Įkraunama...
Įkraunama...

HCG ir nėštumas

QUOTE(Sunflowers @ 2016 11 21, 19:31)
<p>HCG atsakymas 1.4,<span>U/l</span> tai nestumo nera?</p>

O nedavė normų lentelės? Jei norma iki 5, tuomet nėra. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Euterpė: 22 lapkričio 2016 - 13:54
Jei tai 10 d po O, tai nėra. Esu turėjusi negimdinį, kai HCG tokiu laiku buvo 3. Galvojau, kad nieko nėra, nutraukiau vaistus, po to pasijutau blogai, po dviejų dienų pakartojus buvo pakilę gerokai skaičiukai.
Atsakyti
Sveikos merginos, gal kuri gales man padeti smile.gif

Siandien dariausi HCG tyrimua, rezultatas 1141 .

Pagal viska paskutinio ciklo 1 d buvo 11.07. Kadangi cia su OS, tai turejau pastot pagal viska 20-22d. Tai mano nestumas siuo metu virs 4 savaiciu. Ar HCG rodo vaisiais amziu? Nes pagal lentele, jei pagal nestuma skaicius zenkliai per mazas, jei pagal vaisiaus - tada normalus.

Ka manot?
Atsakyti
QUOTE(aiselo @ 2016 12 09, 13:50)
Sveikos merginos, gal kuri gales man padeti smile.gif

Siandien dariausi HCG tyrimua, rezultatas 1141 .

Pagal viska paskutinio ciklo 1 d buvo 11.07. Kadangi cia su OS, tai turejau pastot pagal viska 20-22d. Tai mano nestumas siuo metu virs 4 savaiciu. Ar HCG rodo vaisiais amziu? Nes pagal lentele, jei pagal nestuma skaicius zenkliai per mazas, jei pagal vaisiaus - tada normalus.

Ka manot?

Kodėl manot, kad pas jus HCG per mažas? Jums dabar 4sav., greitu metu bus 5sav. Pagal mano turimą lentelę kuo puikiausiai telpat į normas. mirksiukas.gif Pažiūrėjau ir kitokias lenteles internete, bet ir pagal jas viskas ok. 4u.gif Ar jūsų klinikos, kurioje darėtės tyrimą, normos kažkokios smarkiai kitokios?

Pvz, kur aš dariausi, jums tinkančios savaitės normos tokios: 4-5 LMP 101 - 4870 IU/l.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Euterpė: 10 gruodžio 2016 - 15:58
QUOTE(Euterpė @ 2016 12 10, 14:55)
Kodėl manot, kad pas jus HCG per mažas? Jums dabar 4sav., greitu metu bus 5sav. Pagal mano turimą lentelę kuo puikiausiai telpat į normas. mirksiukas.gif Pažiūrėjau ir kitokias lenteles internete, bet ir pagal jas viskas ok. 4u.gif Ar jūsų klinikos, kurioje darėtės tyrimą, normos kažkokios smarkiai kitokios?

Pvz, kur aš dariausi, jums tinkančios savaitės normos tokios: 4-5 LMP  101 - 4870 IU/l.


Pas mane sav normos lenteles 4-5 sav. 2560 - 8230. O Jūsų ivardyti skaiciao 2-3 sav. Bet galvoju gal cia vaisiaus amzius smile.gif
Atsakyti
O klausykit ar normalus augimas 12.09 - 1141, o 12.12 - 5455 ? Man treciadieni bus 5 sav.
Atsakyti
QUOTE(Sunflowers @ 2016 11 21, 19:31)
<p>HCG atsakymas 1.4,<span>U/l</span> tai nestumo nera?</p>

Mano buvo 1.42 miu/ml - nėštumo, deja, bet nebuvo..
Atsakyti

gal galit apšviesti dėl šio tyrimo? :) einat pas gydytoją darotės kraujo tyrimą ir išsiaiškinat ar kažkaip kitaip? esmės nepagaunu kaip čia sekat :) man pačiai kraują ėmė tik vieną kartą, o jau 9 sav :)

Atsakyti

gal galit apšviesti dėl šio tyrimo? :) einat pas gydytoją darotės kraujo tyrimą ir išsiaiškinat ar kažkaip kitaip? esmės nepagaunu kaip čia sekat :) man pačiai kraują ėmė tik vieną kartą, o jau 9 sav :)

na taip, tai kraujo tyrimas. Galit darytis privačiai, galit pas savo gydytoją ar ginekologę

Atsakyti
Gal galit patarti ar normalus augimas unsure.gif Hcg buvo darytas 11. 02 234, o vakar pakartojau ir yra 985 unsure.gif Aciu!
Atsakyti

HCG 53945 kiek cia mazdaug savaiciu?

Atsakyti

HCG 53945 kiek cia mazdaug savaiciu?

 


O normų neatsiuntė? Kiekvienos klinikos normos skiriasi.

Atsakyti