Įkraunama...
Įkraunama...

Kreta

QUOTE(liūdnasis pelėnas @ 2016 08 17, 10:51)
šiaip kai buvau Kretoje 7 kartus, tai įdomu, ką jie man pasiūlytų wink.png

tai vis dėlto apsisprendėte ir vėl skrisite į Kretą?
Atsakyti
jei viskas bus gerai, niekas nesirgs ir visi kiti forsai mažorai bus palankūs, spalio mėnesį...
Atsakyti
QUOTE(R&D @ 2016 08 16, 21:45)

Beje, jeigu busite Kissamos ir ieskosite kur pavalgyti, galiu rekomenduoti taverna The Cellar. Visai ant juros kranto, labai skanus maistas ir  puikus aptarnavimas smile30x30.png


Apie maista norejau uzklausti - meniu yra visur anglu ir kitom kalbom?
Nes pernai Italijoje susidurem kad tikrai ne visur budavo, tiek kad italu mum nesudetinga, nes labai panasiu i ispanu. Su graiku butu sudetingiau biggrin30x30.png
Mes sian nakti skrendam, ryt jau busiu Graikijoj wub30x30.png
Atsakyti
QUOTE(liūdnasis pelėnas @ 2016 08 17, 10:51)
šiaip kai buvau Kretoje 7 kartus, tai įdomu, ką jie man pasiūlytų wink.png

O Richtis tarpeklyje buvote? Gavdos saloje idomu ir grazu, Koufonissi sala irgi ispudinga.
Ar irgi buvote?

Papildyta:
QUOTE(Shana @ 2016 08 17, 14:17)
Apie maista norejau uzklausti - meniu yra visur anglu ir kitom kalbom?
Nes pernai Italijoje susidurem kad tikrai ne visur budavo, tiek kad italu mum nesudetinga, nes labai panasiu i ispanu. Su graiku butu sudetingiau biggrin30x30.png
Mes sian nakti skrendam, ryt jau busiu Graikijoj wub30x30.png

Meniu tikrai buna angliskai ir kitom kalbom, netgi rusiskai daug kur. Nebent kur gilu kaima nuklysite, kur is viso arba meniu nera, arba tik graikiskai smile30x30.png Bet bedu neturetu kilti, tikrai yra dauguma meniu su paveiksliukais ir ivairiom kalbom. Geru atostogu smile30x30.png
Atsakyti
QUOTE(liūdnasis pelėnas @ 2016 08 17, 10:12)
sveiki, gal esate kas nors bendravę su tais lietuviais, kurie ant feisbukėlio (nenoriu čia dėti nuorodos), turi savo puslapį "mano Kreta", kaži, kaip pas juos ekskursijų kainos?


Tas vyriskis apie kuri jus rasote, kaip supratau yra idomus zmogus, ismanantis Kretos istorija ir marsrutus, vezioja zmones po idomias vietas, bet man pasirode labai brangus, beto, mes norejom buti tik su savo seima. Todel as uzmezgiau su juo kontakta, bet tuo ir baigesi. Daugybe informacijos yra internete,galima viska suzinoti. Musu tikslas nera puikiai ismanyti Kretos sala, o tiesiog idomus, ispudingas poilsis. Jo kainos dideles,bet zmones patenkinti jo paslaugomis kiek skaiciau, ir dirba jis saziningai. It netgi suprates, kad mes neprasysim jo paslaugu, - jis toliau mandagiai mus konsultavo.
Atsakyti
QUOTE(Shana @ 2016 08 17, 14:17)
Apie maista norejau uzklausti - meniu yra visur anglu ir kitom kalbom?
Nes pernai Italijoje susidurem kad tikrai ne visur budavo, tiek kad italu mum nesudetinga, nes labai panasiu i ispanu. Su graiku butu sudetingiau biggrin30x30.png
Mes sian nakti skrendam, ryt jau busiu Graikijoj wub30x30.png



Meniu jie turi daugybe kalbu, bet anglu tai kiek maciau buvo visur. Kai kur graikai, suzinoje kad esam is Lietuvos pasako "labas" ir "aciu" 4u.png Jie labai stengiasi itikti, po to kai pavalgai, butinai vaisina savo rakija ir dar saldumynu ar vaisiu lekste smile30x30.png Ateina tavernos savininkas, pasisveikina, trumpai pakalba.
Patinka man Kreta smile30x30.png


Oras siaip jau puikus, jura nebebanguota, vanduo siltas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo R&D: 17 rugpjūčio 2016 - 15:32
QUOTE(R&D @ 2016 08 17, 16:29)
Meniu jie turi daugybe kalbu, bet anglu tai kiek maciau buvo visur. Kai kur graikai, suzinoje kad esam is Lietuvos pasako "labas" ir "aciu"  4u.png Jie labai stengiasi itikti, po to kai pavalgai, butinai vaisina savo rakija ir dar saldumynu ar vaisiu lekste smile30x30.png Ateina tavernos savininkas, pasisveikina, trumpai pakalba.
Patinka man Kreta smile30x30.png
Oras siaip  jau puikus, jura nebebanguota, vanduo siltas.

