Įkraunama...
Įkraunama...

+-45 Mamos ir močiutės

vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Labas vakaras 4u.gif

labiausiai Ingridai "labas", nes jei ne tu, Ingriduk, tai jau seniai į šiuos mūsų namučius būtų takai užžėlę doh.gif Ačiū tau, Ingridėle wub.gif wub.gif wub.gif

Ingrida, kaip tavo jaunimas? Ar buvo grįžę tavo šventei? Kiek matau vis dar grybų randi. Bet ir ilgai šiais metais blink.gif šaunuolė tu, tiek visko padarai wub.gif

Aš užsikasiau visai. Rašau magistrinį, laiko kasdien lieka vis mažiau, prisiversti reikia jėgų.... bet taip jau norisi kuo greičiau viską pabaigti topsecret.gif nes jei iki gruodžio vidurio priduodu, sausio pradžioje apsiginu, tai būtų jau baigta su šiais mokslais. Toliau jau gal nebeeisiu mastau.gif nors minčių dar įvairių yra, bet kažkaip kaskart vis sunkiau prisėsti prie mokslų. Norisi kažką kitą veikti, o ne sėdėti prie knygų book.gif

Dar pas odontologus vaikštau. Kaip ir tikėjausi, situacija itin rimta, dabar traukia, paskui kiek laiko būsiu su plokštele, o pavasarį dės implantus. Žodžiu, odontologų ignoravimas baigėsi liūdnai ir labai brangiai..... doh.gif

Kaip mūsiškėms sekasi? Užsisukusios savo darbuose darbeliuose, visai nematyti ir negirdėti..... pasiilgau visų, kaip smagu būtų pasimatyti wub.gif trūksta tų laikų, kai bendravimas vyko vos ne ištisą parą, nuo ankstaus ryto iki vėlaus vakaro.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Na nors MamaEglė parėjo namo. wub.gif wub.gif Bet šaunuolė MamaEglė,dar mokytis,čia iš viso pasiryžimas. 4u.gif 4u.gif
Grybauju,dar vis grybauju. mirksiukas.gif Važiuočiau ir šiandien,žada gerą orą,bet antradienis pašvestas senukams.Eisiu į senelių namus,gaminti kalėdinių vainikų,savanoriauju vis. mirksiukas.gif
Buvo grįžęs sūniukas gimtadieniui,pasidžiaugiau,dabar tik matyt vasarą matysiu? ax.gif Gyvena jie ten atsipūtę,jau turi ir lietuvių ir kitataučių pažystamų ratą.Savaitgaliais visokių renginių pilna,malasi jie ten po Holivudo kalvas.Marti dalyvauja aplikatore madų pristatymuose,sūnus verslą plėtoja.Dabar ruošiasi Kolumbijon išlėkti savaitei.Vienu žodžiu mėgaujasi gyvenimu,šilta,gera. mirksiukas.gif
Kitą savaitę grįžta mano anglai savaitei.Dalyvauja Startuoliuose,tai marti skaitys pranešimą sostinėje konferencijoje,tai proga grįžti.Atkalbinėju kalėdoms grįžti,nes mb ligoninėje šventes praleis,mažojo nebus,tai mes su dukra liekame.Pirmi metai tokie bus per šventes. blink.gif Kviečia į Londoną per šventes,bet dukra dirba kiek tų laisvų dienų?Ai sakėme ką nors su dukriuke sugalvosime? ax.gif ax.gif
Atsakyti
Sveikos,
aš kas vakarą užeinu į šiuos namučius, bet tik Ingrida su pusryčiais besilanko.Kartais pagalvoju, kad nebeverta čia net užsukti.
Jo, feisbukas pilnas dabar renkamų baravykų, bet aš nebandau tokiu laiku jų beieškoti-su mano regėjimu tame lapų margumyne aš nieko nerasčiau.O ir paršiukus nusipirkau, bijau kiaulių marą parsinešti, nes mūsų apylinkėse buvo rasta sergančių šernų,(kiaulių tarpe nėra) esam antroji maro zona, tad geriau apsidrausti.Grybų žiemai turiu, dar vasarą prisirinkau.
Šaunuolė MamaEglė, parašysi magistrą, apsiginsi, galėsi atsikvėpti.Kad jau esu bedarbis, tai nusprendžiau biški pasimokyti ir aš.Užsiregistravau į Trečiojo Amžiaus universitetą, kol kas mokausi anglų kalbos, domintų gal ir rankdarbiai, bet jie yra kitą dieną,tektų atskirai važiuoti, pasikalbėjau su kitomis, jau lankančiomis moterimis, bet jos jau nebepatarė, nes megzti aš per daug moku biggrin.gif , ten tokiems nelabai mokantiems.O anglų aš nemoku iš viso, mokykloje mokinausi vokiečių kalbą.Ir, kas keisčiausia, grupėje tokių trenktų pirmokų kaip aš,kurie senatvėje nusprendė dar kalbos mokytis esame 12! Ir visus gyvenimas verčia-vaikai sukūrė mišrias šeimas, gyvena užsienyje, reikia susikalbėti su anūkais.Kaip suprantu čia pažymių nerašys, egzaminų laikyti nereikės, kiek išmoksi labiausiai priklausys tik nuo motyvacijos.Šiemet mums bus tik A1ir A2 lygiai.Yra tokių kurie mokosi jau septintus metus blink.gif Tempas ne vaikiškas, bet daug ką jau moku tiesiog iš gyvenimo, netgi perskaičius dažnai suprantu kas parašyta, tik TEISINGAI perskaityti nemoku biggrin.gif biggrin.gif Nu niekaip dar tų raidžių neina perprasti, kai vienaip rašosi, o kitaip tariasi-iš Russia kaip atsiranda Raša biggrin.gif , nei pagal abėcėlinį tarimą, nei pagal parašymą biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif Vokiečių kalba nepalyginamai lengvesnė, dar ir dabar, po mokyklos baigimo prabėgus daugiau nei 40 metų, be problemų susirašinėju Fb su drauge, su kuria pažįstamos nuo mokyklos susirašinėjimo.Tik dabar popierinių laiškų neberašome, Fb užtenka.
Kas dar? Darbo dar neieškojau, kol kas tebeeina išeitinės, vasario pradžioje reikės apsilankyti Užimtumo tarnyboje.Galvoju net apie išankstinę pensiją, bet , jei kas pasiųlytų darbą, neatsisakyčiau
Atsakyti

