Įkraunama...
Įkraunama...

+-45 Mamos ir močiutės

vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Pagaliau magistras baigtas smartass.gif assa.gif
Atsakyti
Mama Egle, dideliausi sveikinimai wub.gif

As kaip jaunas menulis temoj pasirodau, na menulis dazniau, bet labai tavimi dziaugiuosi. Atsimenu, kai as 40m. istojau i Panevezio kolegija, dienini, ejau i paskaitas su zmonemis, kurie tiko man i vaikus, bet vis tik baigiau.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
MamaEgle,lenkiu savo žilą galvą,Tu nuostabi turėti tiek užsispyrimo,ne visiems duota. wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Labas rytas,
QUOTE(sapniukass @ 2020 05 25, 18:35)
Mama Egle, dideliausi sveikinimai wub.gif

As kaip jaunas menulis temoj pasirodau, na menulis dazniau, bet labai tavimi dziaugiuosi. Atsimenu, kai as 40m. istojau i Panevezio kolegija, dienini, ejau i paskaitas su zmonemis, kurie tiko man i vaikus, bet vis tik baigiau.

ačiū wub.gif kai kurios mano grupiokės jaunesnės už mano dukrą ax.gif ir ne visos dar baigė, pasiliko žiemai ax.gif bet jos dar turi daug laiko ateityje topsecret.gif O ir mano darbo vadovė taip beveik beveik man į dukras tiktų (jei pasigimdyčiau kokioje 10-oje klasėje doh.gif).

QUOTE(IngridaB @ 2020 05 26, 06:15)
Labas rytas.
MamaEgle,lenkiu savo žilą galvą,Tu nuostabi turėti tiek užsispyrimo,ne visiems duota. wub.gif  wub.gif  wub.gif

Ačiū, Ingridėle wub.gif bet kai nėra kur savęs padėti, tai ir ieškau ką čia nuveikus. Jau kiek tu visko veiki, tai man tik slėptis.... topsecret.gif

Darbe vos spėju suktis... tieeeek visko doh.gif artėja gynimai, tai pasiruošti posėdžiams, popierių visokių, dar tas nuotolinis mokymasis, viskas nauja, visiems klausimų krūvos, žodžiu yra ką veikti. Karantinas gerai buvo, bet dabar reikia pasivyti tai kas ne visai buvo padaryta doh.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Mama Egle,na bet sostinėje kainos buto nuomos,artėja prie užsienio. bigsmile.gif bigsmile.gif Sūnus visą savaitę ieškojo ir rado tik Markučiuose.nA JIE RINKOSI LABAI,BET KAINOS. blink.gif blink.gif blink.gif Londone sūnus moka už didesnį butą dvigubai lygiai daugiau,bet labai gerame irgi rajone ir didesnis. ax.gif
Juk dabar ne ruduo.Sūnus sakė,jei ne karantinas būtų dar didesnės. blink.gif blink.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti