Įkraunama...
Įkraunama...

+-45 Mamos ir močiutės

Labas rytas.
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo IngridaB: 01 lapkričio 2020 - 07:45
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotraukaLabas rytas.
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif

Ingrida, kaip gerai, kad vis palaikai gyvybę mūsų temai wub.gif wub.gif wub.gif gerai būtų, akd ir daugiau kas užeitų iš mūsų ax.gif topsecret.gif

Oi, kaip dienos lekia doh.gif jau ir lapkritis, kiek čia beliko iki Kalėdų irnesakyk.gif dar jei karantinas nuo šeštadienio, tai lapkritis bus namie ir greitas. Nežinau kiek į darbą mums reikės mastau.gif laukiam pirma Vyriausybės sprendimo, o paskui jau ir mūsų valdžios. Pavasarį nuotoliniu dirbome, dabar dalinai nuotoliniu, gal paskui bus pilnas nuotolinis hmm.gif tada visai neblogai: atvažiuoji į darbą jeigu reikia, o taip iš namų viską darau thumbup.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Aš dar vis grybauju,tai koronos miške nebijau.Vestuvių metinių proga,vaikai padovanojo pirtį Labanoro girioje,tai tuo pačiu apibėgau mišką. mirksiukas.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2020 11 05, 07:35)
Labas rytas.
Aš dar vis grybauju,tai koronos miške nebijau.Vestuvių metinių proga,vaikai padovanojo pirtį Labanoro girioje,tai tuo pačiu apibėgau mišką. mirksiukas.gif

Laba 4u.gif

Mačiau foto grybų blink.gif mes jau viskas šiais metais su grybavimu..... MB vis dirba, o Mamai operaciją padarė, tai kol kas namuose būna, į lauką neina.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Kas mamai buvo?Mano mama bijo su manimi net į mišką važiuoti viena mašina. bigsmile.gif bigsmile.gif
Atsakyti