Įkraunama...
Įkraunama...

2016m. Spalio mėnesio mažyliai (7tema)



user posted image

2016m spalio mėnesio mažyliai
user posted image



aš mažytis, o gal mažytė
aš po tavo širdim gyvenu
aš dar nieko nemoku prašyti
aš tiktai dar gyvent ateinu

tu girdi?
plaka mano širdelė
aš iš tavo svajonių, sapnų
greit jau, greit aš galėsiu, mieloji,
pasisupti ant Tavo delnų

lyg pro šydą regiu Tavo veidą
Tu siuvi man dailius rūbelius...
jei suklupsi, Tave aš pakelsiu
Tau padėsiu nudirbt darbelius

autoriaus nezinau..

Mūsų nėštukės:

Spalio 4 d
mirkse6, Vilnius, 2 vaikelis

Spalio 6 d
AisteSa (28m), UK, 1 vaikelis

Spalio 9 d
Meluge (28m) Dumfries, UK, 1 vaikelis
Agnyte 1987 (28m) Klaipeda, 2 vaikelis
spurgele (36m) Kaunas

Spalio 10 d
lepinuke (31m) Vilnius, 2 vaikelis

Spalio 14 d
tercija, Kaunas, 2 vaikelis
Carol (30m), Suvalkija, 1 vaikelis

Spalio 16 d
Ryzandra (28m) , Šiauliai, 2 vaikelis

Spalio 17 d
ronikea (29m), Taurage, 1 vaikelis

Spalio 18 d
Ankara (36m) Kaunas, 3 vaikelis

Spalio 20 d
gabrizacka (28m), Vilnius, 2 vaikelis
Liusiperiukas (34m), Vilnius, 2 vaikelis

Spalio 21 d
aastaa29 (29m), Šiauliai, 3 vaikelis
DagmaraD (34m), Suvalkija, 3 vaikelis

Spalio 22 d
karolina18 (27m) Kaunas, 1 vaikelis
Tasira (35m), Vilnius, 4 vaikelis

Spalio 25 d
aqvilux, Vilnius, 2 vaikelis

Spalio 28 d
Obuolyne (29m) Klaipėda, 1 vaikelis
Raagaaniuuke (32m) Vilnius, 2 vaikelis

Spalio 29 d
Brasske (34m) Kaunas, 3 vaikelis
erise (29m) Kaunas, 2 vaikelis
[Butterfly] (31m) Lietuva, 2 vaikelis

Spalio 30 d
Ingrida. (34m) Kaunas- Londonas, 2 vaikelis
Lexi_ , Vilnius, 2 vaikelis

user posted image
Naudingos nuorodos:

apie nestuma
Nėščiosios sveikatos patikros atmintinė
Nėštukių bėdos

I trimestras
1 mėn. - 1-4 sav.
2 mėn. - 5-8 sav.
3 mėn. - 9-13 sav.

II trimestras
4 mėn. - 14-17 sav.
5 mėn. - 18-22 sav.
6 mėn. - 23-27 sav.

III trimestras
7 mėn. - 28-31 sav.
8 mėn. - 32-35 sav.

9 mėn. - 36-40 sav.
Norinčios pakliūti į sąrašą ar jame kažką pakeisti, rašo Agnyte 1987
Turime ir savo albumėlį. Pabendravusios šiek tiek mūsų temutėje prašom kreiptis dėl slaptažodžio į AisteSa
Atsakyti
Kol viską suskaiciau😓nežinau kaip ieit i tas nuotraukas,ar gali nupasakoti kur kaip ir ka spausti?
Jėzau,pamirsau kacia norėjau parašyti!Taigi šiandien pas gyd buvau,echo turėjau.viskas gerai,lelius jau1,5 kg.tai kazi kiek jis dar daaugs?nu musiet iki 2 kg,ir tada gausis apie 3,5 kg kaip norma ane?tai va
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aastaa29: 08 rugpjūčio 2016 - 19:25
Na stai ir musu 7/oji temute. Tikiuosi tiks ir patiks. Kas buvo Ta tai su gerom Ta .
Atsakyti
Registruojuosi ir as smile30x30.png

Dabar siek tiek manau greiciau pildysis temos kai i dekretines visos iseis smile30x30.png
Atsakyti
Pareinu ir aš į naujus namučius

QUOTE(aastaa29 @ 2016 08 08, 20:23)
Kol viską suskaiciau😓nežinau kaip ieit i tas nuotraukas,ar gali nupasakoti kur kaip ir ka spausti?
Jėzau,pamirsau kacia norėjau parašyti!Taigi šiandien pas gyd buvau,echo turėjau.viskas gerai,lelius jau1,5 kg.tai kazi kiek jis dar daaugs?nu musiet iki 2 kg,ir tada gausis apie 3,5 kg kaip norma ane?tai va


Tai dabar pats leliaus svorio auginimas prasidės
Atsakyti
Na va apžiūrėjau albumėlį ir pati pasirodau smile30x30.png Gražios mamytės pas mus susirinkę
Atsakyti
QUOTE(Ankara @ 2016 08 08, 20:33)
Tai pas mane ir dabar pusiau pametinukai, skirtumas 1m ir 10mėn,

Paklausiu 😊 - o jus specialiai ir trecia taip planavot ar taip gavos, kad vel kaip pametinukai? 😊
Atsakyti
Sveikos! Del pientraukiu kalbejot, tai galiu ir as pasisakyt. Is anksto manau pirkti tikrai neverta, bus leliukas tada ir nusipirksit, ne deficitine gi preke. As kadangi pientrauki naudojau ilgiau nei metus, tai elektrinis man buvo issigelbejimas. Pirmus menesius, kai rankini turejau, tai nakti kosmaras buvo nusitraukti, uzmigdavau, paskui prasibudinus vel traukdavau. Elektrinis piena istraukia daug greiciau ir gal net daugiau. Bet jei ketinat nusitraukineti tik kartais, iseinant is namu pilnai uztenka ir rankinio, neapsimoka metyt pinigu elektriniam.