yra hersonise vienoje tavrnoje vienas juodkalnietis, kuris visai neblogai lietuviskai kalba smile30x30.png
Atsakyti
QUOTE(Shana @ 2016 08 17, 14:17)

Mes sian nakti skrendam, ryt jau busiu Graikijoj wub30x30.png

Shana, puikių Jums atostogų 4u.png .
Labai būtų įdomu išgirsti (perskaityti) Jūsiškius įspūdžius po kelionės. Žinau, kad jau ilgai gyvenate Ispanijoje, o mes tą šalį įsimylėję ir kažkaip net Maljorkos negaliu lyginti su Kreta ispaniškosios salos naudai. Tad vėliau pasidalinkite savo potyriu didis .png .
Atsakyti
QUOTE(R&D @ 2016 08 17, 15:29)
Meniu jie turi daugybe kalbu, bet anglu tai kiek maciau buvo visur. Kai kur graikai, suzinoje kad esam is Lietuvos pasako "labas" ir "aciu"  4u.png Jie labai stengiasi itikti, po to kai pavalgai, butinai vaisina savo rakija ir dar saldumynu ar vaisiu lekste smile30x30.png Ateina tavernos savininkas, pasisveikina, trumpai pakalba.
Patinka man Kreta smile30x30.png
Oras siaip  jau puikus, jura nebebanguota, vanduo siltas.

Kazkaip itariu tas pavaisinimas cerkute pietu tautu tradicija. Ispanijoje daugumoje vietu po pietu ar vakarienes jums pasiulys chupito restorano saskaita (dazniausiai zoliu trauktine). Italijoje irgi vaisina limoncelo bigsmile.png

QUOTE(renrena @ 2016 08 17, 16:06)
Shana, puikių Jums atostogų  4u.png .
Labai būtų įdomu išgirsti (perskaityti) Jūsiškius įspūdžius po kelionės. Žinau, kad jau ilgai gyvenate Ispanijoje, o mes tą šalį įsimylėję ir kažkaip net Maljorkos negaliu lyginti su Kreta ispaniškosios salos naudai. Tad vėliau pasidalinkite savo potyriu  didis .png .

Aciu Jums Renrena.
Musu gal tikrai prizme kiek kitokia, nes cia gyvenam prie juros, saule, pliazas ir baseinas yra kasdienybe. Graikija visad trauke pazinti kulturine prasme, abiem patinka istorija, pirma savaite busim Atenuose o antra Kreta paemem labiau "relaxui" nors irgi turim pankytinu vietu sarasa nemaza.
Butinai parasysiu po to palyginima. 4u.png
Atsakyti
Joker, man matai visokie ten gamtos grožiai ir tarpekliai širdies nekalbina, labiau ten bažnyčios, koplytėlės ir t.t. nors šį karą važiuojam su dviem jaunikliais, tai net tavernoje tikriausiai nebus įmanoma ramiai papietauti, ką ten tarpekliai...
bet vyrą vieną gal į Samariją išleisčiau biggrin30x30.png
Atsakyti
QUOTE(liūdnasis pelėnas @ 2016 08 17, 20:52)
Joker, man matai visokie ten gamtos grožiai ir tarpekliai širdies nekalbina, labiau ten bažnyčios, koplytėlės ir t.t. nors šį karą važiuojam su dviem jaunikliais, tai net tavernoje tikriausiai nebus įmanoma ramiai papietauti, ką ten tarpekliai...
bet vyrą vieną gal į Samariją išleisčiau biggrin30x30.png

yra toks graiksikas puslapis su vienuolynais ir bazytelesm. Jei rasiu, kiek veliau imesiu linka. Paziuresite, gal rasite kas tiks. Dar turejau kazkur linka apie lankytias vietas, sudaryta vietos gidu, irgi kiek veliau imesiu, nes reik ieskoti. Gal ka rasite. As irgi Kretoje buvnu bet pora karta per metus, ir ieskau, ka paziureti, nes standartinius marsrtus ir ekskursijas jau po kelis kartus pakartojom.
Atsakyti
QUOTE(joker98 @ 2016 08 18, 09:11)
yra toks graiksikas puslapis su vienuolynais ir bazytelesm. Jei rasiu, kiek veliau imesiu linka. Paziuresite, gal rasite kas tiks. Dar turejau kazkur linka apie lankytias vietas, sudaryta vietos gidu, irgi kiek veliau imesiu, nes reik ieskoti. Gal ka rasite. As irgi Kretoje buvnu bet pora karta per metus, ir ieskau, ka paziureti, nes standartinius marsrtus ir ekskursijas jau po kelis kartus pakartojom.

Cia apie baznycias ir vienuolynus:
https://creti.co/blo...igious-tourism/
http://orthodoxcrete.com/en/places/
http://www.rural-her...d-temples-en-gb

paziurekite, gal ka idomaus rasite ir koki marsruta susimetysite pagal patikusius objektus
smile30x30.png
Atsakyti