Įkraunama...
Įkraunama...

+-45 Mamos ir močiutės

vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Na mažoji vakar apsigynė bakalaurą-10.O taip bijojo. mirksiukas.gif Dabar ieškosi darbo geresnio. ax.gif
Karšta laršta,ypač penktame aukšte,kalbinu mb važiuoti sodybon miegoti,ten langinės uždarytos,bus vėsu. wub.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Laba 4u.gif

Šaunuolė tavo mergaitė wub.gif man visais tavo vaikais žaviuosi, Ingrida wub.gif

Bet ir karštis varginantis karsta.gif karsta.gif karsta.gif darbe ventiliatorių pasistatėm, tai šiandien nors kiek gaiviau. Ką tik nulijo gal 10 lašų per 30 s, tai gal kad tik drėgmės orui pridėjo, bet kai tokia pekla, tai ne ką geriau schmoll.gif

Baigiasi mano sesija, darbe kiek lengviau, jau tuoj visi atostogų režimu gyvensim. Ir aš jau planuoju atostogas, tik dar nežinau kiek jų imti ar dvi, ar tris savaites mastau.gif na, bus matyt, dar yra laiko pagalvoti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamaEgle: 13 birželio 2019 - 14:48
miegame sodyboje taipalieku be pusryciu.
penktame aukste pekla miegoti.
tai maudomes ir ilsimes pjaudami zole.
Atsakyti
Ingrida, sodyboje gerai, gaiviau kiek. Namuose neįmanoma schmoll.gif pas sesę į viršų net nelipu, penktas aukštas, ten kvėpuoti nėra kuo...

Ar neužklupo liūtis ir škvalas? Pas mus šonu praėjo, visai nieko negavom, tik dar sunkiau kvėpuoti pasidarė, naktį visai ramuma, jokio oro judėjimo, tai seniai taip blogai miegojau. Sakiau emigruosiu į Airiją (ten 15 šilumos, bet man kaip tik būtų), o grįsčiau kai vėl atvėstų kiek hihihi.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Tai va permiegojome šiąnakt mieste-pragaras,pusiau be miego.Sodyboje trūkumas dušo,daugiau visko gana.Tylos,gryno oro............... mirksiukas.gif Stirnos,laukinės bitės drevėje,stebėjimas kaimyno-paukštuko,maitinančio vaikus inkilėlyje.Ir ramuma ramuma........... mirksiukas.gif
Atsakyti
Tikiu, kad grįžus iš gamtos namie bus sunku. Jokio gryno oro schmoll.gif nors šiandien jau kiek gaiviau bent jau pas mus topsecret.gif tik kažin kiek ilgam mastau.gif

Šiandien darbo vasaros šventė, bet nevažiavau. Mokytis reikia, antradienį egzaminas ir gana sudėtingas, dar pas tą pačią dėstytoją magistrinį rašysiu, tai nesinori visai žioplai pasirodyti hihihi.gif tai geriau įstatymus paskaitysiu (gal kartais ir prireikti gali hmm.gif), o ir vėsiau namie smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamaEgle: 15 birželio 2019 - 11:58
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
MamaEglute,na tu tikrai stropi studentė. wub.gif wub.gif
Atsakyti