Įkraunama...
Įkraunama...

Naujausi pirkiniai

QUOTE(**Gin** @ 2016 09 23, 11:44)
spalvyte tobula  wub.gif ar ilgai islieka?

Dar labai laukiu is USA parkeliaujant wub.gif
Atsakyti
Dovanos wub.gif

user posted image
L'Occitane Almond Shower Oil 75ml

user posted image
L'Occitane Cherry Blossom Shimmering Lotion 75ml

user posted image
L'Occitane Almond Delicious Hands 30ml

user posted image
L'Occitane Cherry Blossom Lip Balm 12 ml
Atsakyti
Paskutinioji isigyta mufe hd, deja nepatinka ir netinka.
Pasidalinkite, prasau, kokios jusu paskutines isigytos ir jums patinkancios 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(NORIKA @ 2016 09 24, 17:57)
Dar labai laukiu is USA parkeliaujant  wub.gif


tai vis tik šitą ėmėt? Aš truputį jos "pabijojau", kad nebūtų "per rūžava" biggrin.gif būtinai parašykit, kaip spava - tekstūrą žinau wub.gif
Atsakyti
Loccitane stiprinamasis šampūnas nuo plaukų slinkimo

Loccitane atpalaiduojamas rankų bei pėdų kremas
Atsakyti
QUOTE(RitaRazi @ 2016 09 26, 17:10)
tai vis tik šitą ėmėt? Aš truputį jos "pabijojau", kad nebūtų "per rūžava"  biggrin.gif būtinai parašykit, kaip spava - tekstūrą žinau wub.gif

Tai jo... biggrin.gif Man kai visi riuzavi atspalviai ant lupu tinka, tai ir jamiau be baimes ax.gif



Mano sviezus pirkinukai, kuriais esu belekaip patenkinta wub.gif Taip norisi kasdien dazytis, bet gaila i darba su tokiais negaliu, per ryskus ir i akis krentantys, o taip norisi kasdien tepliotis rolleyes.gif
Dior Rouge Nr.999
user posted image

Ir pigesni piestuka prie jo pririnko konsultante - tobulai drinks_cheers.gif
Borjois 07 Cherry
user posted image
Atsakyti
QUOTE(NORIKA @ 2016 09 27, 10:45)
Dior Rouge Nr.999

Aš irgi šitą turiu, dėl spalvos grožio pritariu wub.gif Tik man visi Rouge linijos lūpdažiai sausina lūpas, o tai labai gaila, nes laikymasis jų fantastiškas verysad.gif

Glamglow veido prausiklis

user posted image
Atsakyti
QUOTE(NORIKA @ 2016 09 27, 10:45)

O tie naujieji matiniai Dior gerai tepasi? Tarkim jei lupos ne pacios glotniausios.
Atsakyti
Siaip jie ne matiniai, o tokie pusiau matiniai, tad nei lupu traukia, nei skilineja, nei diskomfortas uzsitepus ar kazkas tokio, kaip tik vieni maloniausiu ant lupu is visu kiek "matavausi" (ysl, chanel, guerlain ir pan)....
Mano lupos lygios, bet matiniu dazu nenori priimt, tuoj pat nusauseja, spalva suskilineja ir siaip nemaloniai jauciasi, nes traukia, tai as tokiu grynai matiniu vengiu. Turiu keleta spalvu, bet beveik nenaudoju... schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(NORIKA @ 2016 09 27, 21:56)
Siaip jie ne matiniai, o tokie pusiau matiniai, tad nei lupu traukia, nei skilineja, nei diskomfortas uzsitepus ar kazkas tokio, kaip tik vieni maloniausiu ant lupu is visu kiek "matavausi" (ysl, chanel, guerlain ir pan)....
Mano lupos lygios, bet matiniu dazu nenori priimt, tuoj pat nusauseja, spalva suskilineja ir siaip nemaloniai jauciasi, nes traukia, tai as tokiu grynai matiniu vengiu. Turiu keleta spalvu, bet beveik nenaudoju... schmoll.gif

Aišku, nes kažkurią dieną bandžiau ant rankos, pasirodė tokie drėgni, nors matiniai. Aš taip pat matinių vengiu, bet patiko 772 spalva. Beje, kiek jie kainuoja pas mus? Ar ne LT pirkta?
Atsakyti
Pas mus LT jie pirkti, kainos nepasakysiu, bet visi tie brand lupdaziai 33-35€ kazkur...
Atsakyti
Mano užsakymas iš iherb.com:
Earth Science, Deep Conditioning, Hair Masque, Olive & Avocado, 2 oz (59 g)
user posted image
Kartojamas.

Earth Science, Olive & Avocado, Shampoo, 2 fl oz (59 ml)
user posted image
Pirmą kartą bandysiu.

Acure Organics, Sensitive Facial Cleanser, Fragrance Free, 4 fl oz (118 ml)
user posted image
Pirmą kartą bandysiu. Papirko atsiliepimai SM ir bloguose blush2.gif

Now Foods, Solutions, Hyaluronic Acid Firming Serum, 1 fl oz (30 ml)
user posted image
Pirmą kartą bandysiu. Dabar jam super nuolaida (~50 proc.) ;)
Atsakyti