Įkraunama...
Įkraunama...

Vėdinimas 9

QUOTE(Agnekk @ 2022 07 14, 09:32)
<p>Sveiki , atėjo laikas įsirengti rekuperacinę sistemą namuose. Namas 100 km , vieno aukšto ,  gyvename jau 6 metai ,  pora metų kampuose už lovų  pradeda lysti pelėsis , kambariuose drėgmės daug . Gal patartumėte kas protingai galėtų padaryti vėdinimo planą ir patartų dėl rekuperatoriaus pasirinkimo. Ačiū </p>



Drėgmės daug, tai kiek?

Jei nėra rekuperatoriaus, patalpas vėdinti vis tiek reikia.

6 metus jau gyvenat, tai gal jau visa apdaila padaryta? Suprantat kad po rekuperacinės įdiegimo reikės naujai daryti apdailą slepiant sumontuotus ortakius?
Atsakyti

Sveiki , atėjo laikas įsirengti rekuperacinę sistemą namuose. Namas 100 km , vieno aukšto ,  gyvename jau 6 metai ,  pora metų kampuose už lovų  pradeda lysti pelėsis , kambariuose drėgmės daug . Gal patartumėte kas protingai galėtų padaryti vėdinimo planą ir patartų dėl rekuperatoriaus pasirinkimo. Ačiū 

Labas, Man patarimus dave musu forumietis korida, kuris jau keleta metu profesionaliai uzsiima silumos siurbliais. Pagal jo rekomendacija kita imone patieke rekuperatoriu (instaliavau pats), jis sumontavo silumos siurbli oras oras. Viskas veikia puikiai. Jei norite, galiu duoti koridos kontaktus, kadangi pazinau ji, kaip sazininga, savo zodi tesinti zmogu

Atsakyti

Drėgmės daug, tai kiek?

Jei nėra rekuperatoriaus, patalpas vėdinti vis tiek reikia.

6 metus jau gyvenat, tai gal jau visa apdaila padaryta? Suprantat kad po rekuperacinės įdiegimo reikės naujai daryti apdailą slepiant sumontuotus ortakius?

 Sveiki , vaiko kambario durys pastoviai uždarytos , tai drėgmės 75 procentai net būna . Vėdinam be abejo , bet žiemą daug neprivėdinsi , drėgmės surinkėjas labai deguonį išdegina . Apdaila padaryta , bet mansarda negyvenama , tai galima ant perdandos artakius išvedžioti . Čia aš taip mastau ?  Todėl man ir reikalingas išmanantis žmogus kuris gali patarti . 

Atsakyti

Duokite prašau. Ačiū 

Atsakyti

Duokite prašau. Ačiū 

8 698 72135 Paulius. Galite sakyti, kad Severinas is Marijampoles dave tel Nr. Jo pagrindinis yra silumos siurbliai, bet man rekomendavo ir rekuperatoriu.Tikiuosi Jums pagelbes, nes labai padorus zmogus.  Musu name tuoj bus 2 metai, kaip veikia jo montuotas oras oras ir rekuperatorius, esu labai patenkintas.

Jei i tema, tai rinkinys entalpinis rekuperatorius su dregmes saugojimu (ziema) ir silumos siurblys/kondicionierius, sukuria puiku klimata namo viduje. Ziema santykine dregme nekrito zemiau 45, o dabar nekyla auksciau 55, nes ijungus oras oras dregmes perteklius momentaliai keliauja lauk per jo drenaza + turite namuose konfortiska vesa. Sekmes

Atsakyti
Sevai, nedarykit daugiau taip. Kontaktus siūskit privačiai.
Papildyta:
QUOTE(Agnekk @ 2022 07 15, 09:38)
drėgmės 75 procentai


Vat čia tai tikrai daug. Čia žiemos metu ar vasarą? Jei žiemos metu pagelbės ventiliacija, jei vasarą (pas mane tokios problemos vasarą) ventiliacija jau nepagelbės, reikia kitokių sprendimų, sevo nurodytas kondicionierius viena tokių.

