš panašaus kažkokio neaiškaus ir tylėjo blink.gif
Bet nepasakysiu dabar nr nes buvau su kitu laikinu telefu.


Merginos, nusipirkau keksiukų formą biggrin.gif (nžn kam), noriu kepti kokių sveikuoliškų keksiukų, nesu jokių aplamai kepus niekad, gal bus receptų? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(sima_1 @ 2016 08 05, 23:46)
Žinok ir man taip buvo prieš kelias dienas, irgi skambino iš panašaus kažkokio neaiškaus ir tylėjo  blink.gif
Bet nepasakysiu dabar nr nes buvau su kitu laikinu telefu.
Merginos, nusipirkau keksiukų formą  biggrin.gif (nžn kam), noriu kepti kokių sveikuoliškų keksiukų, nesu jokių aplamai kepus niekad, gal bus receptų? bigsmile.gif

Tai sakai ne kilo.lt ten skambino g.gif

Štai du receptai iš vaikų receptų knygos:

Pirmas.
150 g miltų (aš imu speltos)
1 a. š. kepimo miltelių ir žiupsnelio sodos
1/4 a.š. druskos
85 g cukraus (imu du šaukštus stevijos)
85 g ištirpinto sviesto
1 kiaušinio
4 v.š. pieno
1 a.š. vanilės ekstrakto
3 v.š. natūralaus jogurto

Skonio variacijos:

papildomai įdėti cinamono, muskato ir kvapiųjų pipirų mišinio, 60 g razinų ir pusę smulkinto obuolio;

60 g džiovintų spanguolių ir vieno apelsino žievelę, o vietoje pieno apelsino sultys;

30 g miltų pakeisti 30 g kakavos miltelių, 85 g sukapoto šokolado, pieno tuomet 5 v.š.;

85 g mėlynių ir nutarkuota vienos citrinos žievelė.

Antras.

110 g sviesto
110 g cukraus (keičiu stevija)
110 g miltų (imu speltos)
2 a.š. kepimo miltelių
1/4 a.š. druskos
2 kiaušiniai
1 a.š. vanilės ekstrakto

Dar puikus lieknujų bičių receptas - obuolių keksiukai, gali rasti per google, išbandyta, skanu 4u.gif Ten pat pas jas yra receptas, kaip vietoj keksiukų tpoje formoje galima pagaminti kalakutienos kotletukus thumbup.gif


Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2016 08 06, 11:18)
Tai sakai ne kilo.lt ten skambino  g.gif

Štai du receptai iš vaikų receptų knygos:

Pirmas.
150 g miltų (aš imu speltos)
1 a. š. kepimo miltelių ir žiupsnelio sodos
1/4 a.š. druskos
85 g cukraus (imu du šaukštus stevijos)
85 g ištirpinto sviesto
1 kiaušinio
4 v.š. pieno
1 a.š. vanilės ekstrakto
3 v.š. natūralaus jogurto

Skonio variacijos:

papildomai įdėti cinamono, muskato ir kvapiųjų pipirų mišinio, 60 g razinų ir pusę smulkinto obuolio;

60 g džiovintų spanguolių ir vieno apelsino žievelę, o vietoje pieno apelsino sultys;

30 g miltų pakeisti 30 g kakavos miltelių, 85 g sukapoto šokolado, pieno tuomet 5 v.š.;

85 g mėlynių ir nutarkuota vienos citrinos žievelė.

Antras.

110 g sviesto
110 g cukraus (keičiu stevija)
110 g miltų (imu speltos)
2 a.š. kepimo miltelių
1/4 a.š. druskos
2 kiaušiniai
1 a.š. vanilės ekstrakto

Dar puikus lieknujų bičių receptas - obuolių keksiukai, gali rasti per google, išbandyta, skanu  4u.gif  Ten pat pas jas yra receptas, kaip vietoj keksiukų tpoje formoje galima pagaminti kalakutienos kotletukus  thumbup.gif


Nebeatrinksiu aš to numerio, tom dienom man keli nežinomi skambino. Visgi jei skambintų iš kilo.lt tai netylėtų gal? Su manim tai kalbėjo biggrin.gif o tie visi tylėjimai, tai ką aš žinau, gal iš kalėjimų kokių, nori, kad atskambintum g.gif

