Įkraunama...
Įkraunama...

2016 m. klaipėdiečiai ;)

Ir man smagiai buvo wub.gif

Gal tikrai FB susikuriam grupele 4u.gif patogiau butu.... as kad ir nepatikli, bet man visos jus fainos 4u.gif ir Tiksiuke super 4u.gif

Kas nori FB draugaut? bigsmile.gif
Atsakyti

Ir man smagiai buvo wub.gif

Gal tikrai FB susikuriam grupele 4u.gifpatogiau butu.... as kad ir nepatikli, bet man visos jus fainos 4u.gifir Tiksiuke super 4u.gif

Kas nori FB draugaut? bigsmile.gif

Labai fainai tikrai pasedėjom. O kavines tai tikrai reik keist, paskui viską išvalgysim vienoj  :lol: 

Aš aš noriu  :yahoo: 

Klausimas, ( galvojau rašyt ar ne  :hmm: ) o kodėl mane čia taip išskyrei?  :rolleyes: 

Atsakyti
QUOTE(ganija @ 2016
[b)
Papildyta:[/b]

Niu šaunuolė, reikia nukopijuoti, gera mintis su ta skrynele  mirksiukas.gif mes tai dovanų gavom tokį mandrą albumą, reikia jį pildyti nuotraukomis, visokiais įrašais, pažymėti variantus įvairiom temom, tik va dar viso net neperverčiau  blush-anim-cl.gif reikia susiimti  smile.gif


reikia reikia biggrin.gif po to nusites ir uzsimirs 4u.gif as ir dar nuo gimimo nuotrauku nepadariau, bet va reik susiimti ir padaryti, pradeti albuma pildyti, kitaip uzsites ir kuo toliau tuo sunkiai bus prisiversti tai padaryti ... su sunumi as saziningai kas menesi nuotraukas klijavau i albuma, dabar kazko visai ... ax.gif


Papildyta:
QUOTE(karoliukai22 @ 2016 10 25, 23:31)
Ir man smagiai buvo wub.gif

Gal tikrai FB susikuriam grupele 4u.gif patogiau butu.... as kad ir nepatikli, bet man visos jus fainos 4u.gif ir Tiksiuke super 4u.gif

Kas nori FB draugaut? bigsmile.gif

galim facebook ... o gal viber chata pasidarom?
Atsakyti
Na va, užmigo atrodo panikė, šiandien anksčiau wub.gif Sportai savo daro, o dar išmasažavau pilvuką, tai išvargo vaikas ax.gif
QUOTE(karoliukai22 @ 2016 10 25, 23:31)
Ir man smagiai buvo wub.gif

Gal tikrai FB susikuriam grupele 4u.gif patogiau butu.... as kad ir nepatikli, bet man visos jus fainos 4u.gif ir Tiksiuke super 4u.gif

Kas nori FB draugaut? bigsmile.gif

Aš noriu bigsmile.gif tik nžn kaip surasti jus ten mastau.gif
Atsakyti
Aš už FB.
Atsakyti
QUOTE(Ehmėja @ 2016 10 23, 23:04)

Angel kaip jums sekési parskristi,kaip vyro sveikata 4u.gif


Aciu, parskridome gerai. Tik SM nera laiko, zeme tarsi slysta po kojomis... su vyru kolkas niekas nera aisku. Airiu sveikatos sistema, kad visus butinus tyrimus velai daro, nes atsieit eiles dideles...
Papildyta:
QUOTE(ganija @ 2016 10 25, 23:51)
Na va, užmigo atrodo panikė, šiandien anksčiau  wub.gif Sportai savo daro, o dar išmasažavau pilvuką, tai išvargo vaikas  ax.gif
Aš noriu bigsmile.gif tik nžn kaip surasti jus ten  mastau.gif

Man FB patogiai butu smile.gif
Atsakyti
hello mirksiukas.gif
oras fantastinis, vejo nera jegele tongue.gif jeigu kaime vejo nera, mieste tuo labiau ... lekit greiciau kol nesubjuro biggrin.gif

del facebook as prisiderinsiu prie visu, bet labiau buciau uz viber mirksiukas.gif ir patogiau, greiciau ir foto ir visais kitais dalykais galima pasikeisti ... nutarkit! butu patogiau, nes bendraujame tik kelios SP.
Atsakyti
  • As uz facebook  :D  Galiu sukurti uzdara grupe, ten ir fotkes kelt galesim, niekas kitas ju nematys. Pvz. paklausi klausimo ir visos po juo komentuoja, niekas niekur nepasimes  :super:
  • Aurezas, viberyje bus nepatogu atsekti pokalbius, jei ilga laika neprisijungsi  :ax:
Atsakyti
Facebook thumbup.gif
Atsakyti

Sveikos

Taip oras fantastinis. Buvom iki parduotuves. Bet per pietus dar eisim i lauką. Į paštą reik, aplankalu. 

Ai man tinkas tas ir tas. 

Atsakyti
QUOTE(Juurate @ 2016 10 26, 12:46)


  • As uz facebook  biggrin.gif  Galiu sukurti uzdara grupe, ten ir fotkes kelt galesim, niekas kitas ju nematys. Pvz. paklausi klausimo ir visos po juo komentuoja, niekas niekur nepasimes  thumbup.gif

  • Aurezas, viberyje bus nepatogu atsekti pokalbius, jei ilga laika neprisijungsi  ax.gif



Labas šiandieną mirksiukas.gif
Jūratėle, tada jau kurk tą grupę clap.gif bus nauji namučiai bigsmile.gif
Papildyta:
QUOTE(^Angel^ @ 2016 10 26, 11:59)
Aciu, parskridome gerai. Tik SM nera laiko, zeme tarsi slysta po kojomis... su vyru kolkas niekas nera aisku. Airiu sveikatos sistema, kad visus butinus tyrimus velai daro, nes atsieit eiles dideles...
Papildyta:

Man FB patogiai butu smile.gif

friends.gif viskas turi būti gerai mirksiukas.gif Kaip Aaron pilvukas?

Papildyta:
O mes šiandien laukiam TA ir gausim skiepą, mūsų neskiepijo dviejų mėn dėl visko, ką žarnyne turėjom. Laukiu svėrimo, įdomu, kiek priaugom wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ganija: 26 spalio 2016 - 11:38
QUOTE(Juurate @ 2016 10 26, 12:46)

  • As uz facebook  biggrin.gif  Galiu sukurti uzdara grupe, ten ir fotkes kelt galesim, niekas kitas ju nematys. Pvz. paklausi klausimo ir visos po juo komentuoja, niekas niekur nepasimes  thumbup.gif
  • Aurezas, viberyje bus nepatogu atsekti pokalbius, jei ilga laika neprisijungsi  ax.gif


ok
Papildyta:
QUOTE(^Angel^ @ 2016 10 26, 11:59)
Aciu, parskridome gerai. Tik SM nera laiko, zeme tarsi slysta po kojomis... su vyru kolkas niekas nera aisku. Airiu sveikatos sistema, kad visus butinus tyrimus velai daro, nes atsieit eiles dideles...
Papildyta:

laikom kumscius uz vyra 4u.gif
Atsakyti