Įkraunama...
Įkraunama...

Mes nevalgome po 18 val.

Labas rytas,
Pas mane labai ne kokios nuotaikos buvo.Po 3 mėnesių laukimo,atgavom uošvio kūną.Tad šermenys,deginimas... Liko dar viena misija-LT smile.gif

Ruduo jau gilus pas mus,tad sunkiau ir keltis,norisi lovoj šiltoj vartytis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Barbaškė @ 2016 10 06, 05:38)
Ruduo jau gilus pas mus,tad sunkiau ir keltis,norisi lovoj šiltoj vartytis smile.gif

Va va, man ir tas pats, o kai salta ir apetitas geras biggrin.gif
Atsakyti
tema atsigavo, atostogautojos grizta mirksiukas.gif

sveikos

jau kai pavalgiau- sestadieni uzsisakem kinieciu, sekmadieni kepiau kugeli, dar ir pirmadieni jo valgiau, tai skrandzio skausmas/pilnumas praejo tik si ryta. aciu labai biggrin.gif daugiau nenoriu biggrin.gif

Atsakyti
labas rytas 4u.gif
vakar grikių iškrovą pasidariau (man gerai vidurius sutvarko kai kietėja ar pučia nuo apsirijimų)
tai 1,5 kg ir nukrito, aišku ataugs dalis šiandien pavalgius bet gal ne viskas biggrin.gif
Atsakyti
as siandien cukinija troskinsiu, bus niam.. vidurius irgi reikia tvarkyt, nes klaikuma unsure.gif
Atsakyti
Spaliuke, darom lentele iki nauju metu? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(..Serena.. @ 2016 10 06, 12:25)
Spaliuke, darom lentele iki nauju metu? smile.gif


Ar bus norinciu ....
Reikia mum fb kurt grupe. Galetume patiekalu, motyvacinem ir pan fotkem dalintis laisvai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo spaliuke29: 06 spalio 2016 - 13:58
QUOTE(spaliuke29 @ 2016 10 06, 12:56)
Ar bus norinciu ....
Reikia mum fb kurt grupe. Galetume patiekalu, motyvacinem ir pan fotkem dalintis laisvai.

norejau Like spaust, bet neradau, prisimiiniau, kad ne FB cia biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasapo @ 2016 10 06, 16:18)
norejau Like spaust, bet neradau, prisimiiniau, kad ne FB cia biggrin.gif

ant kiek mes like'u sugadinti zmones esam lotuliukas.gif
Atsakyti
Va va ir as palikint norejau
nu gal tikrai kuriam grupe?
privalgiau vakarienei kepto surio su pomidorais ir kazkaip sazine grauzia
nu jau visai man kvakst
svarbu nedagrauztu iki vytintu desryciu saldytuve (sese paliko) arba saldainiu su likeriais spintutej (vyras is komandiruotes parveze)

Sunkiai siandien sportavosi kazkaip, kojas maudzia sirdis dauzos, pilvas jautrus...nu laikas mmm greiciau jau pareitu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo qqte: 06 spalio 2016 - 19:09
nebuvo cukinijos.. netilpo ji i mano meniu siandien. ir vis per tu likuciu naikinimus..
Atsakyti
Vat su tais likučiais tai aš turbūt baisi nusikaltėlė, bet metu viska lauk, nu ne šiukšlių dėžė skrandis yra kad valgyt nes gaila išmest
nebent kokie baisiai skanūs likučiai biggrin.gif
Atsakyti