Įkraunama...
Įkraunama...

Bulgarija, jūra, saulė

QUOTE(maryte47 @ 2019 05 10, 12:17)
Kada Jūs į Bulgariją skrendate?

Papildyta:
Labai norėčiau kad parašytų tie,kas į Bulgariją vyks nuo dabar iki rugpjūčio mėn. Prašyčiau tiesiog "parvežti" informacijos apie ekskursijas. Įdomu ar vietiniai organizuoja ir į kur. Mane domina 2 d į kalnus. Kažkur buvau radusi,bet jau pamečiau.

gal sita info tiks ax.gif ?
https://kelioniuakad.../varna_burgasas
Atsakyti
QUOTE(garbanele.as @ 2019 05 13, 11:31)

Ačiū. Lietuviškas randu. Bet mane domina pačioje bulgarijoje kur ir kaip ieškoti. Juk ten turi būti ir agentūrų vietinių.
Atsakyti
QUOTE(maryte47 @ 2019 05 15, 16:24)
Ačiū. Lietuviškas randu. Bet mane domina pačioje bulgarijoje kur ir kaip ieškoti. Juk ten turi būti ir agentūrų vietinių.

Manau, kad tikrai bus. Kaip ir visur. Mano vaikai praeitais metais buvo, tai sake, kad siulo vietiniai, tik reikia atsargiai rinktis.
O jus neplanuojate nuomuotis auto?
Atsakyti
QUOTE(garbanele.as @ 2019 05 16, 07:25)
Manau, kad tikrai bus. Kaip ir visur. Mano vaikai praeitais  metais buvo, tai sake, kad siulo vietiniai, tik reikia atsargiai rinktis.
O jus neplanuojate nuomuotis auto?

Tikrai auto nesinuomuosim.Aš su dukra skrendu. Ji LT tai važinėja visur,bet kitur išvykus-nerizikuoja. Sako man turi būti atostogos. Vat todėl ir suku galvą kaip galėtum į kalnus nuvykti. Ir būtų labai gerai kad kažkas ką parekomenduotų,nes visur būna apgaulių.
Atsakyti
QUOTE(maryte47 @ 2019 05 16, 13:32)
Tikrai auto nesinuomuosim.Aš su dukra skrendu. Ji LT tai važinėja visur,bet kitur išvykus-nerizikuoja. Sako man turi būti atostogos. Vat todėl ir suku galvą kaip galėtum į kalnus nuvykti. Ir būtų labai gerai kad kažkas ką parekomenduotų,nes visur būna apgaulių.

O kada jus vaziuojate?
Atsakyti
QUOTE(garbanele.as @ 2019 05 16, 13:12)
O kada jus vaziuojate?

Sveiki.
Mes skrendame rugpjūčio30d iki rugsėjo6 d.
Atsakyti
QUOTE(maryte47 @ 2019 05 20, 11:36)
Sveiki.
Mes skrendame rugpjūčio30d iki rugsėjo6 d.

Mes rugpjūčio 23-30 dienomis. Tai gal dar spėsiu Jums suteikti informaciją, papasakosiu kaip ir ką pavyks sužinoti ax.gif
Atsakyti