Įkraunama...
Įkraunama...

Kvepalai

QUOTE(Limcamca @ 2020 02 17, 14:38)
Šitas galioja tokiu atveju jeigu jūs pati persigalvojot.

Pardavėjas gali ką nori įrašyti į savo aukcionus, disputai: item not as described yra aukščiau visko, ir pardavėjas privalo priimti prekę atgal ir apmokėti grąžinimo išlaidas.
Šitas disputas pasidarė puiki terpė visokiems sukčiams, kurie nusipirko, panešiojo, grąžina. O, mokėti nenori, tai meluoja. Aišku, pardavėjas gavęs prekę atgal asmeniškai kreipiasi į ebay ir ebay jam grąžina grąžinimo išlaidas. Bet, blogiausia, kad pirkėjas sukčius lieka nenubaustas ir to net nesužino.

o tai kaip įrodyt, kad aš šiaip sau persigalvojau ar kad gavau neoriginalą? nu ar ebay dirba visų prekių originalumo ekspertai? atrašys, kad gal tu meluoji, gal kvepalai geri. Samdyk ekspertą ir įrodyk, kad tai klastotė

bet juk skirtingose šalyse skirtinga valiuta. Nu dabar paimkim koks lenkas su zlotais nueis į savo paštą ir su zlotais sumokės sakykime kokį 30 zlotų už kokio nors megztuko grąžinimą UK (tarkime) pardavėjui. Juk svarais iš jo lenkų pašte nepriims smile.gif O UK kaip žinia svarai. Tai ką, ebay darbuotojai bėgs į valiutų kursus, konvertuos lenkų zlotus į svarus, kad žinoti kiek jam skolingas pardavėjas? kažkaip skamba kaip iš fantastikos srities. Tai ką, ebay taip neteko pirkėjų, kad šitaip jiems pataikauja dabar?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Monteverte: 17 vasario 2020 - 14:48
Tame ir esme, kad siems dviems disputams nereikia jokio irodymo, ebay tiki pirkejo zodziu.
Kiekviena salis turi nustatyta grazinimo suma.
Atsakyti