Įkraunama...
Įkraunama...

Gegužiukai 2016, 40 tema

Ohoo kokia čia tyla.. Kur visos dingot? Turbūt mažyliai pradėjo ropinėt, per dieną nusilakstot iš paskos, kad net nebėra jėgų parašyt? biggrin.gif
Mes gi kovojome su vidurių kietėjimu. Reziumuojant galiu pasakyt taip. Džiovintos slyvos, obuolys, visas sumažinta sir pakeistas meniu tokios įtakos nedaro, kaip kad daro sėlenos mamos maiste biggrin.gif Dabar kasdien suvalgau sėlenų su jogurtu (geriausia tik atsikėlusi) ir vaiko viduriai visiškai normalūs. Jeigu padariau kelių dienų perrauką - vėl riksmas ir baisu kietėjimas. Tai va taip. Jau šiek tiek pykina jos ir nesinori, bet ką padarysi, bandau prisiverst. Nes tai kolkas vienintelis būdas, kurį atradau, kad neturėtume šios problemos.
Dėl atostogų vis pagalvojam, bet kai per dieną pavargstam, vakare atsisėdam, imam galvot, siaubas ir baimė apima - kaip skrist, kaip maitint, taip ir nepsirisruošiam. Atidėliojam.
Tokios trumpos žinios. Grįžkit, kur jūs! Žinau, feisbuke ten labai faina, patogu rašyt ir jauku, nu bet ėėė biggrin.gif
Atsakyti
Labas.

Repečke, smagu kad atradot veikiantį būdą. didžkiui maistas irgi visiškai neveikdavo...

Mes tūsinamės non stop beveik 🤗 abu mano vaikai kaip prisukti. Ir geriausiai einasi su mama pašonėj aišku- turiu būti šalia, tai tuomet ramiai žaidžia. Tai galit įsivaizduot kaip būtiniausi ruošos darbai vyksta 😁 padedu mažylį toliausiam kampe ir bėgu į virtuvę. Kol ateina speju dvi bulves nuskust 😁 ir vėl iš pradžių 🙄
Mažylis mūsų šiandien mini 10 mėn. Vaikšto visom kryptim, su 8 dantimis ir nuolat veiksme. Aš jau svajoju apie lauką greičiau-nors veiklos įvairesnės bus.

Sveikinam visus su savais atradimais ir pasiekimais, su pavasariu, su paukštelių grįžimu ir pan. 😍

Atsakyti
QUOTE(jauniute @ 2017 01 12, 21:24)
o kodel nebesvarbus svoris siuo metu?smile.gif
as nzn kai as pradejau primaitinima svoris lb prastai auga, tiksliau isvis neauga, nesuprantu ar as kazka ne taip darau ar kas cia  unsure.gif

Svoris nera toks svarbusdel keliu priezasciu (jei jis yra priaugamas) todel, kad vaikas tampajudrus, pradeda vartytis, ropoti, sliauziot, stovet vaiksciot ir tt.. tam jisiseikvoja savo kaupta energija per pastaruosius puse metu smile.gif taigi, kad ir maitinasi normaliai, kadir daugiau nei pries tai, taciau judejimui energijos kaloriju ir tt isnaudoja daugiau, ko pasekoje- labai normalu, kad vaikas buna priauges mazaisvorio, visai nepriauges, ar netgi numetes smile.gif stebekit, jei vaikas gyvibingas, smagus- judrus- viskas su juo gerai smile.gif bet svorio kritimas neturi vykti sparciai ... tarkim per menesi jis negali nue,sti daugiau nei 1 kg..
beto, vaikai nuo tokio amziaus pradeda priaugti nuo 0 iki keliu simtu gramu. tiesiog psvorio augimas mazes ir nyks smile.gif nes jei paskaiciuosit, kad vaikas ir toliau priauginetu trkim po 500-700gr per menesi... pagalvokit kiek jis svers sulaukes 5 metu smile.gif
dabar svarbu atkreipti demesi i bendra vaiko vystymasi, ne tik i svori smile.gif
Papildyta:
auch- paveluotas koks komentaras biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(gamta @ 2017 03 03, 11:10)
Labas.

Repečke, smagu kad atradot veikiantį būdą. didžkiui maistas irgi visiškai neveikdavo...

Mes tūsinamės non stop beveik 🤗 abu mano vaikai kaip prisukti. Ir geriausiai einasi su mama pašonėj aišku- turiu būti šalia, tai tuomet ramiai žaidžia. Tai galit įsivaizduot kaip būtiniausi ruošos darbai vyksta 😁 padedu mažylį toliausiam kampe ir bėgu į virtuvę. Kol ateina speju dvi bulves nuskust 😁 ir vėl iš pradžių 🙄
Mažylis mūsų šiandien mini 10 mėn. Vaikšto visom kryptim, su 8 dantimis ir nuolat veiksme. Aš jau svajoju apie lauką greičiau-nors veiklos įvairesnės bus.

