Įkraunama...
Įkraunama...

+-45 Mamos ir močiutės

vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka


Labas rytas.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
MamaEgle,produktyvios kelionės.Pamatyti daug vaizdų. 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
Šiandien echoskopija viso kūno. ax.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
Na ką šiandien į Kauną ,mrt.Pavargau jau per gydytojus vaikščioti.Liks birželio mėnesį tomografas. ax.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Šiandien Petras grįžta,pusantro mėnesio nemačiau.Gal pas mus ištaikys atvažiuoti.Mano atsakaitas gal išsiuntinės?Jis gi mano buhalteris. ax.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Laukiu Petriuko dienai atlėks,pabendrausime. wub.gif
Su gimimo diena,MamaEgle.Jau gal namie? 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Labas, MamaEgle su gimtadieniu. O mums ši diena irgi įeis į istoriją. Šįryt paryčiais vidurėlė dukra padovanojo mums šeštą anūką. Jai pirmas vaikas, sūnus. Ir vardą turi jau. Kaip Lt eurovizinės dainos nugalėtojo vardas. Mums tai labai keistas vardas, dar reikės prie jo priprasti, bet jie sako prie vienos populiariausių Lietuvoje pavardžių reikia vardo kitokio. Kad nebūtų klasėje keturi vaikai tokiu pat vardu ir pavarde. Beje tai žento senelio vardas, tad bus į giminę. Dukros darbovietėje iš 12 darbuotojų, trys moterys vienoda pavarde biggrin.gif Tad dukra pasiliko ir mergautinę pavardę prie naujosios. ax.gif Kažkada sunkiai prilipo mums ir anūkės vardas, nu man buvo skalbimo milteliai. Bet pripratom, o dabar džiaugiuosi, kad retas vardas ir klasėje ji viena tokiu vardu. Beje, vakar mano vyriausiai anūkei jau sukako 17 !!!.Vos du anūkai negimė tą pačią dieną biggrin.gif
Dabar reikėtų supermamose profilį pakoreguoti. Nebeatsimenu slaptažodžių. Na, kada prie progos, kai užeis ūpas pastudijuosiu kaip tai daroma .Nes kažkada mokėjau, anūkus prirašiau ax.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
Bangele,didžiausi sveikinimai. 4u.gif 4u.gif Koks anūkės vardas,įdomu pasidarė?
Dangus maišosi,į miestą reikia. bigsmile.gif
MamaEgle,kaip sekėsi?
Atsakyti