Įkraunama...
Įkraunama...

2016 m. klaipėdiečiai ;)

QUOTE(Ehmėja @ 2016 09 13, 16:08)
4u.gif Mano nemiegantis irgi nebenori guleti vezime ilgai blink.gif Negi teks sportine dali deti,kad ponulis viska galetu matyti g.gif

Pirmaji nuo 4 men i sportine perkeliau, butent del to, kad negulejo, reke, o sportineje iskart lyg vaika pakeite butu biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(aurezas @ 2016 09 13, 19:31)
Ko dabar Gabrielius nerimsta  g.gif
Maniske dabar kol kas fu fu gerai, pavalgom ir i lauka, kitaip zyzia nesuprantu ko nori ... ka darysiu lietingu oru ...  rolleyes.gif

Sako, kad mama supranta ko nori vaikas, nu bet as savojo princo visiskai nesurantu biggrin.gif vieninteli ka zinau, tai kad visa para galetu praleist ant ranku blink.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Juurate @ 2016 09 13, 20:55)
Pirmaji nuo 4 men i sportine perkeliau, butent del to, kad negulejo, reke, o sportineje iskart lyg vaika pakeite butu  biggrin.gif
Papildyta:

Sako, kad mama supranta ko nori vaikas, nu bet as savojo princo visiskai nesurantu  biggrin.gif  vieninteli ka zinau, tai kad visa para galetu praleist ant ranku  blink.gif  biggrin.gif


po kiek laiko atsiverciau kompa ... bigsmile.gif neina liniuotes pasidaryti naujos vis rodo erora ... tongue.gif kas cia per bairiai g.gif
dar tikriausiai yra nelaikas suprasti biggrin.gif atrodo pavalgius, sausa, nusi ... ir vistiek blogai rrrr biggrin.gif va va ant ranku arba turi kalbinti visaip, kutenti tada taip ... vibro keduteje nesedi, tik 5 min ... wub.gif buna, kad nezinai net kur padeti nes nori indus issiplauti ar bulves nusiskusti, ka nors elementaraus pasidaryti ... biggrin.gif nepatikesit bet niekaip tik vakare kai vyras gryzta ... wub.gif i wc uzsinorejau, mazike nerimsta, isidejau i vibro kedute, nusinesiau i vonia pasistaciau salia, o ji reke visu pajegumu ... biggrin.gif pagalvojau ar ilgai busiu supermama ... lotuliukas.gif paskutiniu metu pervargau, nes tokia pikta esu, nervinga, viskas nervina aplink, krenta is ranku, is saldytuvo slovikas nesuprantu kaip issiteske, visa virtuve apisitaske isbego ... maniau is pykcio nusprogsiu ... biggrin.gif
Sunus gime spalio men., o kovo as veziojau sportinuke, bet jis man gulejo bet kur gerai, siaip is mandrumo pakeiciau, nes nusibodo sunkenybe tampyti, nors ir masinoje laikydavau, bet vistiek iskelk, ikelk, o sunkus buvo ... ax.gif
Papildyta:
gal ryt iki bigo atleksiu smile.gif sunui 5 pamokos, baigiasi apie 13.00 val. tai kazkur 14.00 val butu ... gal bus galinciu prisijungti? karoliukai gal tu? esi ratuota tai nera problemos, ir vaikai gales palakstyti.

Einu miegoti labanakt 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(aurezas @ 2016 09 13, 22:46)
po kiek laiko atsiverciau kompa ...  bigsmile.gif  neina liniuotes pasidaryti naujos vis rodo erora ...  tongue.gif kas cia per bairiai  g.gif
dar tikriausiai yra nelaikas suprasti  biggrin.gif  atrodo pavalgius, sausa, nusi ... ir vistiek blogai rrrr  biggrin.gif  va va ant ranku arba turi kalbinti visaip, kutenti tada taip ... vibro keduteje nesedi, tik 5 min ... wub.gif  buna, kad nezinai net kur padeti nes nori indus issiplauti ar bulves nusiskusti, ka nors elementaraus pasidaryti ...   nepatikesit bet niekaip tik vakare kai vyras gryzta ...  wub.gif  i wc uzsinorejau, mazike nerimsta, isidejau i vibro kedute, nusinesiau i vonia pasistaciau salia, o ji reke visu pajegumu ...  biggrin.gif pagalvojau ar ilgai busiu supermama ...  lotuliukas.gif paskutiniu metu pervargau, nes tokia pikta esu, nervinga, viskas nervina aplink, krenta is ranku, is saldytuvo slovikas nesuprantu kaip issiteske, visa virtuve apisitaske isbego ... maniau is pykcio nusprogsiu ... 
Sunus gime spalio men., o kovo as veziojau sportinuke, bet jis man gulejo bet kur gerai, siaip is mandrumo pakeiciau, nes nusibodo sunkenybe tampyti, nors ir masinoje laikydavau, bet vistiek iskelk, ikelk, o sunkus buvo ... 
Papildyta:
gal ryt iki bigo atleksiu smile.gif sunui 5 pamokos, baigiasi apie 13.00 val. tai kazkur 14.00 val butu ... gal bus galinciu prisijungti? karoliukai gal tu? esi ratuota tai nera problemos, ir vaikai gales palakstyti.