Sveikinam visus su savais atradimais ir pasiekimais, su pavasariu, su paukštelių grįžimu ir pan. 😍

Jau vaikšto? Super!
Mūsų gegužiukė ryt 10 mėn minės 😍
Atsakyti
QUOTE(gaily @ 2017 03 03, 13:58)
Jau vaikšto? Super!
Mūsų gegužiukė ryt 10 mėn minės 😍


Su sukaktuvėm 4u.gif

Aš juokauju, kad jis jau gimė paaugęs 🤗 gimė 4620 g ir 56 cm ūgio. Gana anksti viską pradeda daryti.
Pasileido ir žengė kelis žingsniukus 9 mėn ir savaitės. Paskui buvo atsargus-pasileisdavo, žengdavo ir siekdavo įsikibti kur nors. O praeitą šeštadienį ėjo ir nuėjo, su posūkiais 😉
Ilgai neužtruks ir Jūsų vaikiukai. Kasdien vis stipresni 😍 o dar laikas toks, kad namuose daug būnam, daug veiklos ant žemės ir aplink baldus 😁
Atsakyti
QUOTE(gamta @ 2017 03 03, 16:41)
Su sukaktuvėm  4u.gif

Aš juokauju, kad jis jau gimė paaugęs 🤗 gimė 4620 g ir 56 cm ūgio. Gana anksti viską pradeda daryti.
Pasileido ir žengė kelis žingsniukus 9 mėn ir savaitės. Paskui buvo atsargus-pasileisdavo, žengdavo ir siekdavo įsikibti kur nors. O praeitą šeštadienį ėjo ir nuėjo, su posūkiais 😉
Ilgai neužtruks ir Jūsų vaikiukai. Kasdien vis stipresni 😍 o dar laikas toks, kad namuose daug būnam, daug veiklos ant žemės ir aplink baldus  😁

Smagu smile.gif tikrai didelis gimė.. Mano 1,5 kg mažesnė biggrin.gif šiaip ir viską gan anksti daro, bet eit dar neina biggrin.gif
Atsakyti
Oho smile.gif už mano beveik puse kg sunkesnis. su cezariu gimdyti teko?
Mano damai šiandien 8 mėnesiai. Vaikščiot nevaikšto, bet gal neužilgo pradės, nes vis kai stovi bando pasileist ir gaudo lygsvarą. Už tai ropoja turbo greičiu biggrin.gif
Pradėjau lankyti reabilitacinį kursą, darausi masažus nugarai. Nes nugaros skausmas perėjo į ne tik nugaros bet ir dubens kaulų. Jau sunku tverti buvo.. Buvau pas šeimos gydytoją tai apžiūrėjo, sakė su kaulais lyg ir gerai viskas, reikėtų masažų, tai vat ir lankyt pradėjau. Kolkas tik dveji buvo, tai ryte atsikeliu iš viso kaip beisbolo lazda sudaužyta, matyt užjudina ten taškus skaudančius.. labai tikiuos kad padės.
Beje. Kaip atrodo jūsų dienotvarkė - kada jūsų mažiukai ką valgo, kada gauna mp, kada miega? Man kažkaip neaišku dėl mūsų, nes vakarienės vaikas nrvalgo. Gal kažką ne taip darau galvoju..
Atsakyti
QUOTE(repečkė @ 2017 03 08, 14:09)
Oho smile.gif už mano beveik puse kg sunkesnis. su cezariu gimdyti teko?
Mano damai šiandien 8 mėnesiai. Vaikščiot nevaikšto, bet gal neužilgo pradės, nes vis kai stovi bando pasileist ir gaudo lygsvarą. Už tai ropoja turbo greičiu biggrin.gif
Pradėjau lankyti reabilitacinį kursą, darausi masažus nugarai. Nes nugaros skausmas perėjo į ne tik nugaros bet ir dubens kaulų. Jau sunku tverti buvo.. Buvau pas šeimos gydytoją tai apžiūrėjo, sakė su kaulais lyg ir gerai viskas, reikėtų masažų, tai vat ir lankyt pradėjau. Kolkas tik dveji buvo, tai ryte atsikeliu iš viso kaip beisbolo lazda sudaužyta, matyt užjudina ten taškus skaudančius.. labai tikiuos kad padės.
Beje. Kaip atrodo jūsų dienotvarkė - kada jūsų mažiukai ką valgo, kada gauna mp, kada miega? Man kažkaip neaišku dėl mūsų, nes vakarienės vaikas nrvalgo. Gal kažką ne taip darau galvoju..


