Įkraunama...
Įkraunama...

Kreta

QUOTE(R&D @ 2016 08 07, 11:12)
Butu idomu su laivu plaukti iki Balos, bet paskaiciau "tripdvisor" kad ten buna turistai sukisti kaip silkes backoj, zmones keikiasi, pyksta,kad plauke. Ten ne laivas, o tiesiog keltas, kuris ypac vasaros sezono metu buna nerealiai perkrautas. Uz tokius pinigus, nezinau ar verta. Beto, busite ant kepinamos saules visa ta laika. Todel as galvoju ka daryt del sios keliones. Noretusi, bet ar nesinores paskui issokti is to kelto ir paciam plaukti atgal.... :hm

Nedezinformuokite zmonniu, ten ne keltai, o normalus laivai
http://www.cretandai...urships.en.html

is situ laivu i Balos plaukia Gramvousa ir Porto Gramvousa. Jei jie jums panasus i keltus, tao sorry. Beto. i laiva grizti galima kada panorejus, nebutina jokioj saulej kepti
Papildyta:
QUOTE(R&D @ 2016 08 05, 22:02)
Tęsiame atostogas Kretoje ir diskusijas apie salą.

Patarkite, kaip autobusu patogiausia iš Chanijos oro uosto nuvykti į Retimną. Ar reikia važiuoti į Chaniją ir tada iš jos vykti į Retimną, ar yra tiesiai ?
Ačiū.

cia paziurekite
http://www.e-ktel.co...thymno-hrakleio
Atsakyti
QUOTE(Skorpe @ 2016 08 07, 10:33)
gal kas online uzsisake buvote bilietus laivui i Balos laguna? http://www.cretandai...s...=10&lang=en
bet kaip ir kur paskui ten nuvykus eiti nezinia biggrin30x30.png o, kad laivu plauksim tai faktas. patinka mano chebrai toks dienos praleidimas. iki Kissamos su automobiliu nuvaziuotumem, tada i laiva ir plukdomes, kur plukdo biggrin30x30.png

aš planuoju taip pat automobiliu važiuoti iki Kissamos ir plaukt iš ten, o iš anksto užsisakyti bilietus smile30x30.png kada jūs važiuosite į Kretą? jei netyčia vėliau už mane, būtų malonu, kad pasidalintumėte patirtimi tuo klausimu mirksiukas.png
Papildyta:
QUOTE(Ryana @ 2016 08 06, 22:17)
gyvensiu Malijoje, planuoju su viena nakvyne lėkt iki Chanijos, ką patartumėte aplankyti Chanijos ir Retimno regione?  ax.png

nejaugi niekas neturit ką patart? rolleyes.png
Atsakyti
QUOTE(Ryana @ 2016 08 12, 16:20)

Papildyta:

nejaugi niekas neturit ką patart?  rolleyes.png

Na negi taip sunku pavartyti Kretos temos puslapius - pilna mūsų visų atsiliepimų - su atstumais, kainomis ir grožybėmis, kas vienam patinka, kitam gal visai nerūpi, pasidomėjusi pati išsirinktumėt priimtiniausią variantą?? Jei per tiek laiko nieks neatsakė, reikškia neturi laiko lygiai taip pat kaip, matyt, ir Jūs cool30x30.png .
Atsakyti
QUOTE(renrena @ 2016 08 12, 17:09)
Na negi taip sunku pavartyti Kretos temos puslapius - pilna mūsų visų atsiliepimų - su atstumais, kainomis ir grožybėmis, kas vienam patinka, kitam gal visai nerūpi, pasidomėjusi pati išsirinktumėt priimtiniausią variantą?? Jei per tiek laiko nieks neatsakė, reikškia neturi laiko lygiai taip pat kaip, matyt, ir Jūs  cool30x30.png .