Pries ciulptukus nesu nusistacius, saviskiui duodu, bet jam jo reikia tik einant miegot. Man kazkaip soske yra geresnis variantas, nei pirstukas. Nuo pirstuku labai sunku atpratint. Pastebejau, kad vaikams reikia to ciulpimo, jei soskes negauna, susiranda patys ka ciulpti.
Atsakyti
Labas rytas naujuos namučiuos smile30x30.png ale tai nesimiega išėjus į dekretą biggrin30x30.png ir visa naktis tokia prasta, skauda šonus ant jų miegot.. kaip džiaugiuos, kad lyja smile30x30.png
Vakar nusipirkau muilo riešutų, žadu plaut vaikiškus rūbelius, kažin kaip čia gausis? Gal kuri naudojat juos? smile30x30.png
Atsakyti
Labas rytas naujuose namuose wink.png
Ankara isivaizdavau tave auksta, tamsiaplauke:) tik nezinau kodel, grazus pilvukas wink.png
Atsakyti
Sveikos
Ir aš persikeliu į naują tema, ačiū!
Apie soskes, pirmoji ėmė, jai reikėjo, gal 1,5 metukų kai buvom pas senelius kaime, soskę su žirklėm sukarpiau ir pasakiau kad senelių šuniukas sukramtė, tai vis prisiminus pakalbėdavo kad sukramtė, viena kitą ašarą nubraukė, bet nėra ir viskas ir praėjo per dvi dienas. Mažė buvo labai rami, neverkdavo, soskės nereikėjo, bet kokių 3 mėnesių ėmė kištis du pirštus į burną vidurinius vienos rankos, soskės jau įkišti nėjo tai ir iki kokių 1,5 metukų tuos pirštus ir žysdavo, visi gąsdino kad bus bėda, kad neišgyvendinsim šio įpročio, kai išdygo dantys, ant pirštų mozoliai būdavo, bet labai padėjo spec. nagų lakas pirktas vaistinėje kur skirtas tiems kas nagus kramto, tai juo aš visus tuos pirštus kelis kartus per dieną ištepdavau, jis labai kartus, ilgai išlieka ir taip atprato per kokias dvi savaites. Tai tokia patirtis, o kaip dabar bus - matysim, specialiai tikrai nekišiu jei bus ramus, o jei reikės nematau problemos, aišku aš už tai kad geriau jo nereiktų wink.png
Pientraukio su pirmąją reikėjo, nes ir atrodydavo kad neprivalgo, nes valgydavo kas valandą, tai vis su buteliuku primaitindavau, kol galiausiai net mėnesiui nesuėjus natūraliai visai ir netraukė, buteliukas buvo lengviau, tad prisižaidžiau, pirmas vaikas, viskas baisu buvo, nepatyrimas... tai vargau paskui 5 mėnesius nutraukinėdama pieną, aišku tiek jo nebūdavo, tai į tarpus ir mišinukais primaitinti teko, ko pasekoje ir pilvo pūtimas ir rėkimas naktimis, žodžiu vargas... Kai mečiau traukinėti pieną ir perėjom tik ant mišinuko, pasibaigė pilvo bėdos ir naktiniai rėkimai. Antroji buvo priešinga, natūralistė, nieko sintetinio neįkiši, tik mama ir viskas, tai kai reikėjo vasarą vandenuko paduoti, teko ilgai įrodinėti, kad galima ir iš silikono gerti biggrin30x30.png Žodžiu dvi tų pačių tėvų mergaitės, bet abi labai priešingos, taip ir likę iki šiol, jei viena ryte nori blynų tai kita nori košės, bet jau blynų tikrai nevalgys, taip ir gyvenam biggrin30x30.png Įdomu koks bus trečias variantas biggrin30x30.png
Pientraukį dabar turiu, gavau palikimo iš sesės vaiko, soskių ir yra, o ar reikės ko - matysim eigoje. Va kokią litaniją iš patirties prirašiau biggrin30x30.png
Papildyta:
Ai dar dėl Tučio norėjau pasakyti, aš su mergaitėm turėjau jį, tada buvo Tutis Viper, pirkom naują, abiems jo užteko, buvau labai patenkinta, aišku sunkus, daug vietos užimdavo, bet nepamainomas žiema, nelygiais šaligatviais ar kaime kur reikdavo, dabar ir tik į tokio tipo vežimus ir žiūriu, kad būtų 4 dideli, nesisukiojantys ratai, Tutis turi klasikinį variantą, man jis patinka wink.png
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo DagmaraD: 09 rugpjūčio 2016 - 08:44
Labas rytas smile30x30.png
QUOTE(bonduke @ 2016 08 08, 23:51)
Paklausiu 😊 - o jus specialiai ir trecia taip planavot ar taip gavos, kad vel kaip pametinukai? 😊


Gavosi, pats ciklo galas turėjo būt ir nepasisaugojom, norėjau to trečio, bet gal kiek vėliau, bent kad metų pertrauka tarp nėštumų būtų. O ir kai pirmo laukėm 6m, antroji tiesa greitai po 1m 2mėn pasigavo, bet kas galėjo tikėtis kad taip "pramuš"

QUOTE(Obuolyne @ 2016 08 09, 08:06)
Labas rytas naujuose namuose wink.png
Ankara isivaizdavau tave auksta, tamsiaplauke:) tik nezinau kodel, grazus pilvukas wink.png


Gal dėl nicko
Atsakyti