Įkraunama...
Įkraunama...

Lenkija - apsipirkime pigiau

Ar iš Lenkijos internetu galima užsisakyti wpc terasinės plyteles? Pas mus jos brangios, gal pas kaimynus pigiau ;) bet patiems iš pajūrio važiuoti nesinori, gal yra galimybė pirkti su pristatymu. Gal parduotuves kur jų ieškoti rekomenduosite. Ačiū ;)
Atsakyti
Puslapyje eshopwedrop.lt galima pasirinkti adresa Lenkijoje, o jie jau pristato i Lietuva. Tik cia galioja lengvesniems gaminiams, manau
Atsakyti
Sveikos. Gal galite tiksliau pasakyti kur rasti tą Rožinį namuką biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo DiKu: 05 rugpjūčio 2019 - 10:53
Kosciuszki 1, Szypliszki - isiveskit i maps smile.gif
Atsakyti
QUOTE(abiga @ 2019 08 05, 16:37)
Kosciuszki 1, Szypliszki - isiveskit i maps smile.gif

Dėkoju 4u.gif Mes sekmadienį nuvarėm apsipirkti cry.gif Tai Szypliszki keitėm pinigus, nemačiau to namelio ax.gif Dabar žinosiu ax.gif
Atsakyti
Merginos, moterys, panelės. GELBĖKIT. Prašau patarimo 4u.gif Kur Suvalkuose nupirkti vyrui geras kelnes ir gražius marškinius. Ar varyti į turgų ar į PLAZĄ? Labai prašau padėkite ax.gif Nežinau koks kainų skirtumas. Nes man pareiškė jog PLAZA brangi. Turguje pigiau. Noriu kokybės ir kainos gero santykio. Lenkiškų rūbų kokybė mane tenkina. Nežinau tik kokios firmos gamina vyrams.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo DiKu: 07 rugpjūčio 2019 - 10:37
brangioji, kaip kitas zmogus gali pasakyti kur nupirkti kazka GRAZAUS? Kas vienam grazu, kitam gali buti negrazu ar visiska beskonybe. Tas pats su GERU rubu, siuo atveju su gerom kelnem. O ka reiskia GEROS KELNES? Kaip suprasti GRAZUS MARSKINIAI? Juk tai labai individualu.
As siulau uzsukt tiek i Plaza, tiek i turgu. Kas zino kaip kokius rubus jus vertinat. Mano vyras sau patinkancius marskinius (man jie visi vienodi, skiriasi tik spalvos), issirinko parduotuvej WIGRY. Kelnes buvo rades patinkancias Plazoj, bet nebuvo dydzio tinkamo. Nusipirko turguj. O batus velgi Plazoj issirinko. As batus visai kitoj parduotuvej sau radau. Man Plazoj esanciose parduotuvese nei vieni nepatiko. Skonio reikalas. O vat sukneles 2 pirkau turguj. Man jos tiko ir patiko. O Plazoj siuo atzvilgiu sukneliu kaina man pasirode kosmine.
Atsakyti
QUOTE(Leksa @ 2019 08 12, 17:28)
brangioji, kaip kitas zmogus gali pasakyti kur nupirkti kazka GRAZAUS? Kas vienam grazu, kitam gali buti negrazu ar visiska beskonybe. Tas pats su GERU rubu, siuo atveju su gerom kelnem. O ka reiskia GEROS KELNES? Kaip suprasti GRAZUS MARSKINIAI? Juk tai labai individualu.
As siulau uzsukt tiek i Plaza, tiek i turgu. Kas zino kaip kokius rubus jus vertinat. Mano vyras sau patinkancius marskinius (man jie visi vienodi, skiriasi tik spalvos), issirinko parduotuvej WIGRY. Kelnes buvo rades patinkancias Plazoj, bet nebuvo dydzio tinkamo. Nusipirko turguj. O batus velgi Plazoj issirinko. As batus visai kitoj parduotuvej sau radau. Man Plazoj esanciose parduotuvese nei vieni nepatiko. Skonio reikalas. O vat sukneles 2 pirkau turguj. Man jos tiko ir patiko. O Plazoj siuo atzvilgiu sukneliu kaina man pasirode kosmine.

Dėkoju Jums už atsakymą. 4u.gif Rūbus pirkome ir Plazoje ir turguje. Nenoriu daug plėstis. Dabar aš jau apsijuosčiau kas kaip ir kur. mirksiukas.gif
Atsakyti
Ar yra ir tada kur muzikos prekiu parduotuve Suvalkuose? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lauruciuk @ 2019 09 07, 20:23)
Ar yra ir tada kur muzikos prekiu parduotuve Suvalkuose?  4u.gif

prieš porą metų buvom užsukę sūnui gitaros beieškant, pasiūla nesužavėjo, bet kiekvienam savo prekės reikia, gal kiti ras būtent sau reikalingą
https://www.google.l...2.9399413?hl=lt
Atsakyti
QUOTE(Ingutevi @ 2019 09 08, 09:59)
prieš porą metų buvom užsukę sūnui gitaros beieškant, pasiūla nesužavėjo, bet kiekvienam savo prekės reikia, gal kiti ras būtent sau reikalingą
https://www.google.l...2.9399413?hl=lt


Aciu 4u.gif
Atsakyti

Gal žinote, ar šiandien dirba parduotuvės?

Atsakyti