nesunku tuos puslapius vartyti... tik va jau tam laiko daugiau reikia, o čia paklausi vienu sakiniu, o kažkas galėtų vienu ar dviems sakiniais atsakyti, juk tam ir yra tema, kad informacija ir kuo naujesniais įspūdžiais dalintusi.. nes kitu atveju gal jokių ir kalbų nebereikia šioje temoje vystyti, skaitome visi temas nuo puslapio susikūrimo ir ieškom kiekvienas atsakymų... jei neturite atsakymo į klausimą, nebūtina iškart siūlyti puslapius vartyti, kas ir taip jau yra aišku, kad galima juos pasivartyti mirksiukas.png
Atsakyti
QUOTE(Ryana @ 2016 08 12, 15:20)
aš planuoju taip pat automobiliu važiuoti iki Kissamos ir plaukt iš ten, o iš anksto užsisakyti bilietus  smile30x30.png  kada jūs važiuosite į Kretą? jei netyčia vėliau už mane, būtų malonu, kad pasidalintumėte patirtimi tuo klausimu  mirksiukas.png
Papildyta:

nejaugi niekas neturit ką patart?  rolleyes.png

Mes 24 isvaziuojam.
Atsakyti
QUOTE(Skorpe @ 2016 08 12, 19:21)
Mes 24 isvaziuojam.

aš tik rugsėjo 11 d., tai vėliau už jus. Jei vis tik nuspręsite plaukt laivu savarankiškai, būtų labai malonu, kad pasidalintumėte įspūdžiais, labai laukčiau jūsų žinutės mirksiukas.png
Atsakyti
QUOTE(renrena @ 2016 08 12, 16:09)
Na negi taip sunku pavartyti Kretos temos puslapius - pilna mūsų visų atsiliepimų - su atstumais, kainomis ir grožybėmis, kas vienam patinka, kitam gal visai nerūpi, pasidomėjusi pati išsirinktumėt priimtiniausią variantą?? Jei per tiek laiko nieks neatsakė, reikškia neturi laiko lygiai taip pat kaip, matyt, ir Jūs  cool30x30.png .


Pritariu smile30x30.png. Tam ir yra paliktos temos, fotoreportazai, kad besidomintis zmogus atsirinktu is gausybes info, kas jam aktualu. Man net keista, kaip neidomu paciam perskaityti, pamatyti foto... Galu gale beskaitant, gal atrasti tai, apie ka net mintis nekilo paklausti ir pamatyti tai savo akimis smile30x30.png
Atsakyti
QUOTE(Elvita @ 2016 08 13, 12:19)
Pritariu smile30x30.png. Tam ir yra paliktos temos, fotoreportazai, kad besidomintis zmogus atsirinktu is gausybes info, kas jam aktualu. Man net keista, kaip neidomu paciam perskaityti, pamatyti foto... Galu gale beskaitant, gal atrasti tai, apie ka net mintis nekilo paklausti ir pamatyti tai savo akimis smile30x30.png

kiekvienam pagal savo patogumą... ne pirmą kartą planuoju kelionę skaitant forumą ir, kad galima paskaityti senas temas, man tai ne naujiena. Jei tai norėčiau daryti, logiška, kad taip ir daryčiau ir jūsų neklausčiau. Aš visada forume, jei turiu informacijos ar patirties vienu ar kitu atveju, atsakau, kad net ir po keletą kartų, nesunku gi, o ne siūlau pradėt skaityt temas, kas ir taip aišku, kad galima tai padaryti ax.png nors aišku, sakoma, visokių žmonių yra visokių reikia mirksiukas.png
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ryana: 13 rugpjūčio 2016 - 17:26
QUOTE(Ryana @ 2016 08 13, 18:25)
kiekvienam pagal savo patogumą... ne pirmą kartą planuoju kelionę skaitant forumą ir, kad galima paskaityti senas temas, man tai ne naujiena. Jei tai norėčiau daryti, logiška, kad taip ir daryčiau ir jūsų neklausčiau. Aš visada forume, jei turiu informacijos ar patirties vienu ar kitu atveju, atsakau, kad net ir po keletą kartų, nesunku gi, o ne siūlau pradėt skaityt temas, kas ir taip aišku, kad galima tai padaryti  ax.png nors aišku, sakoma, visokių žmonių yra visokių reikia  mirksiukas.png

