Įkraunama...
Įkraunama...

Vėdinimas 9

Prieš savaitę mano Q350ERV pradėjo kvailioti - išmetė filtrų klaidą, nors 90 dienų nuo paleidimo nėra, bet jau planavau patikrinti. Aplink dauguma dujomis šildosi, bet nuo seno ir kaminai likę - pasirodo, kad pasikūrena, nes filtras smirdėjo ir gerokai pajuodavęs. Prasiurbiau, nors šiukšlių ir nesimatė, prieš lemputę dar šiek tiek persišviečia. Įdėjau atgal - klaidos nėra - išvažiavau. Vakare žiū į apps'ą - lauke minus 10, o tenas tai neįsijungęs... Iš ryto perkroviau - pradėjo mest teno klaidą - neįsijungia. Per savaitę teną pakeitė į kitą ir vėl viskas veikia be klaidų. Kol rekuperatorių savaitę laikiau išjungtą ir ant mano teno viduj prisikaupė drėgmės - kai keitė matėsi. Tai pas balbiesą gal tenas neveikia? Arba labai daug drėgmės viduj sugeneruoja ir nespėja išvėdint laukan. Įdomiausia tai, kad montuotojas sakė, kad Q350ERV prie didelio minuso ir be teno gali naudot - atseit nieko nenutiks. Galvojau, kad negalima. Be teno veikė taip:

8324ccb4e11081515afdfeda3859ce95815.jpg

Atsakyti
QUOTE(balbiesas @ 2021 02 16, 21:20)
<p>Sveiki, seniai matyti. Lyg ir turiu problemų su zehnder 350 entalpiniu.
</p><p>Vakar netyčia užėjus į katilinę kažkaip keistai jis man ten ūžė. Atidariau - lauko ventiliatoriaus pusėje 1.5 litro vandens išleidau, buvo jau gerai patį ventiliatoriaus "ragą" apsėmę. Čia taip turi būti? Manuale kaip ir parašyta kad entalpiniam vandens išvedimas nereikalingas, bet tokie vandens kiekiai atrodo keistokai</p><p></p><p>Keistokas garsas panašu kad sklinda iš lauko ventiliatoriaus, tarsi būtų kažkoks išcentriškumas, ypatingai gerai pasigirsta kad numeti greitį nuo 3->away. Pats ventiliatorius lyg ir nekliba, bet pasukus jaučiasi kad dirba garsiau nei vidinis. Patarimai?</p>

Kuo viskas baigėsi? Kokia buvo problema? Kaip reikalai su garantiniu ir servisu? Čia tas masiškai iš olandų pirktas įrenginys ir pačių montuotas, paleistas?
Papildyta:
QUOTE(mjjm @ 2021 02 18, 19:14)
<p>Prieš savaitę mano Q350ERV pradėjo kvailioti - išmetė filtrų klaidą, nors 90 dienų nuo paleidimo nėra, bet jau planavau patikrinti. Aplink dauguma dujomis šildosi, bet nuo seno ir kaminai likę - pasirodo, kad pasikūrena, nes filtras smirdėjo ir gerokai pajuodavęs. Prasiurbiau, nors šiukšlių ir nesimatė, prieš lemputę dar šiek tiek persišviečia. Įdėjau atgal - klaidos nėra - išvažiavau. Vakare žiū į apps'ą - lauke minus 10, o tenas tai neįsijungęs... Iš ryto perkroviau - pradėjo mest teno klaidą - neįsijungia. Per savaitę teną pakeitė į kitą ir vėl viskas veikia be klaidų. Kol rekuperatorių savaitę laikiau išjungtą ir ant mano teno viduj prisikaupė drėgmės - kai keitė matėsi. Tai pas balbiesą gal tenas neveikia? Arba labai daug drėgmės viduj sugeneruoja ir nespėja išvėdint laukan. Įdomiausia tai, kad montuotojas sakė, kad Q350ERV prie didelio minuso ir be teno gali naudot - atseit nieko nenutiks. Galvojau, kad negalima. Be teno veikė taip:</p>
<p>vartotojo įkelta nuotrauka</p>

