Įkraunama...
Įkraunama...

Kaitlentės, orkaitės, viryklės - 20

Is jusu isvardytu tik Bosch turi, koks skirtumas tarp siu modeliu x ir z ? EOC8P31Z ir EOC8P31X

 

Siule man vakar dar Orkaitė NEFF BCR2522N, verta 850 eur ?

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ohnojurate: 01 spalio 2019 - 13:40
QUOTE(Ohnojurate @ 2019 10 01, 12:27)
<p>Nesipykit, kokia orkaite man pasirinkti geriau patarkit iki 800 jei tikrai, tikrai verta galime moketi ir 1000 (jei tzi pasiteisina pilnai), pirksiu is topocentras nes turiu lojaluma ir dovanu korteliu papildomai ?</p>
<p> </p>
<p>Garines atkrenta, geros paprastos, electrolux graziai atrodo tas steamcrisp ir zavi daugiau ale programu.</p>
<p> </p>
<p>Bent galetumete 2-3 variantus pasiuliti ?</p>

pasižiūrėkite AEG BSE774220B
https://www.topocent...bse774220b.html
arba
https://www.topocent...x-eoc8p31x.html
Papildyta:
QUOTE(Ohnojurate @ 2019 10 01, 14:36)
<p>Is jusu isvardytu tik Bosch turi, koks skirtumas tarp siu modeliu x ir z ? EOC8P31Z ir EOC8P31X</p>
<p> </p>
<p>Siule man vakar dar Orkaitė NEFF BCR2522N, verta 850 eur ?</p>

neverta
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kikker: 01 spalio 2019 - 13:52
QUOTE(Ohnojurate @ 2019 10 01, 15:36)
Is jusu isvardytu tik Bosch turi, koks skirtumas tarp siu modeliu x ir z ? EOC8P31Z ir EOC8P31X

Techniškai tos Electrolux vienodos, skiriasi dizainas.
Dar yra Electrolux EOC8P31X, bet jos valdymo panelės stiklas taip be ryšio priklijuotas ant metalo - valyti nelabai patogu ir atrodo nelabai, palyginus su anomis. Techniškai tokia pati.
QUOTE(Ohnojurate @ 2019 10 01, 15:36)
Siule man vakar dar Orkaitė NEFF BCR2522N, verta 850 eur ?

Visiškai ne.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo speedy: 01 spalio 2019 - 14:37
Dėl Electrolux orkaičių išorinio valymo siūlau labai nekreipti dėmesio...ar stiklas įleista į metalą ar jis stiklas priklijuotas nuo to valymas nei palengvėja nei pasunkėja....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kikker: 01 spalio 2019 - 15:07
QUOTE(Kikker @ 2019 10 01, 17:04)
Dėl Electrolux orkaičių išorinio valymo siūlau labai nekreipti dėmesio...ar stiklas įleista į metalą ar jis stiklas priklijuotas nuo to valymas nei palengvėja nei pasunkėja....

Briedas.
Ar valyti lygų paviršių, ar laiptuotą - ir arkliui aišku, kas patogiau.
Atsakyti

As taip pat ziurineju is topocentro, nes turiu akropolio dovanu cekius, pasidaro siek tiek nuolaidele nebloga :)

 

Gaila kad neturi pakankamo pasirinkimo, realiai kas tiekiama oficialiai ta ir turi kaip suprantu ar gali gauti. 

 

Man taip pat uzkliuvo 

ELECTROLUX EOC8P31X modelis 

 

Yra, ciupinejau dar toks modelis, labai fainai atrodantis

Orkaitė BOSCH HBG676EB6 ar tikrai jhi verta savo tiek pinigu ? Gal verta tuos 300€ dadeti ? 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jumaxas: 01 spalio 2019 - 18:22

Sveiki, 

domina orkaite, noreciau pagamintos vokietijoje ar kitokios patikimesnes. Paprastos.

Ziurejau sia HBT517CS0S, bet brangoka. 

Gal yra panasi paprastesne/pigesne? Ale kaip Skoda, bet ne wolksvagen  :)

Atsakyti
QUOTE(Nuk @ 2019 10 01, 21:27)
<p>Sveiki, </p><p></p><p>domina orkaite, noreciau pagamintos vokietijoje ar kitokios patikimesnes. Paprastos.</p><p>Ziurejau sia HBT517CS0S, bet brangoka. </p><p>Gal yra panasi paprastesne/pigesne? Ale kaip Skoda, bet ne wolksvagen  smile.gif</p>

Tada HBG633NB1
Papildyta:
QUOTE(speedy @ 2019 10 01, 18:52)
Briedas.
Ar valyti lygų paviršių, ar laiptuotą - ir arkliui aišku, kas patogiau.

Čia tik Jūsų eilinis briedas...valymas niekuom nebus sunkus ar tai įleistas stiklas ar tai užklijuotas...įleistas stiklas toks pat valymas kaip kaitlentė su rėmeliu....
Papildyta:
QUOTE(Jumaxas @ 2019 10 01, 19:21)
<p>As taip pat ziurineju is topocentro, nes turiu akropolio dovanu cekius, pasidaro siek tiek nuolaidele nebloga smile.gif</p>
<p> </p>
<p>Gaila kad neturi pakankamo pasirinkimo, realiai kas tiekiama oficialiai ta ir turi kaip suprantu ar gali gauti. </p>
<p> </p>
<p>Man taip pat uzkliuvo </p>
<p>ELECTROLUX EOC8P31X modelis </p>
<p> </p>
<p>Yra, ciupinejau dar toks modelis, labai fainai atrodantis</p>
<p>Orkaitė BOSCH HBG676EB6 ar tikrai jhi verta savo tiek pinigu ? Gal verta tuos 300€ dadeti ? </p>

Fainas tas modelis ELECTROLUX EOC8P31X ...na o jai reikia kad orkaitėje būtų PerfectBake Backsensor
https://www.youtube....h?v=fcW1S5tM64s
JAi tikrai naudositės Home Connect
https://www.youtube....h?v=ZgHIsZFpRvM
Norite turėti ne tik švelnų uždarymą bet ir atidarymą tada gal ir veta 300 eur investuoti:)
Atsakyti
QUOTE(Kikker @ 2019 10 02, 12:07)
...valymas niekuom nebus sunkus ar tai įleistas stiklas ar tai užklijuotas...įleistas stiklas toks pat valymas kaip kaitlentė su rėmeliu....
Ponia, jei kada gyvenime pamatysite KOC... seriją, gal ir suprasite, kokias nesąmones čia rašinėjate.
O šiaip tai p. Kikker, Jums pats geriausias laikas suprasti kad nereikia rašyti ko nežinote, buvo prieš tris metus. Antras geriausias - dabar.
Papildyta:
QUOTE(Nuk @ 2019 10 01, 22:27)
domina orkaite, noreciau pagamintos vokietijoje ar kitokios patikimesnes. Paprastos. Ziurejau sia HBT517CS0S, bet brangoka. Gal yra panasi paprastesne/pigesne?

Abejočiau dėl "pagaminta Vokietijoje", man atrodo, kad šis modelis gaminamas Ispanijoje.
Pažiūrėkite Electrolux KODEC75X - pagaminta Vokietijoje.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo speedy: 02 spalio 2019 - 17:28
QUOTE(speedy @ 2019 10 02, 18:38)
Ponia, jei kada gyvenime pamatysite KOC... seriją, gal ir suprasite, kokias nesąmones čia rašinėjate.
O šiaip tai p. Kikker, Jums pats geriausias laikas suprasti kad nereikia rašyti ko nežinote, buvo prieš tris metus. Antras geriausias - dabar.
Papildyta:

Abejočiau dėl "pagaminta Vokietijoje", man atrodo, kad šis modelis gaminamas Ispanijoje.
Pažiūrėkite Electrolux KODEC75X - pagaminta Vokietijoje.

Labai smagu kad Jūs asmeniškai žinote kokie prietaisai pas mane yra namuose ir ką esu mačiusi o ko ne.....todėl pasikartosiu jokių valymo problemu ten nėra ir nebus čia tik vieno Jūsų nuomonė kiti mano kitaip ....
Jums ponas Speedy laikas atidaryti savo asmenine temą ir reikšti joje ką Jūs tik galvojate o čia yra bendra tema kurioje aš galiu diskutuoti išreikįti savo nuomonė ir neleisiu kažkokiam brudui save kompromituoti..Kas šioje temoje neišsakytu Jūs visada nusiteikės priešiškai su Jumis net pirkėjai kurie turi prietaisus sako savo nuomone o Jūs juos smerkiate ...kartais geda kad yra tokie pardavėjai konsultantai kurie mato savo akimis dujine kaitlente pagaminta ant stiklokeramikos bet čia temoje įrodinėja kad ten grūdintas stiklas......čia viską vadinasi žino,matė savo akimisb et kai gauna foto tada labai kardinaliai keičiasi nuomonė....
Atsakyti
QUOTE(Kikker @ 2019 10 02, 21:13)
Labai smagu kad Jūs asmeniškai žinote kokie prietaisai pas mane yra namuose ir ką esu mačiusi o ko ne.....

Žinau, ne pirmus metus visokį briedą rašinėjate ... istorija apie p.Kikker Siemens orkaitę su funkcija kuria ji "vienintele naudojasi" ir kurios nėra toje orkaitėje ... ir tą orkaitę ponia "turi". Įsivaizduokite kaip nusimano apie tai, ko neturi rolleyes.gif
QUOTE(Kikker @ 2019 10 02, 21:13)
.....todėl pasikartosiu jokių valymo problemu ten nėra ir nebus čia tik vieno Jūsų nuomonė kiti mano kitaip ....

Kartokitės kiek tik norite: tos geresnės serijos neturite ir neturėsite, kas Jums belieka?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo speedy: 03 spalio 2019 - 07:13
QUOTE(speedy @ 2019 10 03, 08:07)
Žinau, ne pirmus metus visokį briedą rašinėjate ... istorija apie p.Kikker Siemens orkaitę su funkcija kuria ji "vienintele naudojasi" ir kurios nėra toje orkaitėje ... ir tą orkaitę ponia "turi". Įsivaizduokite kaip nusimano apie tai, ko neturi  rolleyes.gif

Kartokitės kiek tik norite: tos geresnės serijos neturite ir neturėsite, kas Jums belieka?

Jus geriau matyti kai matote parduotuveje savo akimis kaitlente bet subegate pamatyti kad ji pagaminta ant grūdinto stiklo...va čia jega
https://www.supermam...?...337&st=1980
....įdomiausia Jūsų istorija apie tai kad savo orkaitėje kepate karkas ir liejasi per kraštus riebalai...po viso gaminimo Jūs neišvalote orkaitės ir jungiate pirolize...nu čia tai visko girdėjau bet tokio briedo tik iš Jūsų gali paskaityti....
Tos geresnes serijos yra ne geresės...nereikia apgaudinėti pirkėju....o kas yra mūsų parduotuvėje Jums ponas net nesisapnavo...todėl siūlau Jums turinčiam aukštajį išsilavinimą šiek tiek pakoreguoti bendravmo kultūrą ...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kikker: 03 spalio 2019 - 07:59