Įkraunama...
Įkraunama...

+-45 Mamos ir močiutės

vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atidėjo mano gydymą,bent grafiką sudarė.Jau rimtai parsidės gydymas vasario 6,duoda dar darbus nudirbti.O kada jų nebuvo?Porą kartų dar tomografui teks atvažiuoti,vasario 3 chemijai.Tai va galvoju viena vairuoti,nes mb priiminės klientus.Dar galvojame dėl chemijos ar galėsiu vairuoti? ax.gif Bijau kaip susitvarkys nuo vasario 11 iki20 mb vienas su svečiais?Kasdien be tarpų bus. ax.gif Na reikės vienam susitvarkyti. ax.gif
Atsakyti
Laba diena,

Ingrida, chemija kasdien? Ar švitinimas? Tai jei gydymas nuo vasario 6 d., ką vasario 3 d. darys? PO švitinimų vairuoti galėsi, nors nelabai patartina, ypač vėliau jau silpna gali būti. Po pirmų chemijų sunkiau būna po dienos-dviejų (nuo daug ko priklauso, bet tikrai ne iškarto), o po tolimesnių jau greičiau pajunta. Būsi Vilniuje, prašyk POLA kortelės, yra nuolaidos daug kam, maža kas, gal kada prireiks.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Ačiū MamaEgle,už pasidalinimą infromacija.Vasario 3 mn pirma chemija,matyt vieta atsirado. ax.gif Ačiū už kortelę,bandysiu užsisakyti,jei ne Tu net nežinočiau. ax.gif
Pirmadienį viena bandysiu važiuoti tomografijai,mamą pasiimsiu gal?Pas dukrą mano nėra būvųsi. mirksiukas.gif Pažiūrėjau kaip mb nuvairavo kelią,gal viską rasiu. ax.gif
Atsakyti
Labas rytas,
QUOTE(IngridaB @ 2023 01 25, 09:20)
Labas rytas.
Ačiū MamaEgle,už pasidalinimą infromacija.Vasario 3 mn pirma chemija,matyt vieta atsirado. ax.gif Ačiū už kortelę,bandysiu užsisakyti,jei ne Tu net nežinočiau. ax.gif
Pirmadienį viena bandysiu važiuoti tomografijai,mamą pasiimsiu gal?Pas dukrą mano nėra būvųsi. mirksiukas.gif Pažiūrėjau kaip mb nuvairavo kelią,gal viską rasiu. ax.gif

Nuvairuosi, ne tiek esi vairavusi. Gal tik sunkiausiai nepraleisti posūkio nuo Ukmergės plento į Ateities g., o toliau daugmaž aišku bus. GPS įsijunk - tikrai padės. Tuo labiau, kad gydymas dar nepradėtas. Jeigu neduos kortelės, parašyk, gal pavyks padėti ją gauti mastau.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Tai ten atvažiuoji Ukmergės plentu iki pirmos didelės sankryžos į kairę ir iki žiedo Santariškių.Pas dukrą aplinkeliu,iki Lazdynų ligoininės. mirksiukas.gif
Sūnus ko gero kovidą kalnuose pasigavo.Vienas iš jų kompanijos pasigavo ir aišku mūsų berniukas nuo jo arba ne?Greičiau šeštadienį namo grįžtų.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Galvojome važiuoti į butą šiandien,bet svečiai parašė ,kad atvažiuos tik po 22 valandos,tai kur bevažiuosi? ax.gif Atsikelsime rytoj ir parvažiuosime iki sekmadienio. mirksiukas.gif Reikia ledų apartą pasiimti,maisto užsipirkti,mb šią savaitę Impulse nebuvo. mirksiukas.gif
MamaEgle,gal į Birštoną išsiruošite? wub.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Rytoj Ignė atvažiuoja,pirmadienį parvešiu,važiuosiu tomografo darytis.Mamą dar pasiimsiu pas Urtinėlę nėra buvųsi.Padės Ignė vyną gaminti.Prsivešime vėl 50 kg vynuogių.Turėsime ką veikti. ax.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Kai reikia kur nors važiuoti,tiek to ir miego. mirksiukas.gif
Dar mamą reukia nuvažiuoti į miestą pasiimti,gerai Ignė yra svečiuose,bet prižadėjau,kad galės mašinoje dirbti,vairuosiu aš. ax.gif Mamą pažadėjau nuvežti pas dukrą į svečius,nebuvųsi bute jų,dar į Ukmergę užsukti anglių užsipirkti. ax.gif O vėjas vaisus lauke,gal nenuneš nuo kelio? bigsmile.gif MB su vynuogėmis dirbs vynui,reiki man pratintis važinėti. ax.gif
Atsakyti
Laba 4u.gif

aš su spaudimu galavausi daugiau kaip savaitę. Trečiadienį jau ir greitąją kviečiau, jokie vaistai nebepadėjo doh.gif tai ir į darbą neėjau, kelias dienas namie pabuvau. Dabar jau nieko, taisausi. O ketvirtadienį turime bilietus į Barseloną, tai kol kas nežinau kaip čia bus.

