Įkraunama...
Įkraunama...

Šaldytuvai - 17

Kuris geresnis
Liebherr IK 3510
Ar
Siemens KI81RVF30

16 tema
Atsakyti
QUOTE(bruonius @ 2016 09 25, 21:56)
Kuris geresnis
Liebherr IK 3510
Ar
Siemens KI81RVF30

Abu tikrai labai geri šaldytuvai......abu labai aukštos kokybės todėl sakyti kad vienas iš šių bus geresnis net negali pasakyti...rinkitės gal pagal vidaus išdėstymą

Papildyta:
Diesnė šaldytuvo talpa ,mažesnė šaldiklio LIEBHERR IK3514
https://home.liebher...ls/ik-3514.html

Atsakyti
QUOTE(Rassitte @ 2016 09 26, 13:25)
Sveiki, labai įdomus variantas BOSCH KIL82AF30, gal yra su didesniu šaldikliu? O gal daugiau įmontuojamų variantų "mažas šaldiklis, šaldytuvas minimum 220 ltr"?

KIS87KF31
KIS87AF30
KI87SAD30
Atsakyti
Sveikos merginos. Esu įmontuojamo šaldytuvo BE šaldymo kameros(turiu atskira didelį šaldiklį) paieškose. Gal patartumėte kokį gerą variantą? Apsisojus ties šiais :
Electrolux ERN3213AOW 
SIEMENS KI81RAF30

Dėkui iš anksto už patarimus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*Lucy* @ 2016 09 26, 17:15)
Sveikos merginos. Esu įmontuojamo šaldytuvo BE šaldymo kameros(turiu atskira didelį šaldiklį) paieškose. Gal patartumėte kokį gerą variantą? Apsisojus ties šiais :
Electrolux ERN3213AOW 
SIEMENS KI81RAF30

Dėkui iš anksto už patarimus  4u.gif

SIEMENS KI81RAF30 thumbup.gif Vokietija ,ekonomiškas +baldų durelių tvirtinimas metalo vyriais+patvarios lentynos
Atsakyti
Labas vakaras,ačiū už atsakymą, norėčiau paklausti apie šį šaldytuvą.
https://www.technora...GBB60PZGFS.html
Atsakyti
QUOTE(aiardage @ 2016 09 26, 18:42)
Labas vakaras,ačiū už atsakymą, norėčiau paklausti apie šį šaldytuvą.
https://www.technora...GBB60PZGFS.html

thumbup.gif man vis šaldytuvų meistras vis sako nereikia siūlyti Liebherr šaldytuvų nes gedimų labai daug...o klausiu tai kokį siūlyti kad vartotojas bent jau 10 metų neturėtų gedimų sako LG...
Atsakyti
QUOTE(Kikker @ 2016 09 27, 10:54)
thumbup.gif man vis šaldytuvų meistras vis sako nereikia siūlyti Liebherr šaldytuvų nes gedimų labai daug...o klausiu tai kokį siūlyti kad vartotojas bent jau 10 metų neturėtų gedimų sako LG...


Ča rimtai, ar reklama LG šaldytuvams? Jie tikrai geresni už pvz. Bosh?
Atsakyti
QUOTE(Germina @ 2016 09 27, 15:29)
Ča rimtai, ar reklama LG šaldytuvams? Jie tikrai geresni už pvz. Bosh?

Iš meistro pasakojimo tai suprantu kad Jų mažiausiai papuolą į servisą...bet ir šiai dienai labai mažai parduodama....visi šaldytuvai genda todėl aš asmeniškai nepasakyčiau kad Bosch ar Siemens bus prastesni už LG...
Atsakyti
QUOTE(Kikker @ 2016 09 27, 17:57)
Iš meistro pasakojimo tai suprantu kad Jų mažiausiai papuolą į servisą...bet ir šiai dienai labai mažai parduodama....visi šaldytuvai genda todėl aš asmeniškai nepasakyčiau  kad Bosch ar Siemens bus prastesni už LG...


o kuom skiriasi GBB530PZCFS ir GBB60PZGFS ?
Tai 600-700 € segmente Lg geriausias pasirinkimas jei 2m, spalva nesvarbu , No forst geriau bet nebutina, nuline zona reikalinga?smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Eizehornas @ 2016 09 27, 23:41)
o kuom skiriasi GBB530PZCFS  ir GBB60PZGFS ?
Tai 600-700 € segmente Lg geriausias pasirinkimas jei 2m, spalva nesvarbu , No forst geriau bet nebutina, nuline zona reikalinga?smile.gif

Tikrai geras pasirinkimas, ar geriausias dar klausimas, reikia žiūrėti konkrečiai.
PVZ. LG GBB60PZGFS (kažkodėl priskyrėte jį segmentui 600-700 €) ir Bosch KGN39XL35 puikūs šaldytuvai iki 600€. Kurio plastmasės mažiau išlūžinės per 10 metų g.gif statyčiau už Bosch
Atsakyti
QUOTE(Eizehornas @ 2016 09 27, 21:41)
o kuom skiriasi GBB530PZCFS  ir GBB60PZGFS ?
Tai 600-700 € segmente Lg geriausias pasirinkimas jei 2m, spalva nesvarbu , No forst geriau bet nebutina, nuline zona reikalinga?smile.gif

GBB60PZGFS naujas modeliukas keitė GBB530PZCFS...
http://www.lg.com/lt...i/lg-GBB60PZGFS
tylesnis +šaldiklyje įdėjo BIG stalčių.....daugiau esminių skirtumų nėra
Ar reikia to 0 zonos tai jau klausti reikėtu tik Jūsų ne visi naudojasi jomis ir ne visiems ji būtina....ar geriausias pasirinkimas negaliu tvirtinti....daug daugiau yra parduodama Bosch,Siemens produkcijos todėl apie juos turiu daugiau info....modeliukas KGN39XL35 gal ir nieko bet man jis per garsus...norėtusi tylesnio ,bet tylesnis brangesnis ....jai aktualu tylesnis tada keliam biudetą pvz Bosch KGE39AI41E thumbup.gif
Atsakyti