Įkraunama...
Įkraunama...

Paleo (primal) mityba

va tai tau. 6 metai paleo ir... candida burnos.
lankiausi pas dermotologe, padare tyrima- ant lupu ir liezuvio rado kandidos.
na paskutiniu metu blogai ir jauciausi.. dujos tik suvalgius vaisiu ir uogu..

bet jau gal du menesius beprotiskai skauda gerkle, ji raudona, baisi.. paskutinem dienom ir baisiai patinus, sunku prakvepuot.. bijau kad neburu ir gekles kandidozes..

dermotologe (odos ir veneros poliklinikoj) aisku israse 2 tabl flukonozolio ir tepti clotrimozoliu.. tableciu negeriau, bet lupas tepu.
dar buvo israsius Daktarino, bet jis man beprotiskai saldus- itariu saldikliu ar sazharozes kokios yra. ismeciau.

vietoj to nusipirkau Nistatino,geriu Pau Darco, Dandida support, probiotiku, vit C.
gydausi galima sakyt pati.
tepu lupas. bet lupos tai ka- tik pasekme kur islindo bjaurybe.

noriu keliauti pas LOR ir pasakyti savo isvada, gal padarytu paseli nuo gerkles? gal rastu ka?..
dieta siuo metu griezciausia... bet svarstau - ar i keto inyksiu?
ir ka man tada daryt jei keleta menesiu busiu keto? kaip isbristi is jos?


esu svelniai tariant nevilty....... angel_sadangel.gif
Atsakyti
QUOTE(jaicy @ 2018 07 22, 16:19)
va tai tau. 6 metai paleo ir... candida burnos.
lankiausi pas dermotologe, padare tyrima- ant lupu ir liezuvio rado kandidos.
na paskutiniu metu blogai ir jauciausi.. dujos tik suvalgius vaisiu ir uogu..


Labas, stiprybės !
Mano supratimu tai vaisių negalima prie candida, ir pieno produktų. Nieko kame yra cukraus.
Tuo pačiu gerųjų bakterijų pavartočiau.
Bet gal senbuvės ką kitaip pakomentuos.
Atsakyti
QUOTE(Izolda @ 2018 07 23, 08:22)
Labas, stiprybės !
Mano supratimu tai vaisių negalima prie candida, ir pieno produktų. Nieko kame yra cukraus.
Tuo pačiu gerųjų bakterijų pavartočiau.
Bet  gal senbuvės ką kitaip pakomentuos.



zinau apie dieta. nieko isskyrus mesa ir darzoves kai kurias.
na dar kiausiniu negaliu atsisakyt, bet gal vertetu... unsure.gif
Papildyta:


Jei as neklystu, SPIRULINA nelabai megstama cia (Paleo pries?), bet man idomu kodel?

Jei ji puikiai valo nuo sunkiuju metalu.
Galvoju ir juos apavalyt. Gal kas turit patirties?
Atsakyti
sakes, candida + H.Pylori.

merginos gal kam nustate Pylori bakterija? gydetes?
Atsakyti
Radau įdomų skaitinį homosanitus.lt
Gal senbuvės paleolietės pakomentuotų kur galima viską susirinkti?

Konkretus pavyzdys: ko reikia, kad atstatyti sugriuvusią odą?



-aminorūgšties, turinčios sieros;
-cinko;
-vario;
-seleno;
-chromo;


riebaluose tirpių antioksidantų:

-vitamino E;
-beta karotino;


fosfolipidų ląstelių membranoms:

-lecitino;


jungiamajam audiniui:

-gliukozamino;
-chondroitino sulfato;
-metileno mėlio (MSM);


ląstelių mitochondrijoms:

-B grupės vitaminų;
-vario;
-sieros;
-kofermento Q-10;
-magnio;


transmembraninio riebalų pernešėjo:

-karnitino;


sunkiųjų metalų (pagrindinių mitochondrijų gadintojų) šalinimui:

-chelatorių;


normaliai žarnyno florai atstatyti:

-žarnyno bakterijų;


kepenų darbui pagerinti:

-vaistažolių;
Atsakyti
QUOTE(jaicy @ 2018 07 22, 17:19)
va tai tau. 6 metai paleo ir... candida burnos.
lankiausi pas dermotologe, padare tyrima- ant lupu ir liezuvio rado kandidos.
na paskutiniu metu blogai ir jauciausi.. dujos tik suvalgius vaisiu ir uogu..

bet jau gal du menesius beprotiskai skauda gerkle, ji raudona, baisi.. paskutinem dienom ir baisiai patinus, sunku prakvepuot.. bijau kad neburu ir gekles kandidozes..

dermotologe (odos ir veneros poliklinikoj) aisku israse 2 tabl flukonozolio ir tepti clotrimozoliu.. tableciu negeriau, bet lupas tepu.
dar buvo israsius Daktarino, bet jis man beprotiskai saldus- itariu saldikliu ar sazharozes kokios yra. ismeciau.

vietoj to nusipirkau Nistatino,geriu Pau Darco, Dandida support, probiotiku, vit C.
gydausi galima sakyt pati.
tepu lupas. bet lupos tai ka- tik pasekme kur  islindo bjaurybe.

noriu keliauti pas LOR ir pasakyti savo isvada, gal padarytu paseli nuo gerkles? gal rastu ka?..
dieta siuo metu griezciausia... bet svarstau - ar i keto inyksiu?
ir ka man tada daryt jei keleta menesiu busiu keto? kaip isbristi is jos?
esu svelniai tariant nevilty....... angel_sadangel.gif



QUOTE(jaicy @ 2018 10 05, 15:57)
sakes, candida + H.Pylori.

merginos gal kam nustate Pylori bakterija? gydetes?


