Įkraunama...
Įkraunama...

Stambulo klinikos 43-ia tema, ieškome laimės

QUOTE(nefifi @ 2016 10 21, 09:04)
Panos, kas per gyd. Sevinch Unal? Pirma konsultavo Emre, o ryt matyt ir dozes paskirs šitas Sevinch. Ar normalu, kad ten taip keitalioja tuos gyd? beje, pagaliau pramušė!


Su startu tave 4u.gif
Siunčiu virusėlį 4u.gif
Taigi ryt šeštadienis, tai negali gydytojas visas 7 savaites dirbti be išeiginių. Ateisi pirmadienį ar antradienį ir vėl bus tavo daktariukas
Atsakyti
QUOTE(nefifi @ 2016 10 21, 09:04)
Panos, kas per gyd. Sevinch Unal? Pirma konsultavo Emre, o ryt matyt ir dozes paskirs šitas Sevinch. Ar normalu, kad ten taip keitalioja tuos gyd? beje, pagaliau pramušė!


Ji pas mus su prof. pirmą sykį, kai skridom tik konsultacijon. O šįkart darė įsidonimą nestuke.gif
Būna, kad pakaitalioja, viskas čia ok ;)

Sėkmės mergaitės ir kumštukai už jus 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Januari: 21 spalio 2016 - 11:17

Sveikos merginos, matau kad jau čia labai daug visko aptarta ir parašyta, tai manau ir apie tai daug kartų kalbėta, tačiau gal galėtumėte man parašyti tos kurios jau po IVF Turkijoje, kurioje klinikoje buvote ir kiek jums viskas EUR atsiėjo?
Pradėjau planuoti, tai norisi realiai įsivertinti su pragyvenimu ir kelionėm, maždaug…
4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo suVejeliu: 21 spalio 2016 - 12:25
QUOTE(nefifi @ 2016 10 21, 09:04)
beje, pagaliau pramušė!


Super! linkiu rytoj gauti leidimą startui 4u.gif


QUOTE(suVejeliu @ 2016 10 21, 12:24)
Sveikos merginos, matau kad jau čia labai daug visko aptarta ir parašyta, tai manau ir apie tai daug kartų kalbėta, tačiau gal galėtumėte man parašyti tos kurios jau po IVF Turkijoje, kurioje klinikoje buvote ir kiek jums viskas EUR atsiėjo?
Pradėjau planuoti, tai norisi realiai įsivertinti su pragyvenimu ir kelionėm, maždaug…
4u.gif


Labas, pagrindinių procedūrų kainos surašytos pirmoje žinutėje smile.gif O jei paskaitysi ankstesnes temas, rasi ir merginų biudžetinius paskaičiavimus, kuris priklauso nuo atliktų procedūrų, kiek dienų buvo, kokiom dozėm stimuliavo ir pan.
Kada planuojat į Turkiją? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(suVejeliu @ 2016 10 21, 13:24)
Sveikos merginos, matau kad jau čia labai daug visko aptarta ir parašyta, tai manau ir apie tai daug kartų kalbėta, tačiau gal galėtumėte man parašyti tos kurios jau po IVF Turkijoje, kurioje klinikoje buvote ir kiek jums viskas EUR atsiėjo?
Pradėjau planuoti, tai norisi realiai įsivertinti su pragyvenimu ir kelionėm, maždaug…
4u.gif



Sveika 4u.gif

Man procedūra + bilietai + butas + pragyvenimas + pasišopinimai + embrionų šaldymas 5 metams apsiejo kažkas apie 5300-5800 EUR (dar tuo metu litais buvo man patogiau skaičiuoti). Čia aš buvau 2015 metų rudenį, bet nuo tų laikų, matau, labai nieks nepasikeitė.
Atsakyti
QUOTE(Nuojauta @ 2016 10 21, 14:17)
Sveika  4u.gif

Man procedūra + bilietai + butas + pragyvenimas + pasišopinimai + embrionų šaldymas 5 metams apsiejo kažkas apie 5300-5800 EUR (dar tuo metu litais buvo man patogiau skaičiuoti). Čia aš buvau 2015 metų rudenį, bet nuo tų laikų, matau, labai nieks nepasikeitė.


Mums šią vasarą apie 6000€ kainavo su šaldymu. Bet galėjome sutaupyti kokius 500€ - per daug dienų viešbutyje buvome uždipirkę ir labai po visko namo užsinorėjome ir keitėme bilietus į brangesnius.
Atsakyti
Ačiū, mano ramintojos 4u.gif
Kalbant apie finansus, atmetus IVF reikalus, bilietus ir butá, dienai mums gaunasi apie 30eur (Maistui, transportui ir pramogoms). Vienákart dienoj visad kažkur valgom mieste, kitá namie.
Atsakyti
QUOTE(Persikute123 @ 2016 10 21, 13:27)
Super! linkiu rytoj gauti leidimą startui  4u.gif
Labas, pagrindinių procedūrų kainos surašytos pirmoje žinutėje  smile.gif  O jei paskaitysi ankstesnes temas, rasi ir merginų biudžetinius paskaičiavimus, kuris priklauso nuo atliktų procedūrų, kiek dienų buvo, kokiom dozėm stimuliavo ir pan.
Kada planuojat į Turkiją?  bigsmile.gif


Galvojame sausio menesi, jeigu viskas gerai ir tyrimai po pirmo IVF gris i normas.
Suprantu, kad jau yra surasyta, bet va kai realiai merginos paraso kiek kainavo joms, uztikrinciau atrodo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(suVejeliu @ 2016 10 22, 13:06)
Galvojame sausio menesi, jeigu viskas gerai ir tyrimai po pirmo IVF gris i normas.


