Įkraunama...
Įkraunama...

Barselona Nr. 7

Mes rinkomes hotel Santa Marta, buvome pavasarį, tai kaina nesikandziojo. Vieta superinė, viskas šalia: metro, senamiestis, jūra. O ir pats viešbutis geras. Aisku mes buvome tik 4 naktis. Tikrai rekomenduoju meilgai kelionei. 

Atsakyti
QUOTE(MAMAXX @ 2018 12 31, 18:46)
<p>Barselonoje automobilio tikrai tureti neverta, nes labai puikus susisiekimas viesuoju transportu: metro, autobusai, o be to visas senamiestis tik pesčiomis. Su prisiparkavimu bus problemų. Apylinkems tureti auto gerai, bet Barselonai, ne pats geriausias pasirinkimas. </p>

Kaip suprantu Girona oro uostas 100 km nuo Barselonos 🧐 planavome visoms 10 d. iskarto pasiimti masina oro uoste 🥺 gal tada kazkur Barselonoj aikstelej pastatyt, ir po Barselona nenaudot jos, o po to eesti ir vaziuoti i Pajuri unsure.gif ar yra kokiu nebrangiu aiksteliu masinai?
nes atrodo patogiausia butu paimti masina is oro uosto or grazinti pries isskrendant ten pat 🤔
Atsakyti

Manau ir neblogai, bet del auto aikšteliu daugiau paskaitykite senesnius forumus, bet būtent Barselonai nelabai kas rekomenduoja automobili. Tarp kitko labai super susisiekimas traukiniais  užmiestyje. Mes is Barselonos vykome traukiniu apie 60 km į Monserst vienuolyną, nors buvome pirma kartą, viskas labai paprasta. Na bet jei norite daugiau pavazineti, gal ir imkite. Bet dar pasikniskite info daugiau ;) Aš noriu vėl į Barseloną, buvome 4 d. Bet norečiau dar. 

Atsakyti
QUOTE(Pina111 @ 2019 01 01, 13:56)
Sveikos,o kur renkates nakvyne Barselonoje?Geriausia turbut centre,kad pestute daug kur nueitum,bet kainos dideles?Gal galite ka parekomenduoti?

Man visai patinka Eixample rajonas.
Papildyta:
QUOTE(rackiene @ 2019 01 01, 20:59)
Kaip suprantu Girona oro uostas 100 km nuo Barselonos 🧐 planavome visoms 10 d. iskarto pasiimti masina oro uoste 🥺 gal tada kazkur Barselonoj aikstelej pastatyt, ir po Barselona nenaudot jos, o po to eesti ir vaziuoti i Pajuri  unsure.gif  ar yra kokiu nebrangiu aiksteliu masinai?
nes atrodo patogiausia butu paimti masina is oro uosto or grazinti pries isskrendant ten pat 🤔

Aš pačioje Barselonoje tai tik už motorolerį. Jį paimti aikš patogiausia pačioje Barcoje.
Atsakyti
QUOTE(pukepuke @ 2019 01 01, 22:04)
Man visai patinka Eixample rajonas.
Papildyta:

Aš pačioje Barselonoje tai tik už motorolerį. Jį paimti aikš patogiausia pačioje Barcoje.

ui mes su 2 vaikais smile.gif as tikrai nevairuociau po miesta 🤪
Cia mudu pirma kelione lektuvu, visad vykdavom su savo masina iki siol, uztat ir yprate ne guleti, o nemazai ir pamatyti smile.gif
Papildyta:
QUOTE(MAMAXX @ 2019 01 01, 21:28)
<p>Manau ir neblogai, bet del auto aikšteliu daugiau paskaitykite senesnius forumus, bet būtent Barselonai nelabai kas rekomenduoja automobili. Tarp kitko labai super susisiekimas traukiniais  užmiestyje. Mes is Barselonos vykome traukiniu apie 60 km į Monserst vienuolyną, nors buvome pirma kartą, viskas labai paprasta. Na bet jei norite daugiau pavazineti, gal ir imkite. Bet dar pasikniskite info daugiau ;) Aš noriu vėl į Barseloną, buvome 4 d. Bet norečiau dar. </p>

aciu, jau skaitau po biski smile.gif mes kadangi vykstame 4 asmenys, atrodo ir pigiau ir patogiau visur su masina 😏 aiskus po pati centra manaj tikrai nevazinedim, daugiau vaikscioti reiks smile.gif
Atsakyti
QUOTE(rackiene @ 2019 01 02, 08:57)
ui mes su 2 vaikais smile.gif as tikrai nevairuociau po miesta 🤪
Cia mudu pirma kelione lektuvu, visad vykdavom su savo masina iki siol, uztat ir yprate ne guleti, o nemazai ir pamatyti smile.gif
Papildyta:

aciu, jau skaitau po biski smile.gif mes kadangi vykstame 4 asmenys, atrodo ir pigiau ir patogiau visur su masina 😏 aiskus po pati centra manaj tikrai nevazinedim, daugiau vaikscioti reiks smile.gif