QUOTE
drėgmės surinkėjas labai deguonį išdegina


Drėgmės surinkėjas neišdegina nei vienos deguonies molekulės. Čia tai pasakėt nesąmonę konkrečią. Deguonis išdeginamas tik tuomet, kai yra atvira ugnis, vyksta oksidacija, na dar jūs kvėpuodami jį sunaudojat, bet drėgmės surinkėjas, elektrinis radiatorius ar panašūs prietaisai deguonies nedegina. Vieni prietaisai dulkes sudegina ir tada kai kas pradeda aiškinti apie sudegintą deguonį, kiti prietaisai drėgmės kiekį sumažina ir sumažėjus drėgmei vėl žmonės "deguonies pasigenda", bet realiai tai tokie prietaisai deguoniui nedaro absoliučiai jokios įtakos.


QUOTE
Apdaila padaryta , bet mansarda negyvenama , tai galima ant perdandos artakius išvedžioti 


Įmanomas variantas, nors ir ne pats geriausias, nors kai apdaila padaryta, nelabai kitų variantų yra. Vis tik, jei mansarda neapšiltinta, tai tikrai ne pats geriausias vėdinimo vedžiojimo variantas, nes gali atsirasti problemos su kondensatu, kurių normaliai vedžiojant ortakius nebūna. Čia ne tam, kad atkalbėti, bet perspėti, kad jei susidursit su problemomis, neateikit čia aiškindami, jog priverstinis vėdinimas yra nesąmonė. Ne, tai labai geras dalykas, kai jis įrengiamas dar prieš apdailą. Vedžiojant per neapšiltintą mansardą galimos problemos.
Atsakyti

Sevai, nedarykit daugiau taip. Kontaktus siūskit privačiai.

gerai, nesinaudojes privaciu siuntimu, patingejau ieskoti, bet paskatos buvo "kilnios"

Atsakyti

 Apdaila padaryta , bet mansarda negyvenama , tai galima ant perdandos artakius išvedžioti . Čia aš taip mastau ?  Todėl man ir reikalingas išmanantis žmogus kuris gali patarti . 

teks apsiltinti ortakius ir pati rekuperatoriu. Padaryti nebutu labai sudetinga, dar priklauso, ar mansarda liks negyvenama, ar su laiku irenginesite, Bet lubas teks pazeisti, kad sumontuoti oro padavimo ir salinimo difuzorius

Atsakyti
QUOTE(sevas @ 2022 07 16, 19:33)
teks apsiltinti ortakius ir pati rekuperatoriu. Padaryti nebutu labai sudetinga, dar priklauso, ar mansarda liks negyvenama, ar su laiku irenginesite, Bet lubas teks pazeisti, kad sumontuoti oro padavimo ir salinimo difuzorius


Lubos realiai nebus pažeistos. Išpjaus tik tiek kiek reikia difuzoriams, juos įdės ir nieko neliks kas buvo paliesta nesutvarkyta. Čia jokia ne problema.

Problema su ortakiais mansardoje. Taip, juos būtinai reikės apšiltinti, bet šiltink nešiltinęs, šilumos nuostoliai vis tiek bus, tad čia šioks toks minusas su ortakiais neapšiltintoje patalpoje. Vis tik tai minusas nedidelis, kai rekuperatorius dirba ir ortakiais nuolat tiekiamas oras. Problemos prasideda, kai rekuperatorius išjungiamas ir oras priverstinai netiekiamas, tada pradeda kauptis kondensatas ortakiuose ir lašėti pro difuzorius.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mintas: 17 liepos 2022 - 13:50

8 698 72135 Paulius. Galite sakyti, kad Severinas is Marijampoles dave tel Nr. Jo pagrindinis yra silumos siurbliai, bet man rekomendavo ir rekuperatoriu.Tikiuosi Jums pagelbes, nes labai padorus zmogus.  Musu name tuoj bus 2 metai, kaip veikia jo montuotas oras oras ir rekuperatorius, esu labai patenkintas.

Jei i tema, tai rinkinys entalpinis rekuperatorius su dregmes saugojimu (ziema) ir silumos siurblys/kondicionierius, sukuria puiku klimata namo viduje. Ziema santykine dregme nekrito zemiau 45, o dabar nekyla auksciau 55, nes ijungus oras oras dregmes perteklius momentaliai keliauja lauk per jo drenaza + turite namuose konfortiska vesa. Sekmes

 

Ačiū , būtinai susisieksiu , nes kitais metais galvojame ir namo šildymą pasikeisti į šilumos siurblį , tai tikrai pravers jūsų kontaktas . 

