Įkraunama...
Įkraunama...

Gruzija. Žvilgsnis iš arčiau. III Tema

QUOTE(Ugniažolė @ 2018 10 28, 17:02)
Oho, kaip Jūs čia taip???

Na kažkaip bigsmile.gif Prasidėjo Wizzair išankstiniai, ir kelias dienas buvo tokia kaina bigsmile.gif Dar ir šioje temoje parašiusi buvau 4u.gif
Dabar su wizz narystė beveik 500 tom pačiom datom blink.gif
Atsakyti

Ačiū už pastebėjimus, pati irgi suvokiu, kad kai turi laisvę pasirinkime - visada gali rasti geresnį variantą. Mane šiuo metu vilioja LOT skrydžiai į Tbilisį, tiesa, su persėdimu PL. Esu skaičiusi, kad skrendama su UIA su persėdimu Kijeve. Nesu didelė skrydžių žinovė, gal kas pagelbėtų ir pasidalintų patirtimi dėl LOT avialinijų ax.gif, skaičiau, kad bagažas 8 kg, o kaip vyksta registracija į skrydį, online yra, prieš kiek laiko leidžia daryti check in???

Aš esu skridusi tik su UIA. Ir atskirai pirkusi bilietus VNO -KBP-VNO, o iš Kijevo vėl atskirai. Kijevas-Jerevanas, o atgal iš Tbilisio  į Kijevą skridau.  Nes kaina šitaip buvo daug geresnė(jei perki prieš metus) Šitaip dabar kitų metų spaliui galima nusipirkti už kokius 82 eur :) Bet lieka rizika pavėluoti į kitą skrydį ir tau nieks neduos kito skrydžio, teks pačiai suktis. Tai aš apsidraudimui užsidėjau gal po 12 valandų, tai ir Kijevą apžiūrėjau :)

Bet perkant jungiamąjį tokių problemų nebūna. Beje rankinis bagažas gal 7kg, bet kiek dar papildomai leidžiama, skėtis, kompas, paltas ir tt.. vienu žodžiu man ir rankų pristigtų visa tai į saloną susinešti :D Ir nieks labai nežiūrėjo, ypač svorio. Žmonės apsikrovę terbom terbelėm ir dar Kijevo tortais, ir visi kažkaip praėjo. Registracija online, prieš 2 d. Galima ir oro uoste, bet tai kainuos apie 20eur 

Dabar gegužei spėjau nurauti su Wizzairu į Kutaisi už 80eur(vienam), čia ir wizzair discount kortelės kaina (padalinta ant 2) ir registruotas bagažas į abu galus. Dabar sėdžiu ir galvoju na kam man tas bagažas reikalingas, kam aš jį ėmiau, matyt todėl kad pigu buvo :D Dabar turiu mažą rankinį, dovanų gavau priority, o prie jo 55 cm rankinį ir dar 20kg registruotą :D

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jerda: 28 spalio 2018 - 22:15
Atidarytas naujas gražus, geras kelias į Gergetį šv. Trejybės cerkvę, Kazbeko kalno papėdėje. Gal kam aktualu, kas pats vairuoti žada. Deja vietos gyventojai ne itin patenkinti. Vieta praranda savo laukinį žavesį smile.gif
Atsakyti
QUOTE(chypsa @ 2018 11 14, 11:17)
Atidarytas naujas gražus, geras kelias į Gergetį šv. Trejybės cerkvę, Kazbeko kalno papėdėje. Gal kam aktualu, kas pats vairuoti žada. Deja vietos gyventojai ne itin patenkinti. Vieta praranda savo laukinį žavesį smile.gif


O, kilimas į Gergeti buvo vienas iš egzotiškiausių, mes tiek juokėmės biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(chypsa @ 2018 11 14, 10:17)
Atidarytas naujas gražus, geras kelias į Gergetį šv. Trejybės cerkvę, Kazbeko kalno papėdėje. Gal kam aktualu, kas pats vairuoti žada. Deja vietos gyventojai ne itin patenkinti. Vieta praranda savo laukinį žavesį smile.gif

Kaip jūs keliavot į Gergetį , nuomojot mašiną, ar su maršrutka.
Atsakyti
QUOTE(vil-ma @ 2018 11 15, 18:07)
Kaip jūs keliavot į Gergetį , nuomojot mašiną, ar su maršrutka.

Su maršrutka, vėliau kilome su džipu. Birželyje džipo kaina 160 USD 6 žmonėms. Beveik visa diena. Dabar nežinau.Tada kilimas buvo senu keliu, siauru, apsauga nuo nukritimo tik nuvirtę medžiai. Buvo smagu ypač sėdintiems prie lango ax.gif
Atsakyti

Deja, tinka tik balandžio 19-28 dienos, ir tame tarpe ieškau bilietų. Net pradėjau abejoti ar ta Gruzija verta tokių brangių bilietų ax.gif, bet jau planavimas įpusėjęs. Esu pastebėjus, kad optimaliausia kaina Wizzair būna apie 3 mėn prieš skrydį, net nežinau dar lukterti ar jau pirkti bilietus hmm.gifGal kas šiemet panašiu laiku skrido ir galite pasidalinti kaip ieškojote bilietų.

 

Jei dar nenusipirkote tik šiandien akcija bilietams UIA su persėdimu Kijeve, jungiamasis skrydis

Vilnius

Tbilisi
19-04-2019
28-04-2019
1 Passenger 

TOTAL PRICE

€ 141.29
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jerda: 29 lapkričio 2018 - 14:23
Pražiopsojau


doh.gif doh.gif doh.gif doh.gif doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti

Sveiki! Turiu keistą pasiūlymą apie Gruziją – vaiduoklių miestą Chiaturą, kur galima pasivažinėti Stalino laikų keltuvais. Taip, tai nėra tradicinė atostogų vieta, bet turiu pripažinti, kad jausmas ten – vienas unikaliausių, kokį esu jautęs kelionės metu. Ypatingai verta užsukti, jei keliaujate į Katskhi šventyklą, Čiatura visai šalia. Daugiau nuotraukų čia - 
https://folin.lt/blo...aisioji-ciaturagruzija-8029_1_orig.jpg?format=1500w

Atsakyti
Kutaisis pigūs bilietai.Vilnius -Kutaisis-Vilnius 03,13- 03,20d.pirmyn ir atgal 75,48eur. WizzAir parduoda.
Atsakyti
Birželiui reikia pigių bilietų, kas užmatysite- šaukite. Tinka iš Vilniaus, bet skristumėm ir iš Rygos jei pigūs bilietai ;)
Galit ir į AŽ, greičiau pamatyčiau
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Supronti: 19 gruodžio 2018 - 09:14

Sveiki, pasidalinkit kontaktais agentūros ar privatus asmens Tbilisyje, kurie galėtu pora dienų pavežioti. O ir viešbutuko reikėtų Tbilisyje porai naktų

Ačiū :)

Atsakyti