Įkraunama...
Įkraunama...

Pilvo plastika, 13 tema

As ir jau 13d po operacijos :)

Dar sulinkus bet pamazu atsilenkiu i vakara pakerta nugara.

Siuvo tirpstanciais siūlais 

Randas zemai graziai 

Netinstu visai.

Atsakyti

akysakys0, 02 Bal 2019 - 18:51, parašė: As ir jau 13d po operacijos :) Dar sulinkus bet pamazu atsilenkiu i vakara pakerta nugara. Siuvo tirpstanciais siūlais Randas zemai graziai Netinstu visai.

 

Pas ka jus operavotes jei ne paslaptis? 😊

Atsakyti
Atrodo, kad mano skysčių kaupimas mažėja. Nors beveik mėnesį nutraukinėjo kartą ar du per savaitę po 300ml ir vis mažiau. Paskutinį kartą nutraukė tik trisdešimt mililitrų, žiūrėjo echoskopu, kad pataikyti iš kur išpunktuoti. Skysčiai nėra baisiausias dalykas, nors pradžioj dėl to ir neramu. Džiaugiuosi, kad visuomet turėjau galimybę nuvažiuoti pas gydytoją ir nereikėjo nerimauti.
Gero sveikimo visoms:)

Nuo operacijos numečiau 9kg. Smagu:)
Atsakyti

Oj geras, kad man taip dievas minus 9kg  :D. Aš prieš op numečiau 7 paskui po op dar 2  :yahoo:. Dar liko 10 numest iki pilno kudumo, nors ir dabar jau gerai jaučiuosi  :4u:, bet norisi dar numestnumest kad dingtų lasinukai juo šonų nes dariau op be nusiurbimo  :rolleyes:​ 

Atsakyti
Na, man nupjovė du kg (siubtelėjo iš šonų, bet kaip supratua visom pasiurbia, nes negražiai susisiūtų). Prieš operaciją kokius tris buvau numetus, ir po kokius keturis. Dar reiktų penkis numest ir bus ok. Bet iš esmės esu patenkinta, nebėr tos sterblės ir motyvacija visai kita.
Džiaugiuosi, kad nebesikaupia skysčiai. Tikrai kas abejoja, rekomenduoju darytis. Tas nepatogumas ir skaumas tėra menka smulkmena.

Žiūrėsiu kaip viskas atrodys po pusmečio, nes lyg vienoj pusėj darosi vadinamoji "ausis".
Atsakyti