Pati. Natūraliai. Kažkaip pavyko 😍 Paprašiau persvert, kai pasakė 😁
Man vyresnysis vaikas daro masažus-su mašinėlėm pavažinėja, po vandeniu atvėsintais delniukais patrina ir kt. variantų prigalvoja. Jam taip norisi, pats pasiūlo, o ir man visai nieko būna 😍😆

Net pamėginsiu meniu surašyt.
Kokia 6 val. Mp
Apie 8 val. pusryčiai - kruopų košė, su kokiu nors paskaninimu
Apie 10 val. Mp
Miegas
Apie 12 val. Obuolys, avokadas ar pan.
Apie 13 val. Daržovienė+mėsa ar pan.
Apie 15 val. Mp
Miegas
Apie 17-18 val. vakarienė. Daržovės ar kruopos
Tada dar koks kasnis duonos ar pan. iki miego.
Prieš miegą Mp.

Tik mūsų vaiko porcijos nu max 150 ml. Dažniausiai apie 12o ml gal kokia. Bet jis geriau žino kiek jam telpa 😉
Atsakyti
QUOTE(repečkė @ 2017 03 08, 15:09)
Oho smile.gif už mano beveik puse kg sunkesnis. su cezariu gimdyti teko?
Mano damai šiandien 8 mėnesiai

Beje. Kaip atrodo jūsų dienotvarkė - kada jūsų mažiukai ką valgo, kada gauna mp, kada miega? Man kažkaip neaišku dėl mūsų, nes vakarienės vaikas nrvalgo. Gal kažką ne taip darau galvoju..

8??

Kaip dažnai valgo smile.gif))

Keliasi ~7
7.30 pusryčiai košė
9.30-10.00 trumpas miegelis
11 užkandukas (duoniukas pvz.)
12 pietūs
12.30-13 pietų miegas 2-3 val.
16 užkandis (jogurtas, bananas ar pan.)
17.30 vakarienė košė
20 mišinukas ir miegot
Atsakyti
Mums tai bėda su kiaušiniu. Pirmą kartą suvalgė skaniai ir nieko. Antrą kartą suvalgęs po pietų miego viską išvėmė. Galvojau, šiaip kažkas netiko (vis kam nors vemiant pabaista, kad bus virusas, bet laimei, ne). Ilgai nesiryžau vėl duot kiaušinio, bet prieš kelias dienas vėl pusytę įdėjau į košę, gerai suvalgė, o po miego iš lauko parsinešus - vėl visa košė ant žemės pasipylė... verysad.gif Tai nesuprantu - kažkokia alergija čia? Su kitais taip nėra buvę...
Atsakyti
QUOTE(Asoje @ 2017 03 13, 01:33)
Mums tai bėda su kiaušiniu. Pirmą kartą suvalgė skaniai ir nieko. Antrą kartą suvalgęs po pietų miego viską išvėmė. Galvojau, šiaip kažkas netiko (vis kam nors vemiant pabaista, kad bus virusas, bet laimei, ne). Ilgai nesiryžau vėl duot kiaušinio, bet prieš kelias dienas vėl pusytę įdėjau į košę, gerai suvalgė, o po miego iš lauko parsinešus - vėl visa košė ant žemės pasipylė...  verysad.gif  Tai nesuprantu - kažkokia alergija čia? Su kitais taip nėra buvę...

Nevirškina vaikui. Gal tiesiog per sunkus dar maistas.
Mano mažylis irgi nėra sužavėtas kiaušiniene. Nors pirmą kartą sukirto noriai.
O vyresnėlis taip varškę išvemdavo ištisai... o jau apie 2 metų buvo
Atsakyti
QUOTE(Asoje @ 2017 03 13, 02:33)
Mums tai bėda su kiaušiniu. Pirmą kartą suvalgė skaniai ir nieko. Antrą kartą suvalgęs po pietų miego viską išvėmė. Galvojau, šiaip kažkas netiko (vis kam nors vemiant pabaista, kad bus virusas, bet laimei, ne). Ilgai nesiryžau vėl duot kiaušinio, bet prieš kelias dienas vėl pusytę įdėjau į košę, gerai suvalgė, o po miego iš lauko parsinešus - vėl visa košė ant žemės pasipylė...  verysad.gif  Tai nesuprantu - kažkokia alergija čia? Su kitais taip nėra buvę...


Ir mano irgi pries savaite isveme avizine kose su kiausiniu po kokiu 2 val., ir siandien tas pats.
Pries tai duodavau 2 kartus po truputi paragaut , bet be koses, tai tiko.
O tu su kokia kose davei?
Atsakyti