O viespatie, nu tau ir sekasi verysad.gif Su paleo mityba H pylori kaip ir neimanoma, nes skrandyje rugstine terpe juk, o prie jos H pylori neisgyvena. Kas tau, mergyt, kaip tau padeti? Pienlige irgi su paleo negalima. Man ji dingo su visam verysad.gif Gal tau reikia kreiptis pas Roka del normalaus metabolizmo tyrimo? Jis tiksliau pasakytu po tyrimo, kur tu nuvairavai ir kur tau toliau plaukti??? As tai taip daryciau, nes pas tave jau viskas nekontroliuojama darosi verysad.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nidulia: 02 kovo 2019 - 00:29
Labas, ar yra dar su Paleo begyvenančių?

Temos atgaivinimui ir įkvėpimui gal pasidalintut kokie pasikeitimai įvyko susidraugavus su šiuo gyvenimo būdu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Nidulia @ 2019 03 02, 01:26)
O viespatie, nu tau ir sekasi verysad.gif Su paleo mityba H pylori kaip ir neimanoma, nes skrandyje rugstine terpe juk, o prie jos H pylori neisgyvena. Kas tau, mergyt, kaip tau padeti? Pienlige irgi su paleo negalima. Man ji dingo su visam verysad.gif Gal tau reikia kreiptis pas Roka del normalaus metabolizmo tyrimo? Jis tiksliau pasakytu po tyrimo, kur tu nuvairavai ir kur tau toliau plaukti??? As tai taip daryciau, nes pas tave jau viskas nekontroliuojama darosi verysad.gif



viskas imanoma.
kuo toliau- tuo labiau suprantu kad Paleo ne panaceja...
Papildyta:
QUOTE(Izolda @ 2019 07 01, 16:10)
Labas, ar yra dar su Paleo begyvenančių?

Temos atgaivinimui ir įkvėpimui gal pasidalintut kokie pasikeitimai įvyko susidraugavus su šiuo gyvenimo būdu  4u.gif


sveiki.
man rodos labai daug apie tai rasem, tiek as, tiek Niduliaa.
be kadangi as cia uzejau- nesunku parasyt.


man dingo kassezoniniai persalimai, gastritais. refliuksas(nors buvo atsinaujines matomai nuo streso), nemiga, migrena, siaip neaisku galvos skausmai, su virskinimu pagerejo (su WC reikalais), pradejau gerti vandeni ir eiti i WC ( anksciau visa gyvenima uztekdavo nueiti du kartus per diena), nesinorejo.
dingo odos alergijos
gydziausi nuo kandidos, nepasakyciau kas isigydziau. bet bent jau simptomu ner ir gyvenimo negadina. dabar nesitikrinu ir nenoriu apie ja nieko girdet. raminu nervus.
Atsakyti
QUOTE(jaicy @ 2019 09 12, 14:32)
viskas imanoma.
kuo toliau- tuo labiau suprantu kad Paleo ne panaceja...
Papildyta:
sveiki.
man rodos labai daug apie tai rasem, tiek as, tiek Niduliaa.
be kadangi as cia uzejau- nesunku parasyt.
man dingo kassezoniniai persalimai, gastritais. refliuksas(nors buvo atsinaujines matomai nuo streso), nemiga, migrena, siaip neaisku galvos skausmai, su virskinimu pagerejo (su WC reikalais), pradejau gerti vandeni ir eiti i WC ( anksciau visa gyvenima uztekdavo nueiti du kartus per diena), nesinorejo.
dingo  odos alergijos
gydziausi nuo kandidos, nepasakyciau kas isigydziau. bet bent jau simptomu ner ir gyvenimo negadina. dabar nesitikrinu ir nenoriu apie ja nieko girdet. raminu nervus.

Ačiū, kad pasidalinai.
Labai gaila, kad temelė neaktyvi
Atsakyti
QUOTE(jaicy @ 2018 10 05, 14:57)
sakes, candida + H.Pylori.
merginos gal kam nustate Pylori bakterija? gydetes?


Šiaip ji gydoma antibiotikais. Papildomai galima pabandyti mastiką: http://www.mastika.lt/

Papildyta:
QUOTE(Nidulia @ 2019 03 02, 01:26)
Su paleo mityba H pylori kaip ir neimanoma, nes skrandyje rugstine terpe juk, o prie jos H pylori neisgyvena.


Netiesa. Bičiulei gastritas, padidėjęs rūgštingumas ir H. Pylori.
H. Pylori testą galima įsigyti ir per 10 min. sužinoti atsakymą.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Juodalksnė: 25 spalio 2019 - 20:27
truputį ne į temą, ar jums atidaro homosanitus.lt ? nesuprantu , man ne.
Atsakyti

sveiki:) :yahoo:  siandien mano pirma diena su paleo.pradinis svoris 85kg :4u: (ugis160cm).ar  yra daugiau gyvenanciu pagal paleo? esu bandzius keto bet savijauta buvo silpna.kaip supratau paleo sudaro mesa ir zuvis,sveiki aliejai ir riebalai,vaisiai ir darzoves,riesutai ir seklos. dieta turi panasumu biski su dukano ir keto. visada i kava pildavau piena,siandien naudojau nesaldinta migdolu piena(13kcal).

norejau paklausti ar galimi tokie pusryciai glotnutis pvz :kokosu pienas(tas riebesnis 100g 116kcal)+bananas+saldytu braskiu.galvoju jei tiktu gerciau ji pusryciams du kart i savaite. :angel2:  :wub:​ 

Atsakyti