Į Birštoną mes kovo 10 d. dviem naktim. Tai gausis savaitgalis pilnai. Į Tulpę važiuojam, bus matyt kaip seksis hmm.gif
QUOTE(IngridaB @ 2023 01 27, 08:58)
Labas rytas.
Galvojome važiuoti į butą šiandien,bet svečiai parašė ,kad atvažiuos tik po 22 valandos,tai kur bevažiuosi? ax.gif Atsikelsime rytoj ir parvažiuosime iki sekmadienio. mirksiukas.gif Reikia ledų apartą pasiimti,maisto užsipirkti,mb šią savaitę Impulse nebuvo. mirksiukas.gif
MamaEgle,gal į Birštoną išsiruošite? wub.gif



QUOTE(IngridaB @ 2023 01 30, 06:39)
Labas rytas.
Kai reikia kur nors važiuoti,tiek to ir miego. mirksiukas.gif
Dar mamą reukia nuvažiuoti į miestą pasiimti,gerai Ignė yra svečiuose,bet prižadėjau,kad galės mašinoje dirbti,vairuosiu aš. ax.gif Mamą pažadėjau nuvežti pas dukrą į svečius,nebuvųsi bute jų,dar į Ukmergę užsukti anglių užsipirkti. ax.gif O vėjas vaisus lauke,gal nenuneš nuo kelio? bigsmile.gif MB su vynuogėmis dirbs vynui,reiki man pratintis važinėti. ax.gif

Gal dažnai taip būna prieš keliones ir neramu, ir nervai, ir dar kad nepramiegoti. Gerai, kad Ignė kartu važiuos, tai nors padės susiorientuoti mieste. Atrodo nesunku, bet naujai atvažiavus viskas kitaip. Ir sninga, pūga prasidėjus nuo pat ryto, bet tikiuosi, kad saugiau atvažiavai ir grįžai namo.

Lai bus patys geriausi rezultatai kokie tik gali būti wub.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
O siaube,MamaEgle,greitoji net. blink.gif Yra taip buvę?Kaip cholesterolis?Aš kai susitvarkiau cholesterolį,susitvarkė ir spaudimas,nors geriu rytais tvarkingai tabletę. ax.gif Iki kelionės ne daug laiko,vežkis spaudimo aparatą su savimi,kad ten nebūtų problemų. ax.gif
Man vakar keionė tragedija buvo,labai baisus kelias nuvažiuiojant,paskui iš dukros Ladynų sugebėjau pasukti ne ten,į centrą nuvairavau su sūnaus pagalba išvažiavau iš miesto,jau nebe aplinkeliu,Geležinio vilko gatve. bigsmile.gif Turėjau streso. blink.gif
Atsakyti
Labas rytas,

varge varge, tau dar streso reikia vairuojant doh.gif kai man atrodo tai ir Gelžinio Vilko gatve išvažiuoti gerai galima (aišku, kiek aplinkui gaunasi), bet kai naujai važiuoji, tai ne nuostabu, kad ne ten įsukti galima. O iš tos pusės į aplinkkelį išties gana painus įvažiavimas, ypač jei važiuoti į Ukmergės plento pusę. Dabar net ir pati dar pagalvojau, kaip ten reikia nuvažiuoti. Pas mus dažnai daro ir nedadaro.... irnesakyk.gif atrodytų kaip ir patogu, bet patogu tik tuo konkrečiu keliu važiuoti, į įvažiuoti/nuvažiuoti kokio patogumo schmoll.gif

Pirmą kartą šitaip, kad nenumuštų namie turimi vaistai doh.gif Nuo spaudimo jau senokai geriu kas rytą, o šį kartą net nežinau kodėl taip gavosi. Dabar dar kiek didesnis, bet jau arčiau normos. Cholesterolis dabar geras, užtat gliukozė padidėjus. Bet sakiau kelis mėnesius pasilaikysiu dietos, o paskui vėl pasitikrinsiu.
Atsakyti