Linkiu startuoti kuo greičiau 4u.gif
Papasakoki apie save ax.gif kiek ir kokios procedūros darytos, kokios problemos? Įrašyčiau pirmoje žinutėje mirksiukas.gif
Atsakyti
Merginos, reik patarimo. 2cd rado 2 folius dešinėj, kairėj nieko. Emre sako kad išsaugotume kokybę skirsim mažasdozes. Tai skyrė gonal po 150. Šiandien buvo antras vizitas, foliai nei biškutį nepaaugę. Padarė ir kraujo tyrimą, Mastura rašo padidinti dozę iki 237,5. Kažkaip pasimečiau. O tai kaip dėl tos teorijos "maža dozė geriau kokybei"? Ar būna, kad nereaguoja į dozę?

Atsakyti
QUOTE(Persikute123 @ 2016 10 23, 17:36)
Linkiu startuoti kuo greičiau 4u.gif
Papasakoki apie save  ax.gif kiek ir kokios procedūros darytos, kokios problemos? Įrašyčiau pirmoje žinutėje  mirksiukas.gif



37 metai, senai darytos 2 laparoskopijos del kiausintakiu nepraeinamumo, niekad nepastojau, bet intensyciai su procedurom pradejau tik siemet, tai gydytoja padare pratekamumo nuotrauka ir pasake kad lyg prateka, kas mane nustebino, nes visa gyvenima galvojau, kad ne. Tada sako galim pabandyti IUI bet realiai pagal metu reiketu IVF. Tai po vieno nesekingo IUI, vienas nesekmingas IVF, viskas VK. Dabar pirmas ciklas po nesekmingo IVF, ir matyt nuo vaistu visu taip issiderino, kad dingo mm, tai reikia eiti ieskoti pas gydytojus, nes jau 35d, kai visad reguliariai budavo 27. Tai va planuoju i Turkija dar mintyse, nes man reikia islaukti pertrauka tarp IVF, ir aisku kad visi tyrimai sugriztu i vezes po pirmojo...
Atsakyti
QUOTE(nefifi @ 2016 10 24, 16:24)
Merginos, reik patarimo. 2cd rado 2 folius dešinėj, kairėj nieko. Emre sako kad išsaugotume kokybę skirsim mažasdozes. Tai skyrė gonal po 150. Šiandien buvo antras vizitas, foliai nei biškutį nepaaugę. Padarė ir kraujo tyrimą, Mastura rašo padidinti dozę iki 237,5. Kažkaip pasimečiau. O tai kaip dėl tos teorijos "maža dozė geriau kokybei"? Ar būna, kad nereaguoja į dozę?

Aš tau jau buvau sakiusi, kad ir man taip buvo, o dozę dar daugiau buvo padidinę. Ir štai aš nešioju pilvelį. Nepergyvenk, esi gerose rankose. Ten konsiliumas, o ne vienas Emre dozes parenka. Būk rami. Viskas bus gerai. Beja, pamiršau pasakyti, kad man dar ir luverį buvo pridėję. Bet gal čia todėl, kad mano fsh buvo aukštas.
Papildyta:
QUOTE(suVejeliu @ 2016 10 24, 20:09)
37 metai, senai darytos 2 laparoskopijos del kiausintakiu nepraeinamumo, niekad nepastojau, bet intensyciai su procedurom pradejau tik siemet, tai gydytoja padare pratekamumo nuotrauka ir pasake kad lyg prateka, kas mane nustebino, nes visa gyvenima galvojau, kad ne. Tada sako galim pabandyti IUI bet realiai pagal metu reiketu IVF. Tai po vieno nesekingo IUI, vienas nesekmingas IVF, viskas VK. Dabar pirmas ciklas po nesekmingo IVF, ir matyt nuo vaistu visu taip issiderino, kad dingo mm, tai reikia eiti ieskoti pas gydytojus, nes jau 35d, kai visad reguliariai budavo 27. Tai va planuoju i Turkija dar mintyse, nes man reikia islaukti pertrauka tarp IVF, ir aisku kad visi tyrimai sugriztu i vezes po pirmojo...

Man po nepavykusio ivf taip pat ciklas ilgesnis, nei paprastai, buvo, o kitas ciklas - trumpesnis, nei paprastai. Atsiras tos mm. Sėkmės šiame nelengvame kelyje 4u.gif
Atsakyti