Įkraunama...
Įkraunama...

Drabužiai moterims nuo 42 iki 46 dydžio

Calvin Klein

beretė
Calvin Klein Rhinestone Wool Beret

Nauja, su nenukirptom etiketėmis, todėl tinka dovanai

Grynos vilnos

Spalva realiai tikra gili juoda, nusagstyta smulkiom metalinėm kvadrato formos
sagtelėmis

Ant šono yra metalinė etiketė su išgraviruotu firminiu užrašu Calvin Klein

Mokėta virš 20 eurų

Kaina 10 EUR

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Amisu firmos nauja palaidinukė atvežta iš užsienio. Man deja didoka. Šių metų spalvos - stilingi dryžiaiModeliuką puošia kišenuko imitacija su sagute wub.gif BEI reguliuojamos 3/4 ilgio rankovės wub.gif Apačia dailiai užapvalinta wub.gif Stilingai ilgesnė nugarytė mirksiukas.gif wub.gif Šonuose yra skeltukai wub.gif Per krūtinę - 58 cm. Stilingas ilgis - 74 - 67 cm. Dydis - L. Kaina tik 10 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

ATSAKYSIU I AZ 4u.gif
Atsakyti
Atmosphere firmos nauja palaidinukė atvežta iš užsienio. Man deja didoka. Baltą audinuką puošia stilingi paveiksliukai - zebriukai wub.gif Nugara madingai ilgesnė už priekį - užapvalinta wub.gif Per krūtinę - 53 cm. Ilgis - 62 - 67 cm. Dydis - L. Kaina tik 10 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

ATSAKYSIU I AZ 4u.gif
Atsakyti
Rinascimento firmos nauja suknelė atvežta iš užsienio. Man deja didoka. Madinga elegantiško modeliuko spalva wub.gif Labai dailiai bei originaliai sukirpta suknelės apykaklė wub.gif Stilingas 3/4 rankovių ilgis mirksiukas.gif wub.gif Per krūtinę - 53 cm. AUDINUKAS TAMPRUS - MATUOTA RAMYBĖS BUSENOJE. Stilingas ilgis - 92 cm. Dydis - L. Kaina tik 18 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

ATSAKYSIU I AZ 4u.gif
Atsakyti
fssee firmos nauji marškinukai atvežti iš užsienio. Man deja didoki. Lengvutį baltą audinuką puošia juodos geltonos spalvų raštai wub.gif Modeliuką labai puošia ir paryškina juoda susegamoji dalis, apykaklė, rankovių kantai bei atnpečiai wub.gif Sagutės dailiai bei sumaniai paslėptos po audinuku wub.gif Per krūtinę - 49 cm. Rankovės ilgis - 57 cm. Ilgis - 66 cm. Dydis - 40. Kaina tik 10 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

ATSAKYSIU I AZ 4u.gif
Atsakyti
Papaya firmos nauja tunika atvežta iš užsienio. Man deja didoka. Nuostabios spalvos - rožių pelenų wub.gif Per priekį dailiai bangelėmis krenta klostelė wub.gif Ties klubiukais yra įvertas dirželis reguliuojantis apimtį ir stilingai keičiantis modeliuko formą wub.gif Per krūtinę - 54 cm. Per klubiukus (matuota kur įvertas dirželis) - 70 cm. Ilgis - 88 cm. Dydis - 14(L). Kaina tik 15 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

ATSAKYSIU I AZ 4u.gif
Atsakyti
MISS N... Next firmos nauja palaidinukė atvežta iš užsienio. Man deja didoka. NUOSTABUS MODELIUKAS wub.gif Apačioje yra pamušalas. Ant viršaus modeliuką puošia gepiuras bei žavios karbatkėlės ir klostelės wub.gif Paaukštinta apykaklė padailinta karbatkėlėmis wub.gif V formos apykaklė - stilinga ir madinga mirksiukas.gif wub.gif Modeliukas priekyje susisega sagomis apsiūtomis audiniu wub.gif Per krūtinę - 56 cm. Per juosmenuką - 47 cm. Stilingas rankovės ilgis - 53 cm. Dydis - 16. ATITINA 14 (L). DYDĮ. Kaina tik 15 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

ATSAKYSIU I AZ 4u.gif
Atsakyti
TRF ZARA firmos nauja suknelė - tunika atvežta iš užsienio Viename TINKANTI VISIEMS SEZONAMS wub.gif mirksiukas.gif Man deja didoka. Labai stilingai sukirptas modeliukas wub.gif Stilingos detalės - vario spalva wub.gif Originali apykalė padailinta sagutėmis wub.gif Originalumu nenusileidžia ir apačia - ji asimetriška su skeltuku wub.gif Per krūtinę - 51 cm. Per juosmenuką - 46 cm. MATUOTA RAMYBĖS BUSENOJE - AUDINUKAS ELASTINGAS. MODELIUKAS NĖRA APTEMPTAS. Toliau modeliukas platėja. Ilgis - 83 - 84 - 90 cm. Rankovės ilgis - 61 cm. Dydis - M. PUIKIAI TIKS PAGAL PARAMETRUS IR L DYDĮ DĖVINČIOMS MERGINOMS. Kaina tik 18 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

ATSAKYSIU I AZ 4u.gif
Atsakyti
Parduodu naują Lacoste suknelę. Labai graži, bet nepataikiau su dydžiu. 44 dydis. Kaina 46 eur. Kaunas, galiu siųsti. Išmatavimai: tarp pažastų 55 cm. liemuo 52 cm. visas ilgis 108 cm.

vartotojo įkelta nuotrauka
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Naujas , labai fainas , aukštos kokybės , stilingas ZIZZI puspaltis wub.gif labai geras modelis , truputį liemenuotas , klubiukai laisvi , labai fainas , patogus kapišonas mirksiukas.gif graži tamsiai pilka spalva ax.gif dydis 42/44 , kaina 65 eurai 4u.gif
vartotojo įkelta nuotrauka
vartotojo įkelta nuotrauka
vartotojo įkelta nuotrauka
vartotojo įkelta nuotrauka

Nauja , labai kokybiška , stilinga 2 - BIZ PALAIDINĖ wub.gif labai geras modelis , nėra trumpa , paraukimai ir margas audinys pamaskuoja netobulumus mirksiukas.gif dydis XXL , kaina 24 eurai 4u.gif
vartotojo įkelta nuotrauka
vartotojo įkelta nuotrauka

Nauja , labai stilinga INWEAR lininė tunika wub.gif fainas , neįpareigojantis modelis , medžiagytė nėra stora mirksiukas.gif dydis XXL , kaina 30 eurų 4u.gif
vartotojo įkelta nuotrauka
kita spalva ant merginos
vartotojo įkelta nuotrauka
vartotojo įkelta nuotrauka


Atsakyti
Naujas Triumph liemenukas. Dydis 85c (38c). Kaina 20 eur. Kaunas, galiu siųsti.
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
LINNIS SVARKELIS, DYDIS 42, KAINA 12.5 EUR

vartotojo įkelta nuotrauka

VILNIUJE, BET GALIMAS SIUNTIMAS

RASYKIT I AZ 4u.gif
Atsakyti