Įkraunama...
Įkraunama...

Rožės - 18 oji tema

Įdėsiu , keletą senų foto Geischa
vartotojo įkelta nuotrauka iš Dailos pirkau,

vartotojo įkelta nuotrauka
biggrin.gif kitų pavadinimų neparašysiu , nes dabar bevartydama senas foto , pati nelabai pasikliauju savo atmintimi , ....dėl kai kurių abejoju, reik natūroj pažiūrėt, ar nepainioju biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Lyžuka @ 2019 04 01, 16:48)
na man viena tikrai išmananti savo sritį moteris -agronomė rekomendavo tokį:
http://www.balticagr...ngicidai/signum

tipo tas signum plataus veikimo preparatas, bet aš jo kolkas neturiu ir nelabai žinau kur mažais kiekiais isigyti, nes jis pardavinejamas tik dideliais kiekiais ir ūkininkams

Ačiū ... o ar išbandėt, ar padeda?
O , Ritausmą ir aš turiu...bet tokia mano dar mažutė , visai mažutė...ir labai lėtai auga...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo diuni: 01 balandžio 2019 - 15:00
Tokios nuotraukos tikra atgaiva akims smile.gif wub.gif
Atsakyti
o dar man kas rūpi...ar kas auginat kanadietiškas riožes? jau kiek aš su jomis vargstu...nieko josd pas mane neauga, apšąla...visos peržiemoja , o anos sušąla...gal jų dengti nė kiek nerteikia , o aš dengiu jas , kaip ir visas...nbu tokios jos man mielos , bet varšės o vargšės rolleyes.gif
Atsakyti
Aš auginu smile.gif, viskas tikrai puikiai, dvi dar pakankamai jaunos tai labiau pažeme plečias, o Champlain tankus gražus krūmelis, aš ja pageniu gana stipriai tai i aukštį ji nešauna daug

neradau ant greičio viso krūmo nuotraukos
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lyžuka: 01 balandžio 2019 - 15:12

Champlain tai dar nieko , aš jo nedengiu visai...bet dar turiu dvi Rosa Morden Blush ir Rosa Morden Centennial šitos labai blogai žiemoja , bet gal todėl , kad aš jas dengiu? nesuprantu...
o ši Rosa John Davis labai lėtai auga , nors nebuvo nušąlus niekada...bet vis tokia palei žemę...jau gal kokie 5 metai bus unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo diuni: 01 balandžio 2019 - 15:20
aha ir pas mane ta Jon Davis tokio augimo, dar turiu Alexander MacKenzie šita labai graži , aš aplamai kokius 3 paskutinius metus neesu dengus rožių mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Lyžuka @ 2019 04 01, 17:22)
aha ir pas mane ta Jon Davis tokio augimo, dar turiu Alexander MacKenzie šita labai graži , aš aplamai kokius 3 paskutinius metus neesu dengus rožių  mirksiukas.gif

rolleyes.gif visai jokių nedengiat?
gal ir man taip pabandyt , nes kol visą savo ūkį uždangstau...bronchitą jau buvau gavus ne kartą unsure.gif

Rosa Alexander Mc Kenzie tiksliai gražuolė , matau ir lenkai turi...reik prisiminti , kad gal noriu biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo diuni: 01 balandžio 2019 - 15:27

Sveiki,

gausiu rožių siuntinį lapkričio 14-15 dienomis. Ar dar nebus vėlu jas sodinti? Kaip vertėtų elgtis?

Atsakyti
Ramiai sodinkit, tikrai nevėlu.
Atsakyti