Įkraunama...
Įkraunama...

Naujausi pirkiniai

Sebiastian Hydre plauku treatment'as

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
QUOTE(Victorious @ 2018 08 25, 13:47)
Mario Badescu veido purškiklis


kaip patinka, kam naudosi? ax.gif

as pereinu i 'zalesne' kosmetika siuo metu tai naudoju ka turiu ir keiciu kai tik turiu galimybe wub.gif

EcoBrow antakiu pomada 'penelope'. subyrejo mano paskutinis antakiu seselis atostogose
vartotojo įkelta nuotrauka

ir JMO defrizzer nes sunaudojau visiskai visaus turimus aliejus plaukams. nors atsiliepimai pusetini tokie, man atrodo kad puikiai sueis, ypac saltuoju laikotarpiu
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Man "Mario Badescu" purškiklio kvapas labai patinka biggrin.gif. Apipurškiu veida, kai kaukės ant veido, taip pat kartais prieš tepant seruma ar krema. Na, toks gaivinantis reikaliukas.

Ar naudoji/naudosi saulės kremus su mineraliniais filtrais vietoj cheminiu? Net Amerikoj diskutuoja šiuo klausimu ir pilna mineraliniu SPF kremu reklamu - neva jie saugesni nuolatiniam naudojimui.
Atsakyti
QUOTE(Victorious @ 2018 08 31, 15:13)
Ar naudoji/naudosi saulės kremus su mineraliniais filtrais vietoj cheminiu? Net Amerikoj diskutuoja šiuo klausimu ir pilna mineraliniu SPF kremu reklamu - neva jie saugesni nuolatiniam naudojimui.

mano veido oda problemine tai man siuo atveju bele priemone tinka, o naturali ar ne, jau i antra plana nueina kol kas... naudoju dabar la roche posay Effeclarduo spf 30, su cheminiu fltru, bet ateity bandysiu mineralini, tik bijau rizikuot biggrin.gif gal kokiu rekomendaciju turi?
Atsakyti
Deja, neturiu. Beje, bandžiau Kiehl's saulės krema su mineraliniais filtrais - jis tirštesnis ir tarsi šyda palieka/pamaskuoja (gerai kuperiozinei odai).
Atsakyti
QUOTE(Victorious @ 2018 09 01, 10:09)
Deja, neturiu. Beje, bandžiau Kiehl's saulės krema su mineraliniais filtrais - jis tirštesnis ir tarsi šyda palieka/pamaskuoja (gerai kuperiozinei odai).

o koki ne mineralini naudoji? 4u.gif

weleda gentle cleansing milk
vartotojo įkelta nuotrauka
humble body lotion sweet pea&verbena
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
QUOTE(Prietarai @ 2018 09 04, 00:16)
o koki ne mineralini naudoji?  4u.gif

Baigiu "Skincode SPF 50+" veido losjona (patiko thumbup.gif) ir turiu "Neutrogena" krema su SPF 45.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka vartotojo įkelta nuotrauka vartotojo įkelta nuotrauka
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo NORIKA: 05 rugsėjo 2018 - 16:39
Ar aš čia tik viena prekinuos...? unsure.gif

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Norika, kaip ole hendriksen prausiklis? gal ka dar esi naudojus? mane ju kaukes labai vilioja
Atsakyti
Nebandžiau, noriu pabaigt turima larocheposay, kaukės mane irgi vilioja, ypač agurkine ta zalia.
Atsakyti