Įkraunama...
Įkraunama...

Birželinukai

O kodel jums turejo skirti antibiotikus? Mums nieks nebego, tempos nebuvo, bet bendra savijauta savaite kokia prastesne buvo. Manau, kad per greit kakokio rezultao tikites. Juk buvo atlikta operacija, isgramdyti adenoidai, nosiaryklej atvira zaizda, kuri turi uzgyti. Dar gali atsirast nemalonus kvapas. Visa tai normalu. Jums nedave lapo kaip elgtis po operacijos?
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2017 02 16, 23:22)
O kodel jums turejo skirti antibiotikus? Mums nieks nebego, tempos nebuvo, bet bendra savijauta savaite kokia prastesne buvo. Manau, kad per greit kakokio rezultao tikites. Juk buvo atlikta operacija, isgramdyti adenoidai, nosiaryklej atvira zaizda, kuri turi uzgyti. Dar gali atsirast nemalonus kvapas. Visa tai normalu. Jums nedave lapo kaip elgtis po operacijos?

Lapa dave, bet kiek zinau net po dantienos siuvimo skiria antibiotikus, o cia gi adenoidai... Suprantu, kad jum keistai atrodo, kad taip greit tikiuosi rezultato. Tiesiog bukle tokia pati kaip ir pries operacija. Kaip buvo tirstas sekretas desinei snervei taip ir yra ir prakvepuoja nosyte tik tada, kai istraukiu ta sekreta. verysad.gif
Atsakyti
Euforija, as vistik manau, kad reik dar laiko, kad issivalytu. Operuoja tik sveikus vaikus, bet po operacijos gali atsirast slogyte.

I ka reiktu atkreipt demesi - ar nekraujuoja. Kad nebutu kraujopludzio.

O kiek ma trauke dantu, tai jokiu antibu neskyre. Isskyrus ta atveji, kai iskrito kresulys ir komplikavosi.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tina*: 17 vasario 2017 - 16:30

Sveikos, tai kur visos dingusios? Kaip gyvena mūsų bendraamžiai? Kaip šiais metais ligos, gal jau sveikesni?

Mes tai visai neblogai gyvenam, laukiam pavasario. 

Mergyte, o ten tavo sūnus dalyvavo Lietuvos talentuose? Nežinau kodėl bet apie tave pagalvojau kai pamačiau tą berniuką :)

Atsakyti
As ir ta pati pagalvojau smile.gif

Eufforija, kaip jauciates? Turbut dabar jau viskas liuks.
Atsakyti
Sveikos,
Talentuos aš irgi pagalvojau apie mergytės vyresnėlį smile.gif tik mergytės Joriui treji smile.gif

Tina, o Tu darbą turi, radai?
Atsakyti
Angola, ne as dar nedirbu. O turi gal man pasiulyma? biggrin.gif Visas mano darbas kolkas - vaikai. Bet kaip jau ir noretusi iseit dirbt, papildomi pinigai nepamaisytu.
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2017 03 14, 16:17)
As ir ta pati pagalvojau smile.gif

Eufforija, kaip jauciates? Turbut dabar jau viskas liuks.


Aciu, Tina, kad teiraujates smile.gif
Dabar jauciames zymiai geriau tik dar menkas nosinumas islikes. Lb tikiuosi, kad ir tai praeis.
Kaip jum sekasi?
Atsakyti
QUOTE(salexa @ 2017 03 14, 12:53)
<p>Sveikos, tai kur visos dingusios? Kaip gyvena mūsų bendraamžiai? Kaip šiais metais ligos, gal jau sveikesni?</p><p>Mes tai visai neblogai gyvenam, laukiam pavasario. </p><p>Mergyte, o ten tavo sūnus dalyvavo Lietuvos talentuose? Nežinau kodėl bet apie tave pagalvojau kai pamačiau tą berniuką smile.gif</p>


Oi kaip malonu Jus matyt plepant wub.gif kažkada pamąsčiau, kad ilgiuosi tų diskusijų, plepalų, pasibėdavojimų, džiaugsmo wub.gif

Nea, ne mano ax.gif Bet mokosi su Joriu "profų" klasėje biggrin.gif Ta mokytoja žiauriai stipri. Aukšta jos kertelė. Labai moka motyvuoti vaikus. Todėl labai džiaugiuosi, kad pakliuvom pas ją dabar wub.gif
O Joris šaunuolis. Labai daug dirba kad tuos skaičius suvaldytų 4u.gif Tam darbo reik be galo. Nors komentatoriai kai kurie kliedi, kad palankyk Menarą ir bet kuris vaikas taip skaičiuos, tai absoliuti nesąmonė. Tiek reik darbo + asmeninių savybių stiprių, tokių kaip užsispyrimas, koncentracija bei stipri vaizduotė.

Niu o mes gyvenam gana gerai biggrin.gif Labai daug pasikeitimų dabar. Vaikai gerokai paaugę, daugiau laiko sau atsiranda. Mokausi aš. Joriukas darže. Labai labai džiaugiuosi darželiu, auklėtojom. Iš nevalgiuko vista į besaikį rajūną biggrin.gif davėm equalaizen ir GNLD vitaminų su geležim. Rezultatas puikus. Dar auklėtojos puikiai "privertė" ragauti maisto naujo. Tai jau valgo palyginus viską bigsmile.gif

Niu o kaip jūs, merginos? Kaip mūsų nebemažieji Birželinukai?
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Smagu skaityti jog visiems birželinukams taip šauniai viskas sekasi smile.gif
Pas mus irgi viskas gerai, labai judrus mano vaikinas, neužgija nei keliai nei mėlynės biggrin.gif. Rudenį jau žygiuos į mokyklą, o mama į darbuką ax.gif
Atsakyti
Sveikos,

Merginos, o gal kraustomės į FB? Nu, taip žiauriai nepatogu tam SM. Bent man. Vistiek FB visos būnam, tai žymiai lengviau būtų komunikuoti.
Atsakyti