Visiskai nepritariu jusu nuomonei. Kam forumo narems po kelis kartus ta pati kartoti? Jei jau kazkur pasidalino nuomone ir nuotraukomis. Tai visiska nepagarba kitu atzvilgiu, nes kaltinate zmones, kad nenori gaisti brangaus laiko jusu atostogu planavimui. Jei jus planuojates savo kelione, tai butu smagu, kad idetumete ir savo pastangu, ieskant info. Logiska butu cia klausti tik to, kas dar nebuvo rasyta kitose temose apie Kreta, arba kazko, ko nerandate niekur, o uzdavineti bendrus klausimus "ka pamatyt?" manau yra klausimas apie nieka. Tad arba klauskite konkreciai, arba nepykite, kad kitos nenori gaisti laiko jusu atostogu planavimui
Atsakyti
QUOTE(joker98 @ 2016 08 13, 19:13)
Visiskai nepritariu jusu nuomonei. Kam forumo narems po kelis kartus ta pati kartoti? Jei jau kazkur pasidalino nuomone ir nuotraukomis. Tai visiska nepagarba kitu atzvilgiu, nes kaltinate zmones, kad nenori gaisti brangaus laiko jusu atostogu planavimui. Jei jus planuojates savo kelione, tai butu smagu, kad idetumete ir savo pastangu, ieskant info. Logiska butu cia klausti tik to, kas dar nebuvo rasyta kitose temose apie Kreta, arba kazko, ko nerandate niekur, o uzdavineti bendrus klausimus "ka pamatyt?" manau yra klausimas apie nieka. Tad arba klauskite konkreciai, arba nepykite, kad kitos nenori gaisti laiko jusu atostogu planavimui

tik jau nepradėkite fantazuoti, kad kažkas kažką kaltina ar kažkas ant kažko pyksta bigsmile.png jei tai apie mane, nesu aš jau tokia pikta, gal kaip atrodo skaitant mano postus. Atsipalaiduokit merginos ir neterškit temos rašant tą patį per tą patį, ir taupykit savo laiką mirksiukas.png
P.S. esu surinkusi nemažai info, bet bijok pagal jus dėti, nes kaip matau, pasikartojanti informacija čia nereikalinga mirksiukas.png
Atsakyti
QUOTE(Ryana @ 2016 08 13, 19:23)
tik jau nepradėkite fantazuoti, kad kažkas kažką kaltina ar kažkas ant kažko pyksta  bigsmile.png  jei tai apie mane, nesu aš jau tokia pikta, gal kaip atrodo skaitant mano postus. Atsipalaiduokit merginos ir neterškit temos rašant tą patį per tą patį, ir taupykit savo laiką  mirksiukas.png
P.S. esu surinkusi nemažai info, bet bijok pagal jus dėti, nes kaip matau, pasikartojanti informacija čia nereikalinga  mirksiukas.png

Na jei kazkam pakartotina info reikalinga, manau gal ir verta postinti. Man is pirmo karto daeina ir ka reikia isisaugau. Todel man asmeniskai ir atrodo, kad pakartotini postai tik uzma vieta. Bet cia mano asmenine nuomone.
Atsakyti
pritariu del pastoviu klausimu vietoj pasiskaitymo bent 2 paskutines temas (ka visad pati darau - paskaitau 2 m atsiliepimus) perskaicius kl apie chanios regiono lankytinas vietas, durnai pasijauciau, nes 3 kart tas vietas smulkiai aprasiau, o atostogvau chanijoj praitu metu sezono pab. tai mano postai turetu but praitos temos pabaigoj, negi ats reik kartot kas 10 psl. ax.png
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Melajja: 13 rugpjūčio 2016 - 20:57