Labas rytas.
Na va Bangelė pasirodė. wub.gif wub.gif
Oi man labai irgi pavsarį patiko anglų kursai. wub.gif Tik vis dar nėra laiko prisėsti prie užduočių,pasimirš. ax.gif ax.gif Marčios irgi į fb viską jau rašo angliškai,taip sunku perskaityti. ax.gif Vakar atėjo paštu marškinėliai,nėra atgalinio adreso,viskas angliškai su tėvu atrinkome,kad iš UK.Dičkis pasirodo testavo savo verslą,per kiek liko ateis siuntinys. mirksiukas.gif Sunku su ta anglų kalba. ax.gif
Su darbais tokiame amžiuje jau sunku gauti.Kiek esu siuntųsi cv,jokio atsako.Įsižeidžiau,na ir nereikia. mirksiukas.gif Kartais mes tos ūgnelės daugiau turime nei jaunimas. mirksiukas.gif vartotojo įkelta nuotrauka
Reiks jau imtis advento vainikų. ax.gif Iki kalėdų veiklos tikrai užteks,po to matysime,žiūrėk jau ir sėja prasidės. mirksiukas.gif
Atsakyti
Labas 4u.gif

Ingrida, tu pilnai užsiėmus, tai miškas, tai rankdarbiai, sodas, o dar savanoriška veikla wub.gif bet tai smagu turėtų būti su seneliukais :hmm (oi, parašiau "seneliukai" ir pagalvojau,kad jau ir man pačiai ne tiek daug laiko beliko iki to "seneliukės"...... doh.gif) aš tai miške taip ir nebuvau šiais metais schmoll.gif nors Mama ir vyras pirmieji keleiviai būtų, bet taip ir neprisiruošiau doh.gif

Ingrida, o kas TB? Gal gi nelaikys per šventes pačias? Nelabai jie mėgsta kai ligoninė pilna ligonių per šventes, stengiasi į namus kuo daugiau išleisti.

