Įkraunama...
Įkraunama...

Barselona Nr. 7

QUOTE(keistuole @ 2016 11 22, 23:06)
na mes kai visur vaikščiojom pėstute, tai apie parkingus žinios tik tokios, kad jų yra smile.gif
ir požeminių daug, nes vis kur eini, žiūrėk ir išlenda koks mašiniukas iš požemio

Mes taip pat visur ir visada tik pėstute - į senamiesčius, kalnus, tvirtoves ir kitas atbrailas, bet šį kartą vežam tėvelius auksinių vestuvių proga love.gif , tai vaikščiojimas gana ribotas - norim kuo daugiau komforto jiems suteikt, tad dabar ir ruošiuosi smile.gif .
Atsakyti
Labas vakaras, aš truputį ne į temą, bet gal kas atsakytų. Ieškau atgalinio skrydžio iš Barselonos į Londoną. Labiausiai patinktų su EsyJet dėl vėlyvo išvykimo. Bet su jais nesu skidusi. Ar skrendat su šia kompanija būtinai reikia registruotis internetu ir turėti įlaipinimo taloną? Galbūt galima kaip su Norwegian,-užtenka pirkimo metu gauto patvirtinimo?
Atsakyti
QUOTE(Alremo @ 2016 11 28, 16:19)
Labas vakaras, aš truputį ne į temą, bet gal kas atsakytų. Ieškau atgalinio skrydžio iš Barselonos į Londoną. Labiausiai patinktų su EsyJet dėl vėlyvo išvykimo. Bet su jais nesu skidusi. Ar skrendat su šia kompanija būtinai reikia registruotis internetu ir turėti įlaipinimo taloną? Galbūt galima kaip su Norwegian,-užtenka pirkimo metu gauto patvirtinimo?



Zinoma reikalingas online check in kitaip mokesit oro uoste
Atsakyti
O gal kas pasiūlys ką nuvežti lauktuvių ispanams iš lietuviškų gėrimų?
Atsakyti
QUOTE(Gratis @ 2016 11 29, 13:16)
O gal kas pasiūlys ką nuvežti lauktuvių ispanams iš lietuviškų gėrimų?

Žiūrint, kiek svorio nusiteikę pasiimt tongue.gif . Galima nuo vieno butelaičio lietuviško midaus, benediktino, trauktinės, brendžio, degtinės su, pvz. rugio varpa, iki dovanų rinkinuko: pintinėlė su nedideliais buteliukais trauktinių arba gyvojo alaus + Džiugo sūrio bei vytintų dešryčių pokiukais, bet jie gana daug kainuoja (Vynotekoj). Tokių rinkinukų geriau pačiam pasidaryti 4u.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo renrena: 29 lapkričio 2016 - 12:56
QUOTE(renrena @ 2016 11 29, 13:53)
Žiūrint, kiek svorio nusiteikę pasiimt  tongue.gif . Galima nuo vieno butelaičio lietuviško midaus, benediktino, trauktinės, brendžio, degtinės su, pvz. rugio varpa, iki dovanų rinkinuko: pintinėlė su nedideliais buteliukais trauktinių  arba gyvojo alaus + Džiugo sūrio bei vytintų dešryčių pokiukais, bet jie gana daug kainuoja (Vynotekoj). Tokių rinkinukų geriau pačiam pasidaryti  4u.gif .


Ačiū, vešim Džiugą turbūt smile.gif

Kelionė jau rytoj, ajajaj kaip viskas man susimaišė biggrin.gif . Pirkau vienai dienai hop on-hop off, kitą dieną planuojam į Monserat, tai kaip suprantu, reikia su traukiniu, o po to cable car keltis? O koks dar yra funikulierius ar telerificas ar kaip jis vadinasi biggrin.gif , kur virš miesto kelia? Ar aš kažką jau čia maišau?
Atsakyti
QUOTE(Gratis @ 2016 12 05, 13:59)
Ačiū, vešim Džiugą turbūt smile.gif

