Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų

Labas, gal pasidalinsit kaip Jums baigėsi su windeln už atšauktas prekes. Ar kompensavo kažkiek siuntimą, ar neverta laiko gaišti?? Man pusę prekių atšaukė g.gif
Atsakyti
Lego zieminis kombis - zalias, dydziai 74, 80, 86 - kaina 35 eur

https://www.amazon.f...e...;th=1&psc=1
Atsakyti
QUOTE(astipas @ 2016 09 14, 09:13)
Labas, gal pasidalinsit kaip Jums baigėsi su windeln už atšauktas prekes. Ar kompensavo kažkiek siuntimą, ar neverta laiko gaišti?? Man pusę prekių atšaukė  g.gif



pervede taskus (590) i parduotuves saskaita - taigi sekancio pirkimo siuntimas nekainuoja

beje, kas pirkot virtuveles is nakiki ir neatsiunte - vel viena labai gera kaina ( Smoby tefal touch) atsirado nakiki. ir si karta issiunte ta pacia pirkimo diena smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lyn: 14 rugsėjo 2016 - 08:27
QUOTE(Bluntė @ 2016 09 14, 07:33)
Merginos o tesco i pa siuncia? biggrin.gif

siuncia ;)
Atsakyti
Gal kas priimtu su saldainiais? nesusisneku as su sita parduotuve blush2.gif
Atsakyti
Merginos,gal ir ne i tema,bet kartais ir taip buna biggrin.gif labai ieskome šokių bateliu 21-21,5 dydzio( kulnas kaladelė ) platesnei kojytei...gal kurios mergytė šoka,ir išaugote...geriau būtų Kaune,nes norim matuoti....
Atsakyti
Gal kas is siaulieciu pirksite tesco saldainukus 2uz7 sv? Noreciau prisijungti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(aijos @ 2016 09 14, 09:02)
Gal kas is siaulieciu pirksite tesco saldainukus 2uz7 sv? Noreciau prisijungti ax.gif

as irgi siauliuose prisijungciau prie saldainiu
Atsakyti
QUOTE(valyte_7 @ 2016 09 14, 08:54)
Gal kas priimtu su saldainiais? nesusisneku as su sita parduotuve  blush2.gif

As ir prisijungciau. Neteko dar nautotis sia parduotuve 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(D'esire @ 2016 09 14, 10:10)
As ir prisijungciau. Neteko dar nautotis sia parduotuve 4u.gif


man kazkas su registracija nepraeina ax.gif
Atsakyti
Pirksiu saldainius is tesco 2 uz 7svr, galiu 1-2 kaunietes priimti siuntimo islaidoms pasidalinti, siusiu per PA mirksiukas.gif
agne.zag@gmail.com
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kimora: 14 rugsėjo 2016 - 09:34
gal kas planuojat rinkti uźsakymą iš Vokiškos vaistinès?
Atsakyti