Einu miegoti labanakt 4u.gif

Neina jau senokai ten tu liniuociu pasidaryt, as meginau jau tada, kai karoliukas paskatino pasikeist, bet niekaip g.gif

As irgi nieko nepasidarau, ir gerai, kad vyras zino koki oziuka turim ir nesako, ka veikei visa diena lotuliukas.gif as irgi bunu pikta, nervuota, bet turbut praeis ax.gif biggrin.gif su wc tas pats, tik as palieku kambary rekianti unsure.gif pas mus butuose wc ir vonia per mazi vibro kedutei biggrin.gif

As paziuresiu kaip mums susidelios siandien valgymai, nes rezimo tvirto neturim, o ir skiepa siandien gausim. Jei iseis ateit iki parko paskambinsiu tau mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Juurate: 14 rugsėjo 2016 - 07:29
QUOTE(aurezas @ 2016 09 13, 22:46)

Labukas 4u.gif
Ar busi musu rajone kaip buvai planavusi mirksiukas.gif
Jei,tai galetumem susimatyti wub.gif
Ar turi dar mano mob,nr.parasyk man zinute,isivesiu tavo numeri mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos
tai ir mes atleksim jau tikrai. Ar bus kas?
Atsakyti
QUOTE(Tiksiuke @ 2016 09 14, 12:12)
Sveikos
tai ir mes atleksim jau tikrai. Ar bus kas?

As ir Aurezas busime po dveju mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(aurezas @ 2016 09 13, 18:30)

Pagastroliavom kar kare, pasedejom naujame bariuke, tik pica neskani buvo  schmoll.gif  bulves sunus sake skanios 😃 kava late skani is nerealaus puoduko 😛 nedrysau paklausti kur pirko, noriu tokiu puoduku ... 😃😃😃
Laisvai galim susitikti kur centre, iki siaurinio rago nuvaziuoti ... 😉


Sveika 4u.gif

tai vis dėlto tave vakar mačiau Kar kar parke, dar pagalvojau, kad matytas veidas iš baseino smile.gif

sekantį kartą pasilabinsiu blush2.gif bigsmile.gif

nuo kitos sav. būsiu viena, tai ir aš su dukryte prisijungčiau kur nors centre, nes šiuo metu mano automobilis servise. ax.gif
Atsakyti
Mes siandien buvom pasisverti, pasimatuoti pirma karta po gimimo, dar skiepa gavom ir siuntimu kruvele. Per sesias savaites (be 2 dienu) priaugom 2 kg ir 3 cm biggrin.gif dabar sveriam 5,500 ir esam 56 cm ugio wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Juurate @ 2016 09 14, 16:01)
Mes siandien buvom pasisverti, pasimatuoti pirma karta po gimimo, dar skiepa gavom ir siuntimu kruvele. Per sesias savaites (be 2 dienu) priaugom 2 kg ir 3 cm  biggrin.gif  dabar sveriam 5,500 ir esam 56 cm ugio  wub.gif

Su puikia TA. thumbup.gif ir uz atlaikyta skiepa Gabrieliukui 4u.gif Šauniai augate wub.gif

Ačiū labai už kompaniją Aurezui 4u.gif ir Tiksiukei 4u.gif Smagiai praleistas laikas gražią saulėtą rudens dieną thumbup.gif
Gaila,kad vis neišeina prisijungti kitoms mamytėms verysad.gif Būtų smagu paplepėti wub.gif

Nu ką mažuliukas deda į akį,reikia nuveikti kažką naudingo biggrin.gif
Atsakyti
As galvoju kad cia cezarinukai tokie neramus.. Pas mus viskas tas pats, valgome, miegame, rekiame ir ant ranku vazinejames. Keduteje nesedime .. Tik vienas issigelbejimas tai karusele virs lovytes. Keleta minuciu per diena gali sau kazka leisti, i tualeta ant greicio nulekti ar indus is indaploves iskrauti.. unsure.gif

Beje mergaites kiek miega jusu maziai? Manasis vakar visa diena ant koju prabuvojo.. Keleta kartu po 30 min uzsnudo ir viskas.. Labai pavargau. Siandien kiek daugiau miega..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ^Angel^: 14 rugsėjo 2016 - 19:04
QUOTE(^Angel^ @ 2016 09 14, 20:01)
As galvoju kad cia cezarinukai tokie neramus.. Pas mus viskas tas pats, valgome, miegame, rekiame ir ant ranku vazinejames. Keduteje nesedime .. Tik vienas issigelbejimas tai karusele virs lovytes. Keleta minuciu per diena gali sau kazka leisti, i tualeta ant greicio nulekti ar indus is indaploves iskrauti..  unsure.gif

Beje mergaites kiek miega jusu maziai? Manasis vakar visa diena ant koju prabuvojo.. Keleta kartu po 30 min uzsnudo ir viskas.. Labai pavargau. Siandien kiek daugiau miega..

Mano lygiai taip pat miega namuose wub.gif tikiuosi, kad veliau prades normaliai miegoti, kitaip nezinau ... g.gif nakti pliusas kad miega ... bet diena ... blink.gif

Cezariukas ar ne ... nuo to tikrai nepriklauso kaip ir su maitinimu... dar su Ehmeja pakalbejom siandien vazinedamos apie maitinima, kad mamos pienas stiprina imuniteta, ne velnio ji sunu ilgai maitino, bet labai sirgo, o vat mano kaimyne nemaitino isvis, vaikui 9m nei karto antibiotiku nera gaves ... ir dar turiu pvz ... taip kad ... 😜

Ziauriai gerkle skauda wub.gif
Atsakyti
QUOTE(aurezas @ 2016 09 14, 21:15)

Ziauriai gerkle skauda  wub.gif


Gerai kalbėjom diena 😉 laikykis ir gydik 🌞
Mažylis tik prie namu atsibudo smile.gif

Maniškis tai palyginus kaip pirmas nemiegojo tai šis miega daug. Per para išmiega apie + - 16 val.

Atsakyti