Aš irgi naujų metų pradžioje problemėlę turėjau. Ateinu į katilinę ir žiūriu laša. Toje vietoje, kur ne entalpiniam daro drenažą. Pajungimo metu tas išėjimas buvo tiesiog užklijuotas Siga juosta. Tai ji vargšelė gal kokius 4-5 metus atlaikė. Šiuo metu vietoje Sigos stovi normalus, gamyklinis kamštis - kaip kairėje pusėje. Vadinasi, viduje būna drėgmės. Bet mano atveju viskas veikia.
Atsakyti
QUOTE(cibulis @ 2021 02 18, 22:20)
Vadinasi, viduje būna drėgmės.


Ir vėl čia tas mersas kuris tipo drėgmę gražina smile.gif. Maniškis pagal kai kuriuos drėgmės negražina, bet prie drenažo nepajungtas, o drėgmės niekad užtikt nepavyko.
Atsakyti
QUOTE(mjjm @ 2021 02 18, 19:14)
<p>Prieš savaitę mano Q350ERV pradėjo kvailioti - išmetė filtrų klaidą, nors 90 dienų nuo paleidimo nėra, bet jau planavau patikrinti. Aplink dauguma dujomis šildosi, bet nuo seno ir kaminai likę - pasirodo, kad pasikūrena, nes filtras smirdėjo ir gerokai pajuodavęs. Prasiurbiau, nors šiukšlių ir nesimatė, prieš lemputę dar šiek tiek persišviečia. Įdėjau atgal - klaidos nėra - išvažiavau. Vakare žiū į apps'ą - lauke minus 10, o tenas tai neįsijungęs... Iš ryto perkroviau - pradėjo mest teno klaidą - neįsijungia. Per savaitę teną pakeitė į kitą ir vėl viskas veikia be klaidų. Kol rekuperatorių savaitę laikiau išjungtą ir ant mano teno viduj prisikaupė drėgmės - kai keitė matėsi. Tai pas balbiesą gal tenas neveikia? Arba labai daug drėgmės viduj sugeneruoja ir nespėja išvėdint laukan. Įdomiausia tai, kad montuotojas sakė, kad Q350ERV prie didelio minuso ir be teno gali naudot - atseit nieko nenutiks. Galvojau, kad negalima. Be teno veikė taip:</p>
<p>vartotojo įkelta nuotrauka</p>

Kad per stebuklai su temperatūromis? Lauke -10, grąžina į namus 0.7 laipsnio mažiau nei paiima, arba bveik 98% efektyvumas, gamintojas tiek net nedeklaruoja.
Atsakyti
QUOTE(mintas @ 2021 02 19, 00:06)
Ir vėl čia tas mersas kuris tipo drėgmę gražina smile.gif. Maniškis pagal kai kuriuos drėgmės negražina, bet prie drenažo nepajungtas, o drėgmės niekad užtikt nepavyko.


Čia daug patarlių prisiminti galima, bet kažkaip kažkieno anksčiau dažnai kartoti žodžiai apie siusiojančius žiguliukus dabar skamba labai (auto)ironiškai smile.gif

Aš ta proga vakar net atsidariau savo žiagą pažiūrėti, kas ten viduje - o nieko, sausa. Namie 50-60% drėgmė laikosi.
Atsakyti
QUOTE(Verteris @ 2021 02 19, 08:55)
Čia daug patarlių prisiminti galima, bet kažkaip kažkieno anksčiau dažnai kartoti žodžiai apie siusiojančius žiguliukus dabar skamba labai (auto)ironiškai smile.gif

Aš ta proga vakar net atsidariau savo žiagą pažiūrėti, kas ten viduje - o nieko, sausa. Namie 50-60% drėgmė laikosi.

Galiu tik paantrinti dėl žiguliuko. Pas mane irgi visą žiemą drėgmė stabiliai apie 55%, rekupą net kelis kartus buvau atsidaręs - viduje viskas gražu smile.gif
Atsakyti
Žiagų driveriai, ramiai. Matau jau bujoti pradėjote. Nei gėdos, nei sąžinės, nei supračiaus. Niu niu niu.