Kelionė jau rytoj, ajajaj kaip viskas man susimaišė biggrin.gif . Pirkau vienai dienai hop on-hop off, kitą dieną planuojam į Monserat, tai kaip suprantu, reikia su traukiniu, o po to cable car keltis? O koks dar yra funikulierius ar telerificas ar kaip jis vadinasi biggrin.gif , kur virš miesto kelia? Ar aš kažką jau čia maišau?

yra du - teleferic ir cable car. paguglinkit ;)
Atsakyti
QUOTE(Gratis @ 2016 12 05, 13:59)
Ačiū, vešim Džiugą turbūt smile.gif

Kelionė jau rytoj, ajajaj kaip viskas man susimaišė biggrin.gif . Pirkau vienai dienai hop on-hop off, kitą dieną planuojam į Monserat, tai kaip suprantu, reikia su traukiniu, o po to cable car keltis? O koks dar yra funikulierius ar telerificas ar kaip jis vadinasi biggrin.gif , kur virš miesto kelia? Ar aš kažką jau čia maišau?

Smagios ir turiningos kelionės 4u.gif . Mes kylam po 2 savaičių wub.gif .
Nepergyvenkit, jei nespėsit visko pamatyti. Daug ką susižinosit vietoje, tiek katalonai, tiek ispanai labai geranoriški ir paslaugūs žmonės, bent jau iš mūsų patirties - patars ir pagelbės. Kadangi ir mes skrendam tokiu ne sezoniniu metu, tai prisižymėjau n lankytinų objektų, o ką pamatysim, spręsim jau vietoj, priklausomai nuo oro, sveikatos, nuotaikos (jau prasidėjęs Kalėdinis šurmulys, tad gal užkabins visai "ne į temą" dalykėliai mirksiukas.gif ) - svarbiausia - "įsijungt" pozityvą - ir pirmyn biggrin.gif .
Atsakyti
QUOTE(Sensai7 @ 2016 11 20, 11:48)
Sveiki,

ieškojau skrydžių į Barseloną kitų metų balandžio mėn. ir neradau tiesioginių. Negi nebėra? Ar niekad tokių ir nebuvo? Kažką gal painioju.. blink.gif

Jau išpirkti. Aš spėjau pasičiupti per vaikų atostogas tiesioginius.
Atsakyti
QUOTE(ewa @ 2016 12 08, 10:37)
Jau išpirkti. Aš spėjau pasičiupti per vaikų atostogas tiesioginius.


tai kad yra tų skrydžių balandžiui, tik kad kainos nelabai patrauklios
Atsakyti

atliko 4 kuponai su 3 eur nuolaida Teleferic de Montjuic keltuvui ir 2 kuponai su 10 pr. nuolaida bilietui į Montserrat. gal kam reikia?

Atsakyti
Sveiki, labai reikia pagalbos planuojant vienos dienos išvyką po Barseloną.
Klausimai būtų tokie:
1. Hop on hop. Ar teisingai suprantu, kad į jį galima įšokti iš bet kur? Nereikia būtinai iš pradinio taško (kaip suprantu tas pradinis taškas abiem linijom yra Placa de Catalunya).
2. Prieš kiek laiko internetu galiu įsigyti hop on hop bilietus?
3. Gyvensim netoli Ispanijos aikštės, tad planuojame iš ten įlipti į raudonos linijos autobusą, be išlipimo važiuoti iki Placa de Catalunya ten perlipti į mėlyną liniją ir važiuoti kitą ratą su išlipimais.
Ar spėsim apsukti ratą? Mūsų skrydis yra 19.30
4.Ar teisingai suprantu, RENF rtaukinukas važiuoja iš Catalunijos ir oro uosta yra galinė stotelė? Kiek trunka nuvažiuoti iki oro uosto? Ar nesudėtinga jį rasti toj aikštėj?
5.Gal naudojotės oro uoste bagažo saugykla? Kiek kainuoja ir kokiam terminale yra?
Gal kas galėtų atsakyti, man labai sudėtinga nes anglų kalbos nemoku, o visi puslapiai angliškai...

Atsakyti