Iš Gironos gan patogiai veža autobusas, jie būna priderinti prie skrydžių. Tik jei skrydis labai naktį, tada reikėtų permiegoti viešbutyje šalia oro uosto (yra ten toks). Dar galite vieną dieną pačiai Gironai palikti, labai gražus miestukas su istorija.
Atsakyti

Gal bandykit aplankyti Barseloną, o tada iš ten jau imti auto

Atsakyti
QUOTE(Pina111 @ 2019 01 01, 11:56)
Sveikos,o kur renkates nakvyne Barselonoje?Geriausia turbut centre,kad pestute daug kur nueitum,bet kainos dideles?Gal galite ka parekomenduoti?


Aš vasarą čia buvau apsistojusi - https://www.booking....-hostel.lt.html
Neturiu jokių priekaištų, kaina maža, o vieta nereali - pora šimtų metrų nuo Gaudžio Batlo ir Pedreros ax.gif
Atsakyti
Sveiki
Kazi ar realu, kad vykstant i pajuri zemyn, kur nors apie Salou, bus silciau, nei i apsistojus link Prancuzijos, prie kokio Blanes 🤔 gaunasj apie 200 km. zemyn 🧐
Nes pamenu Kroatijoje zemyn vaziuojant buvo silciau.. notis jurohe maudytis, i kazkaip girdejau, jos birzelio viduryje vanduo dar saltokas verysad.gif
Atsakyti
Sveikos, po ilgu svarstymu ir paiesku siumetinei kelionei issirinkome Costa Dorada Salou. Ispanijoj lankysimes pirma karta, vienas is daug lemianciu faktoriu, vykti butent i Costa Dorada tai Portaventura parkas. Gyvensim nuo jo tik ~ 1km spinduliu, planuojame iskart pirkti dvieju dienu bilieta, nes vienai dienai manau tikrai laiko per mazai. Kas buvot jame , pasidalinkite savo patirtim 4u.gif Taip pat, viena diena planuojam vykti i Barselona wub.gif Vienos dienos turbut labai mazai, bet noris nors kiek nuvykti. Aplamai Ispanija tai mano svajone, pagaliau ji issipildys smile.gif
Atsakyti

Sveikos, po ilgu svarstymu ir paiesku siumetinei kelionei issirinkome Costa Dorada Salou. Ispanijoj lankysimes pirma karta, vienas is daug lemianciu faktoriu, vykti butent i Costa Dorada tai Portaventura parkas. Gyvensim nuo jo tik ~ 1km spinduliu, planuojame iskart pirkti dvieju dienu bilieta, nes vienai dienai manau tikrai laiko per mazai. Kas buvot jame , pasidalinkite savo patirtim 4u.gifTaip pat, viena diena planuojam vykti i Barselona wub.gifVienos dienos turbut labai mazai, bet noris nors kiek nuvykti. Aplamai Ispanija tai mano svajone, pagaliau ji issipildys smile.gif

Apie parka nera ka daug ir sakyt, pats geriausias kokiam esam buve :) Jei nenorit daug islaidauti, pasiimkite savo maisto :)

Atsakyti
QUOTE(Tiga @ 2019 01 29, 20:42)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="ritinelis1" data-cid="72337465" data-time="1548780725"><div><p>Sveikos, po ilgu svarstymu ir paiesku siumetinei kelionei issirinkome Costa Dorada Salou. Ispanijoj lankysimes pirma karta, vienas is daug lemianciu faktoriu, vykti butent i Costa Dorada tai Portaventura parkas. Gyvensim nuo jo tik ~ 1km spinduliu, planuojame iskart pirkti dvieju dienu bilieta, nes vienai dienai manau tikrai laiko per mazai. Kas buvot jame , pasidalinkite savo patirtim vartotojo įkelta nuotraukaTaip pat, viena diena planuojam vykti i Barselona vartotojo įkelta nuotraukaVienos dienos turbut labai mazai, bet noris nors kiek nuvykti. Aplamai Ispanija tai mano svajone, pagaliau ji issipildys vartotojo įkelta nuotrauka</p></div></blockquote><p>Apie parka nera ka daug ir sakyt, pats geriausias kokiam esam buve smile.gif Jei nenorit daug islaidauti, pasiimkite savo maisto smile.gif</p>

aciu 4u.gif kiek dienu buvot 1 ar dvi? gal zinot jei perki dvieju dienu bilieta, ar galim pvz is parko pareit i viezbuti pavalgyt ir vel gryzti ta pacia diena? biggrin.gif
dar planuojam ir i Aquapolio parka vykti, gal irgi buvot?
Atsakyti