O jei rimtai, aš norėjau pasakyti, kad viduje būna drėgmės. Ir manau, kad tai normalu, nes jis yra grąžinantis drėgmę.
Atsakyti
QUOTE(cibulis @ 2021 02 19, 12:51)
Žiagų driveriai, ramiai.


Na, mano, kaip tu įvardini - žiago bent kokybė geresnė nei jūsų zaporožiečių. Apie mersą pamiršk, čia tik tu visus bandei tuo įtikinti, bet pažiūrėk kiek kitų šio įrenginio vartotojų atsiliepimų, apie zaporožietišką kokybę. Čia mano įrenginys, lyginant su jūsiškiu mersas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mintas: 19 vasario 2021 - 16:27
Ir dar, Žiagas ir Mersas, tai čia tavo sapalionės, jei lyginti su auto, aš sakyčiau, kad Komfovent yra konkretus VW, o taviškis - Citroenas. Citroenai irgi būna prifarširuoti visokios elektronikos, bet kokybė, kaip Citroeno.
Atsakyti
QUOTE(mintas @ 2021 02 19, 17:26)
Na, mano, kaip tu įvardini - žiago bent kokybė geresnė nei jūsų zaporožiečių. Apie mersą pamiršk, čia tik tu visus bandei tuo įtikinti, bet pažiūrėk kiek kitų šio įrenginio vartotojų atsiliepimų, apie zaporožietišką kokybę. Čia mano įrenginys, lyginant su jūsiškiu mersas.

Kokie tie atsiliepimai? Konkrečiai kas blogai? Įvardink. O kad žiagai peršala, ledyja, siusioja, suka tonomis elektrą, grąžina tik Sibiro meškom pakeliamą temperatūrą, - tai faktai.
Papildyta:
QUOTE(mintas @ 2021 02 19, 17:52)
Ir dar, Žiagas ir Mersas, tai čia tavo sapalionės, jei lyginti su auto, aš sakyčiau, kad Komfovent yra konkretus VW, o taviškis - Citroenas. Citroenai irgi būna prifarširuoti visokios elektronikos, bet kokybė, kaip Citroeno.

Žiagas yra žiagas. Ir nesiginčyk. Bet kalbėk, nes dar kompleksai dėl Žiago išsivystys.
Atsakyti

Kuo viskas baigėsi? Kokia buvo problema? Kaip reikalai su garantiniu ir servisu? Čia tas masiškai iš olandų pirktas įrenginys ir pačių montuotas, paleistas?

Na garantija jam jau bet kuriuo atveju out nes du metai praėjo. Visada aišku variantas gamintojui parašyti, bet žinant kad aš lyg ir ne vienas, galvojau gal kas bus dar susidūręs

Atsukau, vadens daugiau kaip ir nėra per tas tris dienas, bet manau kad 1.5 litro nėra normalu, kur tas drėgmės gražinimas tada?

Appso neturiu, bet per usb matau kad tenas veikia, šiuo metu 66watai. Šian sonoff skaitilis rodo 4.5kwh, kas kai jau taip pagalvoji per mėnesį biški kosmosas. Na bet plokštelinis, nenuostabu.Namuose dabar 24-24.5, ir 40-42%


O dėl tų žigulių vs mersų, na nelabai aš čia suprantu kuom čia į temą ir koks šito noro matuotis tuom kas tarp kojų tikslas?


Atsakyti

Kad per stebuklai su temperatūromis? Lauke -10, grąžina į namus 0.7 laipsnio mažiau nei paiima, arba bveik 98% efektyvumas, gamintojas tiek net nedeklaruoja.

Varinėju 70 m3. Kai rekuperatorius buvo savaitę išjungtas, išvėdinimui porą valandų palaikiau ant didžiausio greičio ~320 m3. Tuomet temperatūrų skirtumas neveikiant tenui buvo apie 2°C (maždaug 19,5 - 17,5).

Atsakyti