Dėkuj už receptus 4u.gif
Man galvoje sukosi tokia receptūra (iš to ką turiu namie): avižiniai dribsniai, bananas, kiaušinis, pienas, sviestas, nat jogurtas, mėlynės. Gal išeitų?
Atsakyti
QUOTE(sima_1 @ 2016 08 06, 12:30)


Dėkuj už receptus 4u.gif
Man galvoje sukosi tokia receptūra (iš to ką turiu namie): avižiniai dribsniai, bananas, kiaušinis, pienas, sviestas, nat jogurtas, mėlynės. Gal išeitų?

Turėtų išeiti 4u.gif
Tik nepaminėjau, nepilk tešlos iki viršaus, gal tik trečdaliu reikia užpildyti, nes labai iškyla smile.gif
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2016 08 06, 12:36)
Turėtų išeiti  4u.gif
Tik nepaminėjau, nepilk tešlos iki viršaus, gal tik trečdaliu reikia užpildyti, nes labai iškyla  smile.gif

Aha, šitą žinau, tik svarbiausia nepamiršt kepimo miltelių biggrin.gif
Atsakyti
Labukas, mergaites! 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Griztu pas jus ir bandysiu stoti i doros kelia... ax.gif
Reikia numesti 30 kg... blush2.gif blush2.gif blush2.gif
Kaip tai padaryt? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Aukso Pieva 2010 @ 2016 08 06, 14:19)
Labukas, mergaites!  4u.gif  4u.gif  4u.gif
Griztu pas jus ir bandysiu stoti i doros kelia... ax.gif
Reikia numesti 30 kg... blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif
Kaip tai padaryt? 4u.gif

Sveika sugrįžus 4u.gif na kur buvai prapuolus?

Kaip tai padaryti - sunku atsakyt, vieno atsakymo nėra. Nors man vienareikšmiškai padeda MĖ dieta biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(sima_1 @ 2016 08 06, 14:40)
Sveika sugrįžus 4u.gif na kur buvai prapuolus?

Kaip tai padaryti - sunku atsakyt, vieno atsakymo nėra. Nors man vienareikšmiškai padeda MĖ dieta biggrin.gif

Kas per MĖ dieta? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(sima_1 @ 2016 08 06, 14:40)
Sveika sugrįžus 4u.gif na kur buvai prapuolus?

Kaip tai padaryti - sunku atsakyt, vieno atsakymo nėra. Nors man vienareikšmiškai padeda MĖ dieta biggrin.gif

Namie buvau, bet neprisesdavau prie kompo. smile.gif
O dabar reik susikaupti... Nes sunku darosi su savo kuno svoriu... g.gif
Pradejau lankyti joga... ax.gif rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Top_Secret @ 2016 08 06, 15:47)
Kas per MĖ dieta? bigsmile.gif

Šifruojasi Mažiau Ėsk biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif tikrai padeda thumbup.gif

QUOTE(Aukso Pieva 2010 @ 2016 08 06, 15:53)
Namie buvau, bet neprisesdavau prie kompo. smile.gif
O dabar reik susikaupti... Nes sunku darosi su savo kuno svoriu... g.gif
Pradejau lankyti joga... ax.gif  rolleyes.gif

Puiku kad ėmeisi sporto, tačiau ir mityba labai svarbu, gal net svarbiau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(sima_1 @ 2016 08 06, 15:58)
Šifruojasi Mažiau Ėsk biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif tikrai padeda thumbup.gif
Puiku kad ėmeisi sporto, tačiau ir mityba labai svarbu, gal net svarbiau mirksiukas.gif

Jau menesi kaip lankau joga. Ziauriai sunku... uzpakalio nepakeliu... tai mokytoja man priderina pratimus, kad tik isjudinciau kuna... blush2.gif
O maista tai tik dabar labai stipriai stebiu. Bandau valgyti kuo daugiau darzoviu. Zaliu salotu, agurku, kopusto, avokado ir tt. ax.gif
Atsakyti