Įkraunama...
Įkraunama...

Šaldytuvai - 17

QUOTE(Viktorija Karsokaitė @ 2020 01 05, 21:08)
<p><span>Sveiki, padėkite išsirinkti šaldytuvą. Nusižiūrėjau šiuos modelius: </span><span>AEG SCE81926TS (kol kas favoritas), ELECTROLUX ENN3074EFW, </span><span>ELECTROLUX ENN3054EOW. </span></p><p><span>Kuris iš šių? Arba gal galite pasiūlyti alternatyvą? Svarbu, kad būtų No frost, fresh zone (būtų gerai) ir kuo aukštesnis. </span></p><p><span>Topo centre labai rekomendavo šitą - BEKO BCNA306E3S. Ką manote? </span></p><p></p><p><span>Ačiū. </span></p><p></p>

Atsiprašau suklydau rašydama firmos pavadinimą...BEKO 4u.gif
Atsakyti

Ar ne geriau tuomet kokį electrolux ENN3054EOW?

Atsakyti
QUOTE(Cilis @ 2020 01 06, 12:47)
<p>Ar ne geriau tuomet kokį electrolux ENN3054EOW?
</p>

Čia tik šaldiklis No Frost...ir kaina kosminė
Atsakyti

Papildomas 100 EUR. Bet kiek paskaitau, tai Beko daugybė prastų atsiliepimų. Electrolux nebus patikimiau..?

Atsakyti

Dėl to ir klausiu. Beko turi begalę prastų atsiliepimų, o Topo centre man jį gyrė kaip kokį auksą. 

Atsakyti
QUOTE(Viktorija Karsokaitė @ 2020 01 06, 18:34)
Dėl to ir klausiu. Beko turi begalę prastų atsiliepimų, o Topo centre man jį gyrė kaip kokį auksą. 
Darbas jų toks - gal geresnis procentas už Beko pardavimus lieka ...
Atsakyti
QUOTE(Viktorija Karsokaitė @ 2020 01 06, 17:34)
<p>Dėl to ir klausiu. Beko turi begalę prastų atsiliepimų, o Topo centre man jį gyrė kaip kokį auksą. </p>

O aš rekomenduočiau pirkti Beko šaldytuvą +papildomą garantiją ....nelabai manau kad jų kokybė bus prastesni nei Samsung įmontuojamų 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kikker @ 2020 01 07, 10:51)
O aš rekomenduočiau pirkti Beko šaldytuvą +papildomą garantiją ....nelabai manau kad jų kokybė bus prastesni nei Samsung įmontuojamų 4u.gif
... vadinasi Bosch ar Liebherr bus prastesni už Beko? ... hmm.gif
Atsakyti
Šiai dienai PAPLIDOMA GARANTIJA būtina nepriklausomai kokia čia firmos perkate šaldytuvus.
Šiuo atveju reikia aukšto pilnai No Frost...pasirinkimas tik vienas BEKO ....kodėl ne ...
Atsakyti
QUOTE(Kikker @ 2020 01 07, 11:02)
...Šiuo atveju reikia aukšto pilnai No Frost...pasirinkimas tik vienas BEKO ....
Pažiūrėkite ko klausia ir kokius modelius žiūri:
QUOTE(Viktorija Karsokaitė @ 2020 01 05, 22:08)
Sveiki, padėkite išsirinkti šaldytuvą. Nusižiūrėjau šiuos modelius: AEG SCE81926TS (kol kas favoritas), ELECTROLUX ENN3074EFW, ELECTROLUX ENN3054EOW. Kuris iš šių? Arba gal galite pasiūlyti alternatyvą? Svarbu, kad būtų No frost, fresh zone (būtų gerai) ir kuo aukštesnis. ...
Kur reikalavimas, kad būtų PILNAI no frost? Ir visi žiūrėtieji - no frost šaldiklis,.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo speedy: 07 sausio 2020 - 11:27

Ar yra toks šaldytuvas, atitinkantis reikalavimus :hmm: : 

Šaldytuvas su šaldikliu apačioje. 

Min. šaldytuvo naudingas tūris - 216 litrų (bendras 225)

Min. šaldiklio tūris - 87 litrai (bendras 116)

Spalva - sidabrinė (pirmenybė, bet nebūtinai) 

Rankenos - geriau paslėptos 

Geriau būtų du kompresoriai

Laisvai pastatomas (arba įmontuojamas)

Plotis - 60 (arba 70 max.) 

Biudžetas - 400 Eur

Žiūrinėjau KGV36VW31 - bet jų jau nėra?

Atsakyti
QUOTE(allberto @ 2020 01 07, 22:13)
Ar yra toks šaldytuvas, atitinkantis reikalavimus...Biudžetas - 400 Eur

KGV36KL32
Atsakyti