Sevai, nedarykit daugiau taip. Kontaktus siūskit privačiai.
Papildyta:

Vat čia tai tikrai daug. Čia žiemos metu ar vasarą? Jei žiemos metu pagelbės ventiliacija, jei vasarą (pas mane tokios problemos vasarą) ventiliacija jau nepagelbės, reikia kitokių sprendimų, sevo nurodytas kondicionierius viena tokių.


Drėgmės surinkėjas neišdegina nei vienos deguonies molekulės. Čia tai pasakėt nesąmonę konkrečią. Deguonis išdeginamas tik tuomet, kai yra atvira ugnis, vyksta oksidacija, na dar jūs kvėpuodami jį sunaudojat, bet drėgmės surinkėjas, elektrinis radiatorius ar panašūs prietaisai deguonies nedegina. Vieni prietaisai dulkes sudegina ir tada kai kas pradeda aiškinti apie sudegintą deguonį, kiti prietaisai drėgmės kiekį sumažina ir sumažėjus drėgmei vėl žmonės "deguonies pasigenda", bet realiai tai tokie prietaisai deguoniui nedaro absoliučiai jokios įtakos.



Įmanomas variantas, nors ir ne pats geriausias, nors kai apdaila padaryta, nelabai kitų variantų yra. Vis tik, jei mansarda neapšiltinta, tai tikrai ne pats geriausias vėdinimo vedžiojimo variantas, nes gali atsirasti problemos su kondensatu, kurių normaliai vedžiojant ortakius nebūna. Čia ne tam, kad atkalbėti, bet perspėti, kad jei susidursit su problemomis, neateikit čia aiškindami, jog priverstinis vėdinimas yra nesąmonė. Ne, tai labai geras dalykas, kai jis įrengiamas dar prieš apdailą. Vedžiojant per neapšiltintą mansardą galimos problemos.

Drėgmė žiemą būna tokia , vasarą laingai atidari . Na jūs geriau žinote ar išdegina deguonį drėgmės surinkėjas ar ne , bet po  drėgmės surinkėjo smirda visas kambarys reikia langus atidarius pravėdinti . 

Atsakyti

Ačiū , būtinai susisieksiu , nes kitais metais galvojame ir namo šildymą pasikeisti į šilumos siurblį , tai tikrai pravers jūsų kontaktas . 

Drėgmė žiemą būna tokia , vasarą laingai atidari . Na jūs geriau žinote ar išdegina deguonį drėgmės surinkėjas ar ne , bet po  drėgmės surinkėjo smirda visas kambarys reikia langus atidarius pravėdinti . 

kiek supratau pagal forumieciu postus ir savo patyrima, siuo metu geriausias sildymo/vesinimo/vedinimo rinkinys tai sildymas (radiatoriai, grindinis ar dujomis, elektra, silumos siurbliu oras/gruntas- vanduo,kieto kuro katilas ir t.t.) + silumos siurblys oras- oras, kad ziema operatyviai papildomai sildyti, o vasara vedinti ir mazinti dregme. Ir, aisku, ntalpinis rekuperatorius, kuris ziema saugo dregme.

Kai korida man montavo oras- oras, as pareiskiau, kad jis bus ziema papildomas silumos saltinis. Korida pasisypsojo ir pasake, bus matyti, Taip ir buvo, mano elektrinis grindinis sildymas net per didelius salcius veikdavo 3- 4 val per para, o kita siluma duodavo oras oras, Kadangi oras oras naudingumo koeficientas net prie - 20 -25 lieka teigiamas, nekalbant apie temperaturas iki -10, kai NVK yra keli kartai, manau, tai labai teigiamai atsiliepe mano biudzetui

Atsakyti
QUOTE(Agnekk @ 2022 07 21, 13:44)
po  drėgmės surinkėjo smirda visas kambarys reikia langus atidarius pravėdinti


Smarvė ne sudeginto deguonies požymis smile.gif, smarvė yra smarvė smile.gif.
Atsakyti