Įkraunama...
Įkraunama...

Vonios kambarys, nuo idėjų iki smulkmenų

QUOTE(Tanite @ 2016 11 25, 13:20)
Mums šituo glaistu irgi glaistė. Aš norėjau epoksidinio, bet plytelių klojėjas atsižegnojo ir ką tu jam.


bet ar jums išlindo kokios problemos?

kas man nepatiko su epoksidiniu glaistu, tai kad jis nėra vientisas, o su grūdeliais. Pasiskaičiau lenkuose atsiliepimų, žmonės skundžiasi, kad dėl to grublėtumo labiau kimba nešvarumai. Jeigu ant grindų dėsi baltą epoksidą, tai jokio stebuklo neįvyks, tepliosis ir sunkiai valysis.
Atsakyti
QUOTE(myliulietu @ 2016 11 25, 15:14)
bet ar jums išlindo kokios problemos?

kas man nepatiko su epoksidiniu glaistu, tai kad jis nėra vientisas, o su grūdeliais. Pasiskaičiau lenkuose atsiliepimų, žmonės skundžiasi, kad dėl to grublėtumo labiau kimba nešvarumai. Jeigu ant grindų dėsi baltą epoksidą, tai jokio stebuklo neįvyks, tepliosis ir sunkiai valysis.

dar nesinaudojam, tai komentarų iš savo pusės jokių negaliu pateikt. Tikiuosi bus normaliai.
Atsakyti
QUOTE(myliulietu @ 2016 11 25, 16:14)
bet ar jums išlindo kokios problemos?

kas man nepatiko su epoksidiniu glaistu, tai kad jis nėra vientisas, o su grūdeliais. Pasiskaičiau lenkuose atsiliepimų, žmonės skundžiasi, kad dėl to grublėtumo labiau kimba nešvarumai. Jeigu ant grindų dėsi baltą epoksidą, tai jokio stebuklo neįvyks, tepliosis ir sunkiai valysis.

grūdelių nepastebėjom unsure.gif tai baltą ir nepraktišką ant grindų dėt mirksiukas.gif
Atsakyti

Maniau, kad jau baigiau :unsure:  O dabar vėl iš naujo, tik neaišku, kam - diagnostikai  :unsure:  :unsure:  :unsure: Tikrai žiopli ar kaip  :hmm: Savo meistrus jau susiradau, bet kaip gintis nuo seniūnijos "meistrų" - neišmanau - pasaka be galo

 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ispamas: 25 lapkričio 2016 - 15:07
QUOTE(ispamas @ 2016 11 25, 15:04)
<p>Maniau, kad jau baigiau unsure.gif  O dabar vėl iš naujo, tik neaišku, kam - diagnostikai  unsure.gif  unsure.gif  unsure.gif Tikrai žiopli ar kaip  hmm.gif Savo meistrus jau susiradau, bet kaip gintis nuo seniūnijos "meistrų" - neišmanau - pasaka be galo</p>
<p> </p>


Jūs nesinervuokite taip, kokių valerionų įkalkite ir ramiai išdėstikite dar kartą, kas vėl nutiko? nes iš šito jūsų posto tai nieko nesupratau unsure.gif
Atsakyti
Patarkite, kur Kaune veidrodį gražiai ir greitai pjausto 4u.gif

Prieš kelias temas apie Aleksotą kažkas rašėte, bet jau nebeatrandu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Sausainiukas*: 28 lapkričio 2016 - 00:02
QUOTE(*Sausainiukas* @ 2016 11 28, 01:01)
Patarkite, kur Kaune veidrodį gražiai ir greitai pjausto  4u.gif

Prieš kelias temas apie Aleksotą kažkas rašėte, bet jau nebeatrandu  4u.gif

Ir kokios kainos 4u.gif
Atsakyti
Sveiki, kokia programa dėliojat vonios kambarį.

Kas dėjotės betono imitacijos plyteles kaip jos valosi?
Atsakyti
QUOTE(lepinuke @ 2016 11 28, 15:32)
Sveiki, kokia programa dėliojat vonios kambarį.

Kas dėjotės betono imitacijos plyteles kaip jos valosi?

as turiu ant grindu, gerai valosi, kodel turetu valytis blogai? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Tanite @ 2016 11 30, 09:47)
Taigi reklama.  biggrin.gif

ir aš tą patį pagalvojau biggrin.gif
Atsakyti
norim tokiu grindu i vonia, sakykit gal teko kam dometis tokiom plytelem? Gal kaina isivaizduojat? ax.gif vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
QUOTE(agniukee @ 2016 11 30, 11:40)
norim tokiu grindu i vonia, sakykit gal teko kam dometis tokiom plytelem? Gal kaina isivaizduojat? ax.gif vartotojo įkelta nuotrauka

Patiko tokios, tai ieškojau - kiek radau, tai geriausiai čia
http://www.plyteles2...te-matt-20x20cm
Atsakyti