Įkraunama...
Įkraunama...

+-45 Mamos ir močiutės

vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Labas 4u.gif

Ingrida, kaip tavo jaunimas?

Grįžau iš atostogų, smagiai pakeliavom su šeima, tada daiktus kroviau, kitą savaitę MB su visam grįžta, tai reikėjo viską peržiūrėti supakuoti, išmesti, atiduoti ir pan. Atrodo vos stengiausi neapsikrauti daiktais, o vis tiek per tiek metų prisikaupė visko. Dabar galvosūkis kaip viską iš namo sukišti į butą, kuriame jau ir taip daiktų yra...... doh.gifmastau.gif

Kitam savaitgaliui numatėm kelionę į Neringą, tai nors jūrą pamatysiu šiais metais. Jau galvojau, kad tik vandenyną būsiu mačius, o mūsų jūros gabaliukus per lėktuvo langą.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Ačiū MamaEgle.Atsipūtę gyvena vaikai.Ir teisingai,tai ne mes arėme,baltos dienos nematėme. ax.gif Keliauja nemažai,kopia į kalnus,marti vis deda nuotraukas.Ten tik karšta labai plius 45. blink.gif blink.gif Tik maistas plastmasinis. mirksiukas.gif Sūnus susiranda visokios veiklos,man taip keista pamilo kalnus,susiranda visokių užsiėmimų,gerai name yra treniruoklių salė,ant stogo baseinas.Tai nepamiršta ir treniruotis. mirksiukas.gif Marti piešia toliau,ruošiasi padirbėti asistento padėjėja Holivude.Na tikiuosi nepražus abu?
Tai mb grįžta su visam?Ir teisingai negali šeima būti per atstumą. 4u.gif 4u.gif O apie daiktus man patylėti reiktų. ax.gif Dabar susirgau indų liga.Man taip gražu internete,kai būna šventėms papuošti stalai.Pasamonėje suprantu,nebe darysiu aš balių,na bet norisi kažko gražaus.Na gal gimtadieniui kažką išeis padaryti? ax.gif
Atsakyti
Laba 4u.gif
QUOTE(IngridaB @ 2019 08 21, 07:11)
Labas rytas.
Ačiū MamaEgle.Atsipūtę gyvena vaikai.Ir teisingai,tai ne mes arėme,baltos dienos nematėme. ax.gif Keliauja nemažai,kopia į kalnus,marti vis deda nuotraukas.Ten tik karšta labai plius 45. blink.gif  blink.gif Tik maistas plastmasinis. mirksiukas.gif Sūnus susiranda visokios veiklos,man taip keista pamilo kalnus,susiranda visokių užsiėmimų,gerai name yra treniruoklių salė,ant stogo baseinas.Tai nepamiršta ir treniruotis. mirksiukas.gif Marti piešia toliau,ruošiasi padirbėti asistento padėjėja Holivude.Na tikiuosi nepražus abu?
Tai mb grįžta su visam?Ir teisingai negali šeima būti per atstumą. 4u.gif  4u.gif O apie daiktus man patylėti reiktų. ax.gif Dabar susirgau indų liga.Man taip gražu internete,kai būna šventėms papuošti stalai.Pasamonėje suprantu,nebe darysiu aš balių,na bet norisi kažko gražaus.Na gal gimtadieniui kažką išeis padaryti? ax.gif

Šaunuolis tavo jaunimas thumbup.gif taip reikia topsecret.gif kol jauni, kol vaikų nėra, kol gali, tai ir išnaudoja visas galimybes. Svarbiausiai, kad saugiai ir protingai.

Planuojam, kad MB visam. O kaip bus - bus matyt. Skauda širdį, kad dukra ten lieka viena, ta prasme artimųjų nieko šalia nebus..... Bet jau toks tas gyvenimas, ne jinai viena taip gyvena.

Mane irgi tie visi vaizdai nuotraukose žavi, bet pati nelabai turiu iš ko viską taip padaryti. Tikrai neprisipirksi visko, o be to kaskart norėsis vis kitaip. Mama dabar juokais pyksta, kad seniau, kai tokio indų pasirinkimo nebuvo, vis sudūždavo tai lėkštė, tai puodelis, paskui ieškok neieškojęs kol gaudavai nusipirkti doh.gif o dabar kai toks pasirinkimas - kaip užburta viskas laikosi. Ir nėra kaip naujų nupirkti biggrin.gif

Gal paieškok išsinuomoti indus? Juk turėtų būti hmm.gif Juk tikrai kiek tų balių bus vėliau.... o jei ir bus kada, tai vėl bus kažkas naujo, ko vėl norėsis, o tie iš sekcijos atrodys jau senoki......
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
MamaEgle,kad dabar nebe žinau šeimos,kad kažkas negyventų užsienyje? 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2019 08 22, 05:29)
Labas rytas.
MamaEgle,kad dabar nebe žinau šeimos,kad kažkas negyventų užsienyje? 4u.gif  4u.gif  4u.gif


Aš dar žinau. Ella pas mus yra, jos abudu vaikai čia ir kol kas negalvoja apie išvykimą, dar kelių draugių. Bet tikrai daug išvykusių, nors dabar jau nemažai ir grįžtančių.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti