Įkraunama...
Įkraunama...

Prekinamės JAV parduotuvėse !@!

QUOTE(Gafsa @ 2016 09 26, 15:45)
geriausias laikas turbut buvo vasara, bent kai sau pirkau, buvo daugiau nei dabar...
geros kainos kiek pastebejau- c21, worldofwatches parduotuvese.


o seube, vasaros reiks laukt... tiksliau turbūt vasaros galo...

nes tiksliai pamenu kaip buvau į lindusi į nuorodą su daaaug ir nebrangių firminių akinių ... o kokie pavyzdžiui kokybiški? Dabar turiu Fossil, visai nieko 4u.gif
Atsakyti
VITACOST
user posted image

RALPH LAUREN

user posted image

J.CREW
user posted image

J.CREW FACTORY
user posted image

LANDS' END
user posted image
user posted image

CARTER'S
user posted image

OLD NAVY
user posted image

PAULA'S CHOICE
user posted image

DISNEY STORE
user posted image


Papildyta:
H&M
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo miminko: 27 rugsėjo 2016 - 07:48
ar gymboree perkate?
Atsakyti
QUOTE(Cypas @ 2016 09 27, 06:31)
Rankovių ilgį, pvz. mano vyras nešioja L dydį ,ūgis 185cm, svoris 87kg tai perku marškinius 16,5 34/35


ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(gaikaSJ @ 2016 09 27, 09:57)
ar gymboree perkate?


TAIP. Trūksta tik $5.05 iki freeshipp
thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
YOOX
user posted image

WOMEN'S LIGHTWEIGHT DOWN JACKET SU PAPILDOMA 40% NUOLAIDELE SIOS PUKINES STRIUKYTES KAINA NESIEKA NET $21 - NUODEME NEPIRKTI mirksiukas.gif
user posted image


Papildyta:
CENTURY 21 $10 nuo $100

[B]Ultra Light Down Long Jacket TIK UZ $59.99[/B]
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo miminko: 27 rugsėjo 2016 - 11:55
QUOTE(ritinelis1 @ 2016 09 26, 15:16)
Laba, kensie rubai tikrai atitinka, beje kokybe ju superine  4u.gif

Dėkui už atsakymą. Vis labiau linkstu prie piniginės tuštinimo versijos lotuliukas.gif .
Papildyta:
Vėl iškilo klauimas. L dydis reiškia 12 ir 14. Jeigu 14 man bus geras, o jei 12 mažokas. Nėra jokių garantijų, kad iki kitos vasaros sukūsiu
Atsakyti
QUOTE(miminko @ 2016 09 27, 11:53)
WOMEN'S LIGHTWEIGHT DOWN JACKET SU PAPILDOMA 40% NUOLAIDELE SIOS PUKINES STRIUKYTES KAINA NESIEKA NET $21 - NUODEME NEPIRKTI  mirksiukas.gif
user posted image


Gal žinot, kaip su dydžiais šios striukytės? Jei XS/s nešioju, tai imti XS? Ar geriau didesnį?
Atsakyti
THE CHILDREN'S PLACE
user posted image
Atsakyti
QUOTE(songaila @ 2016 09 27, 07:09)
o seube, vasaros reiks laukt... tiksliau turbūt vasaros galo...

nes tiksliai pamenu kaip buvau į lindusi į nuorodą su daaaug ir nebrangių firminių akinių ... o kokie pavyzdžiui kokybiški? Dabar turiu Fossil, visai nieko  4u.gif

Fossil turbut ekonomine klase, gal dar Polaroid panasus butu- kokybiski, bet nebangus dry.gif
Is pigesniu , turbut ziureciau Tommy Hilfiger, V 1969 ITALIA (lyg Versace kazkokia nebrangi linija kiek zinau)- ju c21 tikrai buvo.
Sau nepigius YSL pirkau, uz 99 berods, jau su gera nuolaida, bet as retai akinius keiciu, tai tiek to.
Atsakyti
Trūksta $6 iki freeshipp thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

www.gymboree.com
Atsakyti
www.Macys.com reikia kompanijos pirkti batukus su sia akcija 40% OFF 3, 30% OFF 2 code: GREAT . Renkame iki didziausios nuolaidos 4u.gif
Atsakyti