Įkraunama...
Įkraunama...

Šaldytuvai - 17

QUOTE(kriisti @ 2019 08 12, 14:58)
su seimyna issirnkome saldytuvo kelis modelius, patiko isdestyumas jame ir parametrai, bei izvaizda, reiketu patarimo kuris geriau ar LG GBB72MCEFN ar samsuns RB37K63632C/EF, nes kainos apie vienodos skirtumas keli eira, samsung juodas stikla spatiko, o LD tamsiai pilka spalva. Zinom jei ka sparekomenduotu koki ir pigesni, bet esme ta pati tai vualia, nesivaikom firmu pavadinimu, svarbu izdestymas, kad tilptu trilitronas, kad butu 0 stalcius, bei kameros 3 stalciai smile.gif statysime paprastai :0) ziurime stacionaru, ne montuojama 4u.gif

Jokio skirtumo ar LG ar Samsung ......
Atsakyti
QUOTE(Kikker @ 2019 08 12, 16:19)
Jokio skirtumo ar LG ar Samsung ......

HMMM, aciu, o dar tada klausimas, mum nera butinybes daryti imontuojama, ar nukencia kokybe saldytuvo montuojamas ir jis ar ne? 4u.gif

o del mano pasirinkimo, man asmeniskai nerima kelia ta elektronika priekyje dureliu, gal durnai mastau, bet jei pareis tas skydelis remontas.....nzn ar gerai mastau, kad kuo maciau elektroniku tuo maziau bedu smile.gif)

dabar naudojam liebher jau 12 m. jokiu priekaistu neturiu jam, na bet nebetelepa mum ko norim, seimyna jau yra smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kriisti @ 2019 08 12, 15:22)
HMMM, aciu, o dar tada klausimas, mum nera butinybes daryti imontuojama, ar nukencia kokybe saldytuvo montuojamas ir jis ar ne? 4u.gif

o del mano pasirinkimo, man asmeniskai nerima kelia ta elektronika priekyje dureliu, gal durnai mastau, bet jei pareis tas skydelis remontas.....nzn ar gerai mastau, kad kuo maciau elektroniku tuo maziau bedu smile.gif)

dabar naudojam liebher jau 12 m. jokiu priekaistu neturiu jam, na bet nebetelepa mum ko norim, seimyna jau yra smile.gif

o jis bus statomas vienoje linijoje su baldais?
Atsakyti
QUOTE(Kikker @ 2019 08 12, 16:32)
o jis bus statomas vienoje linijoje su baldais?

nea saldutvas stoves prie kitos sienos kai tik ieini i virtuvepo desine, o kitoje puseje prie sienos eis montuojama orkaite, kriaukle, ir toleliau kaitlente
Atsakyti
QUOTE(kriisti @ 2019 08 12, 15:41)
nea saldutvas stoves prie kitos sienos kai tik ieini i virtuvepo desine, o kitoje puseje prie sienos eis montuojama orkaite, kriaukle, ir toleliau kaitlente

Buitinė technika bus juodos spalvos?
Atsakyti
QUOTE(Kikker @ 2019 08 12, 16:42)
Buitinė technika bus juodos spalvos?

taip, arba su sidabru kazkas 4u.gif bet vizija, kad juoda 4u.gif uz tai labai nudziugome pamate samsung juodo stiklo saldytuva, nes 12 m. nereikejo buitines, tai nesidomejom 4u.gif ir tuo paciu baisu, kaip paskaitau, kaip genda cia visiems....indaplovei 8 metai aeg ir veikia kai laikrodukas super, bet teks ziuretis kita, nes kelsimes i naujus namus 4u.gif beko siura skalbimo masina 14 m. pamenu, kaip visi peike ta zenkla tik neiimkite, bet jie dave ilgiausia garantija tuo metu ir emem, na ka ir skalbia dirba savo darba puikiai, bet vel gi ja paliksim, issirinkome jau 2 in 1 su jusu pagalba 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kriisti: 12 rugpjūčio 2019 - 14:48
QUOTE(kriisti @ 2019 08 12, 15:46)
taip, arba su sidabru kazkas 4u.gif  bet vizija, kad juoda 4u.gif  uz tai labai nudziugome pamate samsung juodo stiklo saldytuva, nes 12 m. nereikejo buitines, tai nesidomejom 4u.gif ir tuo paciu baisu, kaip paskaitau, kaip genda cia visiems....indaplovei 8 metai aeg ir veikia kai laikrodukas super, bet teks ziuretis kita, nes kelsimes i naujus namus 4u.gif beko siura skalbimo masina 14 m. pamenu, kaip visi peike ta zenkla tik neiimkite, bet jie dave ilgiausia garantija tuo metu ir emem, na ka ir skalbia dirba savo darba puikiai, bet vel gi ja paliksim, issirinkome jau 2 in 1 su jusu pagalba 4u.gif

Aš asmeniškai žiūrėčiau juodo stiklo firmos Bosch
https://www.bosch-ho...cioje/KGN39LB35
Atsakyti
QUOTE(Kikker @ 2019 08 12, 16:55)
Aš asmeniškai žiūrėčiau juodo stiklo firmos Bosch
https://www.bosch-ho...cioje/KGN39LB35

deje tik du kameros stalciai, man reikia 3 kaip nieko, nes ir uogas saldau ir ledam 4u.gif ir vidus man ne prie sirdies unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kriisti: 12 rugpjūčio 2019 - 15:03
QUOTE(kriisti @ 2019 08 12, 16:46)
... ir tuo paciu baisu, kaip paskaitau, kaip genda cia visiems....

Šiame forume genda viskas, kas ne Bosch ar Siemens - p. Kikker pasistengė biggrin.gif
Pvz. Mano šaldytuvas AEG jau virš 15 metų skaičiuoja ... kai kuriuos AEG ar Electrolux keičiau net nesugedusius, tiesiog dėl naujesnių technologijų.
Atsakyti
QUOTE(kriisti @ 2019 08 12, 16:03)
deje tik du kameros stalciai, man reikia 3 kaip nieko, nes ir uogas saldau ir ledam  4u.gif  ir vidus man ne prie sirdies unsure.gif

Čia visgi trys šaldymo stalčiai tik aišku talpa mažesnė nei LG.tai Jūsų atveju jai daug šaldote tai tada geriau pirkite LG talpa šaldiklio didesnė + tylesnis nei Samsung.
Atsakyti
QUOTE(kriisti @ 2019 08 12, 16:46)
taip, arba su sidabru kazkas 4u.gif  bet vizija, kad juoda 4u.gif  uz tai labai nudziugome pamate samsung juodo stiklo saldytuva, ...

Ir pirkite tą Samsung. biggrin.gif
Nes tas Bosch gal ir nesuges, bet visą laiką "gadins akis", nes pilki šonai atrodo tragiškai (lyginant su Samsung, kad ir RB37K63602C) - nebent į kokią nišą paslėpti. mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo speedy: 12 rugpjūčio 2019 - 15:22
Tiesa jai neklystu LG nebus juodo stiklo....jis bus juodai dažytas,todėl reikėtu žiūrėti ''gyvai''
Atsakyti