O tavieji Amerikoj kiek bus? Planavo metams, gal dabar jau ilgiau pasiliks? Dar gal ir jūs turėtumėte progą nukeliauti už Atlanto?

Šiais metais Kalėdų dienos per patį savaitės vidurį, tai pirmadienį, penktadienį į darbą, o vidurys savaitės laisvas. O ir tos darbo dienos tokios patrumpintos, dar ir kolegų dauguma atostogaus, tai ir darbe bus ramuma.

Oi, Bangele, šaunuolė tu kad mokaisi, nesustoji thumbup.gif sunku su ta anglų kalba doh.gif mane irgi tas jų rašymas ir tarimas skirtingas glumina frusty.gif vis pakikendavau, kad negi nebuvo galima sugalvoti rašyti taip kaip ir tariasi hihihi.gif kam to bereikalingos raidės topsecret.gif

Sunku su darbais mūsų metuose doh.gif iš tiesų, Ingrida, gerai sakai, kad mes daugiau ugnelės ir noro dirbti turim nei jaunimas. O ir labiau lojalumo įmonei daugiau nei pas jaunimą. Kiek pasiklausau, tai jaunimas dabar labai ieško savęs, įsidarbino - padirbo kelis mėn - nepatiko - keičia - įsidarbino - padirbo kelis mėn - nepatiko keičia - įsidarbino -....... va, vien Bangelės pavyzdys parodo koks vyresniųjų požiūris į darbą ir pastovumą thumbup.gif
Atsakyti
MB paskirta jau pagaliau opreacija gruodžio 17 dieną.Po jos tiesiai išveš reabilitacijai į sanatoriją.Tai jei nepersigalvos,tikrai švenčių nesutiks namie. ax.gif Keis klubo sąnarį. blink.gif
Mažėlis tikrai metams išvažiavo,turbūt be liepos nematysime.Paskui turi parvykti kažkiek pabūti LT ir vėl gali skristi. mirksiukas.gif
Tai va galvojame su dukra ką nuveikti? mirksiukas.gif
MamaEgle,o tavo dukriukas negrįš šventėms? wub.gif
Mano mamai kovą-80,viena pažystama paklausė ką ir senutę tampai po miškus?Tai kaip įsižeidė už tokį pavadinimą. biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo IngridaB: 13 lapkričio 2019 - 18:08
QUOTE(IngridaB @ 2019 11 13, 19:07)
MB paskirta jau pagaliau opreacija gruodžio 17 dieną.Po jos tiesiai išveš reabilitacijai į sanatoriją.Tai jei nepersigalvos,tikrai švenčių nesutiks namie. ax.gif Keis klubo sąnarį. blink.gif
Mažėlis tikrai metams išvažiavo,turbūt be liepos nematysime.Paskui turi parvykti kažkiek pabūti LT ir vėl gali skristi. mirksiukas.gif
Tai va galvojame su dukra ką nuveikti? mirksiukas.gif
MamaEgle,o tavo dukriukas negrįš šventėms? wub.gif
Mano mamai kovą-80,viena pažystama paklausė ką ir senutę tampai po miškus?Tai kaip įsižeidė už tokį pavadinimą. biggrin.gif  biggrin.gif

Rimta operacija, bet šiais laikais jau jas gerai daro. O kur bus reabilitacija? Nors gal dar nežinote kur siuntimą duos mastau.gif va, galėtumėte ir jūs su dukra nuvažiuoti tenai per šventes, būtų šventės kitaip. Nors, tiesa, dar mama yra, tai irgi nėra kaip palikti.

Negrįš mano. Šventėms brangūs labai skrydžiai doh.gif Kitą savaitę į Paryžių savaitgaliui skrenda, tai dar išsileis, gal vasario pabaigoje atskris, kaip ir planuoja, ten Mamai 85-eri bus, tai gal atskris Močiutės gimtadieniui. O ir buvo jau seniai, vasarą trys metai buvo....

Mano Mama irgi dar tekina, nors jau sulėtintas žingsnis, bet vis tiek dar kasdien vis kokios veiklos susigalvoja, vasarą dar ir sode dirba. Nedaug lysvių turi, bet vis tiek susitvarko. Džiaugiuosi, kad taip gali dar.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamaEgle: 13 lapkričio 2019 - 22:12